راز رفتن عکس ها به اکسپلور اینستاگرام + ویدئوی آموزشی – وب راه

افزایش فالوور در اینستاگرام شاید مهم ترین دغدغه کاربران این شبکه مجازی باشد. یکی از راه های افزایش فالوور واقعی این است که می توانید با انجام کارهایی مثل برگزاری مسابقه عکس، کاربران را تشویق به دنبال کردن صفحه اینستاگرام برندتان کنید. اما حساب های کاربری موفق و روبه رشد معمولا روزی چندبار پست ارسال می کنند. همچنین فراموش نکنید که mentionهای برندتان (منظور از mention یا منشن اشاره به شما در کامنت است که این کار با اضافه کردن علامت @ قبل از نام کاربری شما انجام می شود) را به دقت بررسی و لایک کنید. همچنین میتوانید میزان مشاهده، هزینه صرف شده و تعامل ایجاد شده برای کمپینهای تبلیغاتی اجرا شده از طریق Ad Manager فیسبوک را مشاهده کنید. همچنین تگ کردن یک محل جدید می تواند باعث جذب مخاطبین جدید شود. این کار به شما کمک زیادی می کند تا افراد جدیدی را جذب صفحه تان کنید و این باعث افزایش فالوور واقعی رایگان برای شما میشود. معمولا این نوع تبلیغات پس از مدت توافق شده یا رسیدن به تعداد مشخصی لایک از پیج حذف میشود. همانطور که گفته شد با تغییر الگوریتم اینستاگرام نحوه چیدمان و نمایش پستهای ایسنتاگرام نسبت به قبل متفاوت شد، بدین صورت که نحوه چیدمان و مرتب شدن آنها به زمان انتشار آن بستگی ندارد و با توجه به تعامل کاربران با یک پست نمایش داده میشود.

کاملا رایگان در اینستاگرام نظارت داشته باشید.

خرید فالوور ایرانی و واقعی این تضمین را برای شما خواهد داشت که در زیر پستهای معرفی محصول، شاهد تعدادی کامنت پرنفوذ و جذاب خواهید بود. در حقیقت، تناسب میان تعداد فالووران و تعداد لایکها و کامنتها برای پستهای پیج شما، نشان میدهد که تنها فالووران واقعی در پیج حضور دارند و همه چیز طبیعی به نظر خواهد رسید. معیارهایی که در اینستاگرام ردیابی میکنید بستگی به اهدافتان دارند اما همیشه باید بر نرخ تعامل (تعداد لایکها و کامنتها) و تعداد یا افزایش فالوور کاملا رایگان در اینستاگرام نظارت داشته باشید. هر چند این معیارها مفید هستند اما محدود به یکسری پست و کمپین خاص هستند. به هر حال از تست کردن چند بارهی یک پست واهمه نداشته باشید و روش های مختلف را امتحان کنید بخصوص اگر بار اول میزان توجه فالوور تان کم بود. هر چند هر دوی این اپلیکیشنها غیررایگان هستند اما میتوانید کار را با یک دوره رایگان شروع کنید تا تصمیم بگیرید آیا این ابزارهای تحلیلی برای شما مناسب هستند یا خیر. اینستاگرام پلتفرم تحلیلی عمیقی مثل فیسبوک ندارد، اما با این وجود وقتی به اکانت بیزنسی سوئیچ کنید، به یکسری امکانات تحلیلی محدود دسترسی خواهید داشت مثل بررسی نرخ رشد و افزایش فالوور واقعی ، میزان بازدید، مشاهده و تعامل با پستها .

افزایش فالوور

کمی تحقیق کنید، و به دانش خود در مورد مخاطبین هدفتان بیفزایید. چطور در اینستاگرام تولید محتوا کنیم؟ اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم هاست که پتانسیل های زیادی برای برندها دارد. ما در ادامه تلاش می کنیم قسمت ها و علامت های مختلف قسمت تنظیمات اینستاگرام را برای شما به طور کامل توضیح دهیم. نکته آخر اینکه حتما روزها و ساعات مختلف را تست کنید تا متوجه شوید که کدام یک تاثیر بهتری بر نرخ تعامل مخاطبین تان دارند. طبق اعلام سایت Kissmetrics عکس ها نسبت به ویدیوها توجه و تعامل بیشتری را بخود جلب می کنند. قطعا همه عکس ها و ویدیوها با استقبال فالوورهای اینستاگرام تان روبرو نمی شوند. داستان سرایی کمک می کند تا ارتباط احساسی با برند و محصولات شما ایجاد شود، عکس هایی که داستان های فریبنده و اسرار آمیز دارد بیشتر به اشتراک گذاشته می شود. یکی از راهکار های خوب برای شما می تواند شناسایی بیزنیس های بزرگتر از شما باشد برای الگو برداری، نترسید، کسی شما را با کپی برداری مسخره نمی کند، ابتدا باید الگو برداری کنید تا بتوانید برای خودتان راه درست کنید و سپس الگوی دیکران شوید. CLIF Bar نیز یکی دیگر از شرکت هایی است که از کمپین به اشتراک گذاری تصاویر برای افزایش تعاملات کاربرانش استفاده کرد.

آموزش اینستاگرام

شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی Lancome نمونه خوبی در این زمینه است. MeetTheMoment را راه اندازی کرد و هر بار که فردی تصویری از ماجراجویی هایش در طبیعت منتشر می کرد CLIF Bar یک دلار به یکی از شرکایش که شرکتهای غیرانتفاعی فعال در حوزههای گردشگری و طبیعت اهدا می کرد. بر خلاف توصیه بسیاری از به ظاهر کارشناسان یک شبه که مخاطبین خود را از خرید فالوور منع می کنند، استفاده از یک سرور افزایش فالوور اینستاگرام معتبر مانند فالوکمپ نه تنها آسیبی را متوجه پیج شما نمی کند، بلکه باعث جذب فالوور واقعی و فعال نیز می شود. معمولا پیجی که برای دو ال سه روز متوالی و یا حتی بیشتر از آن هیچ پست یا استوری نگذارد از نگاه مخاطب غیر فعال و به درد نخور است زیرا امروزه بیشتر افراد ترجیح می دهند تا با صرف کمترین زمان به بیشترین مقدار از اطلاعات دست پیدا کنند. فان را به اون میدهید و این نرم افزار هر پستی راجب این موضوع دید را لایک میکند ، که جدیدا به آن ویژگی های فوق العاده ای اضافه شده ، مثلا علاوه بر لایک کردن پست ، اون را فالو میکند و سه پست دیگرش را هم لایک میکند. This content has been done by GSA Content Generator DEMO!