راز بالابردن دنبال کننده و لایک در اینستاگرام!

چنان چه در پستی وارد اکسپلور شوید فراخوان عمل مناسب تعبیه کرده باشید موجب افزایش مشتری یا لید برای خود خواهید داشت. شما باید با توجه به مهارت و توانایی هایی که در خود می بینید، یک کسب و کار اینترنتی مناسب و پولساز را برای خود انتخاب کنید. ممکن است بسیاری از کاربران اینستاگرام هزاران فالور داشته باشند ولی اگر فالورها فعال نباشند توانایی مفید بودن را برای صاحبان کسب و کارها ندارند. در این اپلیکیشن قانونی وجود دارد که اگر تعداد زیادی پیج را پشت سر هم فالو یا آنفالو کنید، اکانت شما به مدت چند ساعت توانایی فالو کردن را از دست خواهد داد. در این صورت امکان افزایش لایک پست های شما و کامنت پست های شما وجود داد. از فالورهای خود درخواست لایک پست های خود را داشته باشید. حتی اگر تعداد فالورها و لایک های بسیاری داشته باشید. نام برد؛ در این گزارش می خواهیم به افرادی اشاره داشته باشیم که از آب گل آلود این چشم و هم چشمی ها برای خود ماهی گرفته و کاربرانی را که تب لایک دارند را طعمه قرار می دهند.  هشتگ توضیح با هدف طبقهبندی موضوعی یا انتقال بار احساسی مورد استفاده قرار میگیرد.

درآمد از اینستاگرام

Data was created by GSA Content Generator Demoversion!

البته با این کار هم ارتباطی تازه شروع می کنید و هم به مرور بر تعداد طرفداران خود میافزایید. بنابراین استراتژی هایی که دو ماه پیش کاربران به کار برده اند الان نتیجه نمی دهد. بنابراین ، اگر از اینستاگرام برای تجارت استفاده نمی کنید ، بدان معنی است که ممکن است میلیون ها مشتری بالقوه را از دست بدهید. مدلینگ ، با حدود یک میلیون عکسی که روی آن توسط لاکچری گردهای و دختر و پسرهای عشق مد، بارگذاری شده است، از جمله انتخاب های محبوب ایرانیان است که جشنواره بچه پولدار ها و طراحان لباس و مزون ها و برند های محبوب ایرانیان در این شبکه محسوب می شود. در ابتدای مقاله ی اینستاگرام چیست اشاره کردیم که در ابتدا اینستاگرام تنها بر روی گوشی های اندروید و آیفون فعال بود. درسته؟ کاملا هم طبیعیه اگه غیر از این بود اینستاگرام هرگز به این حد از رشد و فراگیری نمی رسید. ولی به این سادگی نیست و تنها الگوریتم اینستاگرام به میزان لایک ها توجه نمی کند. به صورت کلی بسیار اهمیت دارد که آگاهی داشته باشید که فرآیندی که پشت اکسپلور قرار دارد به شکل خودکار برای شما پست تعیین می کند و این کار دستی انجام نمی گیرد.

خود مشاهده می کنند فرق می کند.

قرار گرفتن پست ها در اکسپلور اینستاگرام علاوه بر فالورهای خود افراد بیشتری پست شما را مشاهده می کنند. البته این الگوریم فقط به کارکرد شما وابسته نیست، بلکه فعالیت دوستان شما را نیز در نظر می گیرد. کارکرد اکسپلور بدین شکل است که براساس جستجوهای قبلی شما و دوستان شما پست هایی که می پسندند و به آن علاقمند هستید را به نمایش می گذارد. پس شما در حقیقت با یک برنامه کامپیوتری مواجه هستید که اگر از شیوه کار آن اطلاع داشته باشید می توانید به آن غلبه کنید. بدین ترتیب متنی که شما در اکسپلور اینستاگرام خود مشاهده می کنید با متنی که دیگران در اکسپلور خود مشاهده می کنند فرق می کند. اکسپلور اینستاگرام صفحه ای است که پست هایی برتر از سراسر جهان اینستاگرام (چه پست هایی که فالو کردید و چه پست هایی که فالو نکرده اید) را برای شما نمایش می دهد. همچنین از الگوریتم هایی که برای دنبال کردن فعالیت شما در اینستاگرام ساخته شده است، پیروی می کنند. خب تا حرف درآمد از اینستاگرام میشه همه ی فکرا میره رو پیج های بزرگ و عدد بالای فالوور ، که محمد امین کریم پور داره چقدر در میاره یا عرفان علیرضایی فالووراش بالاس خوب پول در میاره و کلا طوری شده که بیشتر اون عدد بالای پیج تو چشم همس ، اما واقعیت داستان یکم متفاوت از چیزیه که شما با چشم میبیند .

داده می شوند. از فالوئر و لایک و کامنت و…

ورود به اکسپلور اینستاگرام به معنای بازدید بیشتر پست شما از طریق افرادی که هنوز شما را دنبال نکرده اند. این مسئله بسیار اهمیت دارد که شما باید فالورهای بسیاری جمع آوری کنید. چرا که اینستاگرام متوجه می شود که در این مدت کم امکان جمع آوری تعداد بسیاری لایک و کامنت وجود ندارد. شاید به نظر برسد که پست هایی که تعداد لایک بالای دارند در اکسپلور نمایش داده می شوند. از فالوئر و لایک و کامنت و… شیوه دیگر این است که از فالورهای خود درخواست کنید تا دوستان خود را در کامنت ها منشن نمایند. بهتر است به وضوح بیان کنم که شاخ شدن و معروف شدن خرج زیادی ندارد و فقط شما باید ابتکار زیادی داشته باشید تا بتوانید افراد زیادی را جذب کنید و راغب شوند برای دنبال کردن شما . پس از ورود به اکسپلور چنان چه هیچ مزیتی برای شما نداشته باشد سبب می شود از طریق افراد بیشتری دیده شوید و بهتر در ذهن مخاطب بمانید.