راز های کلیدی و موثر در اینستاگرام

با ویژگی فالو کردن هشتگ، میتوانید بدون نیاز به فالو کردن اکانتها و افراد، تنها پستهایی که با هشتگ مورد نظر منتشر میشوند را در اختیار داشته باشید. مثلاٌ منشأ مشارکتهای هر پست کجاست: هشتگ، مستقیماٌ از صفحه کاربری، صفحه اصلی فید یا جای دیگر. را مشاهده کنند. با انجام این کار پیجهای فروشگاهی دیگر نیاز نیست که اطلاعات تماس خود را در بخش بیوگرافی وارد کنند و میتوانند بهصورت منظم و حرفهای، آنها را در بخش Contact جایگزین کنند. در صفحهی پروفایل شما، آیکونی با همین شکل اضافه شده است که به کمک آن میتوانید به پستهای بوکمارک شده دسترسی داشته باشید. برای آنبلاک کردن نیز باید مجددا به پروفایل آن شخص مراجعه کنید، یا به گزینهی Blocked Users در تنظیمات اینستاگرام مراجعه کنید.اگر پیج مورد نظر مطالب مخرب یا توهین آمیزی منتشر میکند نیز میتوانید به جای بلاک، آن را Report کنید تا اینستاگرام آن را بررسی و در صورت لزوم آن پیج را حذف کند. برای اینکار کافی است به بخش جستجوی هشتگها بروید و هشتگ مورد نظر خود را جستجو کنید. Content has been created with the help of GSA Content Generator Demoversion.

اینستاگرام چیست

۱- به صفحه پروفایل خود بروید. تفاوت آرشیو شدن با حذف کامل این است که استوریها همچنان برای خود شما قابل مشاهده خواهند بود و تنها از پروفایل و دید فالورهای شما محو خواهند شد. این دو حالت هر دو نتیجه یکسانی دارند و با استفاده از آنها اکانت شما به همراه عکسها، ویدیوها و کامنتهایتان بهطور کامل از دنیای اینستاگرام ناپدید میشوند. به لطف بخش آرشیو استوریها، از این پس هیچکدام از استوریهای شما به طور کامل حذف نخواهند شد. اگر درصد زیادی از مخاطبان شما استوریهای شما را میبینند و نسبت به آن واکنش نشان میدهند این به منظور جذاب بودن و مورد استفاده قرار گرفتن محتواهای پیج شما است. اگر در حال حاضر در حال استفاده از اکانت اینستاگرام خود هستید اما رمزعبورتان را فراموش کردهاید میتوانید به سادگی این مشکل را برطرف کنید. علاوه بر این لایک و کامنت فالوورهای شما به فالوورهای فالووهای شما هم نشان داده خواهد شد و این شما هستید که بیشتر دیده شوید. اما با قابلیت Turn Notification ON میتوانید افراد یا پیجهایی را که برای شما مهم هستند مشخص کنید تا در هر زمانی از روز که پست جدیدی از این افراد منتشر شد، توسط یک نوتیفیکیشن باخبر شوید و بتوانید به سرعت آن را مشاهده کنید. Data has been created by GSA Content Generator DEMO!

سپس از شما درخواست میشود تا به اکانت فیسبوک خود متصل شوید و اطلاعاتی همچون شماره تلفن، ایمیل و در صورت تمایل موقعیت مکانی روی نقشه را مشخص کنید. در صورتی که این هشتگ ها مرتبط با زمینه فعالیت پیج اینستاگرامتان باشد، استفاده از آنها نه تنها ایرادی ندارد؛ بلکه باعث جذب بازدید کننده میشود. پیشنهاد می کنم به هیچ وجه از محتوای پیج های دیگر کپی نکنید و برای تولید محتوا خلاق باشید. از آنجایی که در همان ابتدا و با یک بار وارد کردن رمز وارد اینستاگرام میشویم و دیگر تا زمان نصب مجدد اپلیکیشن از رمز عبور استفاده نمیکنیم، احتمال فراموشی رمز بالا میرود. ریپورت شدن توسط سایر کاربران نشان دهنده این است که شما فعالیت نامناسبی دارید و دیگر کاربران از شما راضی نیستند! شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا دیگران شما را ریپورت نکنند. این موضوع به این دلیل است که شما نسبت به پیجهای دیگر، کاربران متفاوتی دارید. افزایش محبوبیت این پلتفرم به دلیل تغییر از محتوای متنی به تصویری است.

درآمد از اینستاگرام

نوشتن کپشن طولانی نه تنها هیچ کمکی به افزایش فالوور و افزایش فروش شما نمیکند بلکه باعث دور شدن مخاطبان از صفحه شما و در نتیجه از دست دادن آنها خواهد شد. اما اگر رمز عبور را فراموش کردهاید و همچنین از اکانت خود خارج شدهاید باید دست به دامان راهکارهای اینستاگرام شوید.اگر به اکانت دسترسی ندارید: در این صورت باید هنگام ورود به اینستاگرام و وارد کردن نام کاربری، روی نوشتهی Get help signing لمس کنید. در این اپلیکیشن قانونی وجود دارد که اگر تعداد زیادی پیج را پشت سر هم فالو یا آنفالو کنید، اکانت شما به مدت چند ساعت توانایی فالو کردن را از دست خواهد داد. همانطور که میدانید استوریها بعد از ۲۴ ساعت از صفحه پروفایل شما حذف خواهند شد اما از حالا، استوریها به جای حذف کامل، آرشیو خواهند شد. در واقع همانطور که در عکس بالا قابل مشاهده است با هایلات کردن استوری بخش جدیدی به پروفایل شما اضافه خواهد شد تا بتوانید استوریها را به صورت همیشگی در آن قرار دهید.