راهنمای کسب درآمد از اینستاگرام + نمونه های ایرانی

بخش خرید در اکسپلور اینستاگرام اشباع شده است و اگر میخواهید فروش خوبی داشته باشید باید محتوای بینقص و درجه یکی به نمایش بگذارید. تولید محتوای با کیفیت در اینستاگرام یکی از مهمترین اصول میباشد. پس پیش از استفاده، از کیفیت و حرفهایبودن ربات مدنظر مطمئن شوید و هوشمندانه انتخاب کنید. قیمت ها در این روش بسیار متفاوت و بستگی به کیفیت و تعداد فالوور های پیج دارد. اگر ساخت پیج در اینستاگرام و بیزینسی کردن پیج اینستاگرام را بلد نیستید فعلا موارد رو یادداشت کنید و تا انتهای مطلب برید سپس هر کدام را در اینترنت جستجو کنید نتایج بسیاری وجود دارد که به شما این کار ها را یاد خواهد داد. بخصوص در ابتدای مسیر موفقیت که نیاز به افزایش فالوور واقعی و فعال اینستاگرام دارید میزان رشد پیج شما به مراتب کمتر از زمانی خواهد بود که تعدای فالوور داشته باشید. همانطور که میدانید ویدیوها در اکسپلور به صورت خودکار اجرا میشوند؛ حالا اگر شما یک پیج کسبوکار دارید یا اینفلوئنسر هستید اگر بتوانید کاری کنید که ویدئوتان در اکسپلور دیده شود و بعد از آن فالو شوید به قول معروف دیگر نانتان در روغن است. ارائه تخفیف همواره راهکار مناسب برای جهش فروش بوده که در کسبوکارهای اینستاگرامی به خوبی میتوانند از آن استفاده کنند.

اینستاگرام چیست

در همین رابطه «سروش امیدی» که سایتی به نام «اینستا سل» دارد و به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش پیج و افزایش لایکها فعالیت میکند، به «زندگی ایدهآل» میگوید: «در سال 92 هنوز اینستاگرام روی بورس نبود و بسیاری از افراد حتی نام این اپلیکیشن را هم نشنیده بودند. مرور زمان در جذب فالوورها و افزایش اعتبار پیج شما اهمیت زیادی دارد. این هشتگها شبانه روزی کار میکنند و میتوان با آنها مخاطب جذب کرد ولی باید بدانید هشتگ گذاری نیز اصولی دارد. قسمت دیگری در بالای سمت راست صفحه اکسپلور وجود دارد که به استوری ها اختصاص دارد و در این بخش استوری هایی به شما پیشنهاد می شود. محتوایی را منتشر کنید که ارزش صحبت کردن را داشته باشد. روش چهارم: شما میتوانید یک هشتگ را مستقیماً با تایپ کردن آن در قسمت URL جستجو کنید. اگر میخواهید توضیحی برای عکس بنویسید و عنوان آن اصلاً برایتان مهم نیست، باید بگویم که کارهای بهتری میتوانید انجام دهید! This content has been done with the help of GSA Content Generator DEMO.

در ادامه به ترفندها و تکنیک هایی اشاره خواهیم کرد که با استفاده و کمک گرفتن از آنها بتوانید نسبت به گذاشتن پست در اینستاگرام اقدام کنید. که بیشتر برای تبلیغات به کار می رود ( و یا کسی شما را زیر یک پست در قسمت کامنت منشن میکند . یکی از برجسته ترین نکات موجود در رابطه با این استارت اپ دسته بندی تمامی هشتگ ها می باشد؛ به صورتی که می توانید هشتگ های دلخواه خود را بر اساس موضوع پست های تان انتخاب کنید. سعی کنید محتوایتان به گونه ای باشد که مخاطب روی پست شما اندکی مکث کند. به پست های قرار گرفته شده در اکسپلور توجه کنید، که محتوای آنها به چه شکل هست و از چه نوعی هستند و از چه میزان لایک و کامنت برخوردارند. چه اهل سفر باشید و چه نه، زمانی که در اکسپلور اینستاگرام ویدیو یک دقیقه ای منظره کوه های سرسبز کشوری یا منازل روستایی منطقه ای را میبینید، ناخودآگاه به سمت این پست ها کشیده خواهید شد. جایی که به اعتقاد خیلی ها به عنوان صادقانه ترین مکان موجود در اینستاگرام شناخته می شود. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدیو می باشد که مالکان آن مایک و کوین سیستروم می باشند. This has been created by GSA Content Generator Demoversion.

بهترین زمان وقتی است که اکثر مخاطبانتان انلاین هستند.

از کاربردهای مهم و پراهمیتی که هشتگ ها دارند، این است که به شبکه اینستاگرام کمک میکنند محوریت و موضوع پست شما را تشخیص دهند. برای قرار گرفتن پست شما در بخش اکسپلور اینستاگرام ، به چهار نکته زیر توجه فرمایید. وقتی قرار است فروشتان را افزایش دهید، فالوورهای فیک به دردتان نمیخورد. بهترین زمان وقتی است که اکثر مخاطبانتان انلاین هستند. اکسپلور اینستاگرام (Explore Instagram) صفحه ای است که تمام پست های برتر در صفحات اینستاگرام را برای شما به نمایش در می آورد و پست های پیشنهادی و مورد علاقه را برای مخاطب ارائه می دهد. برای پیشرفت و داشتن صفحه اینستاگرامی موفق باید با کاربران و مخاطبان خود در تعامل باشید و به آنها و خواسته هایشان اهمیت بدهید تا به پست های شما علاقه مند شده و آنها را اشتراک گذاری کنند. در زمان انتشار پست در اینستاگرام شما امکان تگ کردن افرار برروی تصاویر خود را دارید . این بخش، همان قسمت اصلی است که بالاترین میزان دید کاربر را به خود اختصاص داده و مکانی برای نمایش پست ها و بخصوص ویدئوهای پیشنهادی است. دیگر محتواهایی که نمایش داده میشوند عکس هستند تا زمانی که کمی صفحه را به بالا بکشید.