راهنمای نوشتن استراتژی اینستاگرام مارکتینگ

از افرادی که پیدات میکنند، عده ای خرید می کنند و چرخه فروش شروع میشه. برای پست ها این هزینه بالاتر هم می رود و تنها برای نمایش یک پست برای معرفی پیج اینستاگرام برای تبلیغات آن هم تنها به مدت بیست و چهار ساعت مبلغی از هشت میلیون تا شانزده میلیون تومان و در صورتی که تعداد دنبال کننده ها بسیار زیاد باشد مبالغ غیر قابل تصوری را برای تبلیغ در یک پست حتی چند ساعته دریافت می کنند. اگر به رایانه و چند نرمافزار ساده دسترسی دارید، ساخت فایلهای آموزشی در هر حیطهای که به آن مسلط هستید میتواند شمارا در این مسیر یاری دهید. هر چند تمام تبلیغات انجام شده در بستر اینستاگرام در این شبکه اجتماعی منتشر میشود، ولی ما با انواع تبلیغات در این شبکه اجتماعی رو به رو هستیم. وقتی ما در مورد آموزش کسب و کار صحبت میکنیم، بحث اصلیمون این نیست که شما کسب و کار رو یاد بگیرید.

اینستاگرام مارکتینگ

ویژگی شبکه اجتماعی اینستاگرام این است که هرکسی تحت هر شرایطی می تواند از اینستاگرام درآمد کسب کند. اینستاگرام این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید حساب کاربری خود را خصوصی کنید، و پستهای درون صفحه شما را فقط افرادی بتوانند مشاهده کنند که شما به آنها اجازه میدهید.البتّه در مورد صفحات تجاری و در فرآیند بازاریابی در اینستاگرام، توصیه نمیشود که این کار را انجام دهید، زیرا تا زمانی که مخاطب در مورد محصولات و خدمات شما ندانند، بنابراین برندینگ و بازاریابی هم به خوبی اتّفاق نخواهد افتاد. افراد سودجو و غیر حرفه ای در این حوزه بسیارند که ممکن است در قبال مبالغ اندک و غیر منطقی خود را به عنوان یک دیجیتال مارکتر حرفه ای معرفی کنند. با تعیین هدف شما خواهید فهمید کدام معیارها برایتان مناسب است و باید آنها را رصد کنید و چه شاخصهایی قابل چشمپوشی هستند. خیلی از افرادی که از من سوال میپرسند یا برای مشاوره پیش من میآیند، میگویند فلان پیج که رقیب ماست ده برابر ما فالور دارد و میخواهند بدانند چه طور باید دنبال کننده زیادی جذب نمایند. این کار ممکن است هزینهی بیشتری برایتان به دنبال داشته باشد اما درصد موفقیت آن خیلی بیشتر است..

آموزش کسب و کار

بهترین مثال در این مورد لوگو گوگل است که هر روز با مناسبت های مختلف شکل لوگو را تغییر می دهد. با وجود فرصتهای بالقوه تجاری بسیار، هر کسی میتواند از اینستاگرام درآمد کسب کند. در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که ربات اینستاگرام در حقیقت فعالیتهای عادی شما در اینستاگرام را تقلید میکند و با این کار فالوورهای زیادی را برایتان جذب میکند. همچنین میتوانید در پاسخ به این افراد، کد تخفیف نیز به آنها بدهید. فراموش نکنید که معنا و مفهوم مارکتینگ و تبلیغات اینستاگرام وسیع تر از آن چیزیست که به نظر می رسد و روز به روز بر وسعت آن نیز افزوده می شود بنابراین برای اینکه در این مسیر جایگاه خود را پیدا کنید به کمک متخصصین این زمینه نیاز دارید. به طور کلی توصیه ما در مای ممبر به شما عزیزان این است که در مورد تبلیغ در صفحات دیگر به هیچ عنوان ریسک نکنید و تبلیغات ارزانتان را در صفحات مطرح و شناخته شده انجام دهید. به این فکر نکنید که دیجی کالا این محصول را دارد، من نمیتوانم آن را داشته باشم. داشتن یک شیوهنامه به شما کمک میکند که در بلندمدت یک سبک ثابت را حفظ کنید. نکاتی که در زیر ذکر می کنیم، می توانند به شما در جهت ایراد یک استراتژی کاربردی و مناسب کمک کنند.

در این بین شبکهی اینستاگرام به دلیل محبوبیت بالا در میان مردم جهان، یک فضای مناسب جهت انجام تبلیغات کسبوکارهای مختلف محسوب میشود. در این دوره، بصورت کامل و جامع، به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه میتوانید از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید. که میتوانید به لینک برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید. البته هرچه میزان فالوور و خرید لایک های اینستاگرامی صفحات بیشتر باشند، هزینه تبلیغات پربازده در آنها هم بیشتر خواهد بود. طبیعتاً در برخی ساعات مثل 6 عصر تا 11 شب که تعداد کاربران فعال اینستاگرام بیشتر از زمانهای دیگر است، تعرفه تبلیغات ساعتی بیشتر خواهد بود. البته خودتان هم میتوانید با فعالیت زیاد در پیجهای مختلف فالوور جذب نمایید اما این کار به شدت زمانبر و خستهکننده خواهد بود. روش دیگر برای افزایش فالوور، خرید فالوور ایرانی واقعی اینستاگرام است. نکته قابل توجه در مورد این شبکه پرطرفدار این است که امکان نصب اینستاگرام فارسی رایگان جدید وجود دارد. البته در این مورد پیشتر مقالهای را با عنوان بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام منتشر کرده بودیم که پیشنهاد میکنم حتماً مطالعه بفرمایید. بهترین راه برای فروش محصولات آموزشی ایجاد یک وب سایت یا شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام است. به همين دليل است كه تمركز روي جستجوي ارگانيك هم ايده ي خوبي است.

Content has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!