راهنمای گام به گام اینستاگرام

همچنین بهتر است بهجای نوشتن نظر روی عکسهایی که از قبل صدها نظر برای آن نوشته شده روی عکسهایی نظر بنویسید که تعداد اندکی نظر دارند. نوشتن کلمات کلیدی در وصف عکس یا فیلم با هشتگ مناسب در پستی که انتشار می کنید میتواند در صدر دسته بندی آن موضوع قرار بگیرد و با جستجوی افراد پست شما بالاتر از همه نشان داده شود همین امر در جذب مخاطب تاثیر مثبتی دارد. توجه: اگر کلمه مورد نظر شما بیشتر از یک بخش باشد، برای تبدیل آن به هشتگ باید به جای فاصله ها علامت خط تیره ‘-‘ قرار دهید . با فعال کردن این گزینه، همه فالوورها میتوانند استوری، پست و IGTV شما را در بخش استوری خودشان با بقیه فالووها به اشتراک بگذارند. پس به این نتیجه می رسیم که فالوور واقعی می تواند به افزایش احتمال دیده شده عکس، فیلم (ویدیو)، استوری و IGTV کمک کرده و همچنین باعث بالا رفتن تعداد لایک پست های شما نیز شود. ” این ویدئو از کمپین های کاسپر حمایت می کند. از ایجاد یک پروفایل اینستاگرام که فالوور زیاد جذب کند گرفته تا استفاده از رقابت برای درست ماندن در نام تجاری خود. همواره سعی کنید که برای تصاویر اشتراکگذاری شده خود یک شرح یا توصیف کوتاه در بخش “Caption” بنویسید تا فردی که آن را مشاهده میکند با موضوع تصویر و اتفاق رخ داده شده در آن آشنایی بهتری داشته باشد.

آموزش اینستاگرام

برای انجام این عمل، آیکون ذرهبین موجود در بخش فوقانی رابط کاربری اپلیکیشن اینستاگرام را لمس کنید. ما در این مطلب از سایت تک24 قصد داریم تا به زبانی ساده و استفاده از تصاویر گویا، روش کاربرد و استفاده از امکانات اپلیکیشن اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم تا بتوانید از تمام ویژگی های آن به راحتی بهره مند شوید . اینستاگرام این امکان را به شما داده تا با گوشی هوشمندتان به آسان ترین روش یک تصویر زیبا و جذاب تهیه و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید . بعد از پایان فیلتر گذاری Next را زده و وارد مرحله بعد شوید .در اینجا میتوانید برای عکس خود یک متن Caption بنویسید ، آن را در شبکه های اجتماعی دیگر بفرستید ، دیگران را تگ کنید، و چند امکان دیگر که بعدا توضیح بیشتری در مورد آنها خواهیم داد . بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن ، نوبت به آن میرسد تا در آن ثبت نام کنید و یک تصویر برای پروفایل خود تنظیم نمایید .

افزایش فالوور

با کلیک بر روی این آیکون دوربین گوشی فعال میشود تا شما بتوانید یک عکس بگیرید و به اشتراک بگذارید ! با این حال برای هشتگ گذاشتن در پست های اینستاگرامی، باید یک نوع استراتژیک بچینید تا پستتان بصورت هدفمند منتشر شود و در اینستاگرام با بازتاب و استقبال زیادی روبرو شود. یکی از قابلیتهای اینستاگرام این است که کاربران میتوانند هشتگ های موردنظر را نیز فالو کنند که نشاندهنده اهمیت وجود هشتگ در پستها را نشان میدهد. در این قسمت آخرین فعالیت ها و اطلاع رسانی های خود را ببینید .مثلا هشدار اینکه چه کسی پست شما را لایک کرده یا دنبال کننده تان (Follower) شده است . قبل از اینکه به شما بگوییم که چه هدفی باید از خرید این دورها داشته باشید دقت کنید که اینستاگرام فقط یک برنامه اشتراک گذاری عکس و ویدیو نیست! ممکن است شما یک فروشگاه بزرگ یا یک مغازه کوچک داشته باشید اما در راستای فروش بیشتر یک پیج اینستاگرام راهاندازی کردهاید و به دنبال افزایش فالوور هستید، در این صورت میتوانید مخاطبان فضای آفلاین را به فضای آنلاین بیاورید. پس راه اندازی مسابقات در پیج اینستاگرام هم یکی دیگر از روش های فوق العاده جذاب برای افزایش فالوور است.

راز موفقیت این شبکه اجتماعی در سادگی آن است و بجای آنکه مانند شبکه های دیگری مثل فیسبوک ،کاربر را درگیر موارد جانبی کند ،این امکان را برای کاربر فراهم می سازد تا به آسانترین شکل ممکن بک تصویر یا ویدیو را برای دوستان خود به اشتراک بگذارد. در این نوشته آموختیم که داشتن مخاطبان حقیقی و مناسب باهدف شما تا چه اندازه در برندسازی و کسب درآمد از اینستاگرام کارآمد است. چون با داشتن سایت، علاوه بر اینستاگرام، ورودیهای دیگری از موتورهای جستجوی گوگل خواهید داشت. علاوه بر عکس ، امکان تهیه و اشتراک ویدیو نیز در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است ، اما این ویدئو ها نباید بیشتر از 15 ثانیه باشند .پس حداکثر خلاقیت خود را به خرج دهید تا در این 15 ثانیه همه چیز را جای دهید! دقت کنید که هر فیلتری با هر عکسی سازگار نیست، پس بهتر است چند فیلتر را امتحان کنید تا در نهایت بهترین را بیابید . حتی میتوانید با چند تا از فالوورها همزمان تماس تصویری بگیرید. اینستاگرام بیشتر دوست دارد تا کاربران عکس هایی که خودشان گرفته اند را به اشتراک بگذارند اما با این حال امکان انتخاب عکس از گالری و حافظه گوشی را نیز در نظر گرفته .همچنین میتوانید در گالری گوشی ، گزینه Share را بر روی عکس دلخواه بزنید و سپس اپلیکیشن instagram را انتخاب کنید تا آن تصویر توسط شما اشتراک گذاری گردد .

This post was done with GSA Content Generator Demoversion!