راههای جذب و افزایش فالوور اینستاگرام

1. مخاطب خود را به عمل دعوت کنید. 3. معمولا پیجهایی که فالوور واقعی دارند و به فروش گذاشته شده اند، موضوعهایی عمومی مثل جوک و سرگرمی و دانستنیهای عمومی دارند. چون هزینه و وقت خود را اگر برای جذب فالوور واقعی می گذاشتند به نتیجه خوبی می رسیدند. پس اگر می خواهید آدرس فروشگاه خود را هر چه بهتر منتشر کنید تا این گونه مشتری به خودتان جذب کنید، ما توصیه می کنیم تا از لوکیشن در پست هایتان استفاده کنید تا بهتر در منطقه ای که هستید، شناخته شوید! بازاریابی اینستاگرام به برنامه ریزی به منظور جذب مخاطبین هدف گفته می شود. منظور از هدفمند بودن این است که اگر شما در کسب و کاری هستید که وسایل مربوط به خانم ها را میفروشید، باید افزایش فالوورهای شما هم در این جهت باشد. پیج ها و کانال های تلگرام زیادی بر این موضوع تمرکز دارند،که افراد زیادی مشتری آن ها هستند. 2. سعی کنید پیجی را بخرید که موضوع فعالیتش با حوزه فعالیت شما مرتبط یا نزدیک باشد.

افزایش فالوور

به عنوان مثال اگر در صنعت مد فعالیت می کنید، می توانید یک نمای مختصری از کالکشن جدید خود را در یوتیوب منتشر کنید و بازدیدکنندگان را دعوت کنید که مجموعه های کامل محصولات شما را در تاریخ مشخصی در استوری های شما دنبال کنند. این برنامه را از اینجا می توانید دانلود نمایید. به این صورت که سوالاتی از خودتان بپرسید از قبیل: “جایگاه و شرایط مورد انتظار و مقبول من در سال آینده کجاست؟”، “تعداد فالوورهای مطلوب من چقدر است؟” ، “بیشترین تعداد لایک و کامنت من در چه حدودی است؟”. مثلا اگر شما درخواست 1000 فالوور بکنید بعد از چند ساعت می بینید که این تعداد فالوور به صورت واقعی به پیج اینستاگرام شما اضافه شد. بنابراین شما میتوانید از فالوور فیک در جهت افزایش فالوورهای واقعی استفاده کنید. آموزش افزایش فالوور اینستاگرام در این پست همانطور که اشاره شده با استفاده از قابلیت های اینستاگرام و به صورت کاملا رایگان است، لازم به ذکر است که امروزه بسیاری از ادمین های پیچ های اینستاگرام جهت افزایش فالوور اینستاگرام خود مبالغ هنگفتی را پرداخت می کنند، اما ما به مدیران پیچ های اینستاگرام ایرانی توصیه می کنیم که اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام رایگان هستند، مطالب این پست را خوانده و مو به مو اجرا کنند.

ولی این که بخواهیم اکسپلور را به صورت کامل حذف کنیم، این امکان هنوز میسر نیست و به هیچ عنوان در آینده هم میسر نخواهد بود. ممکن است هنوزم هم این سوال را داشته باشید که آیا هیچ راهی برای خرید فالوور واقعی وجود ندارد؟ ولی مزایای خرید فالوور در اینستاگرام به نسب معایب آن می توانم بگویم تقریبا هیچ است. و پیدا کردن پیجی با موضوعی خاص و با فالوور واقعی بسیار سخت است. در همین راستا ما در این مقاله توضیحاتی درمورد فالوور فیک و واقعی و خرید آنها داده ایم. ممکن است بعد از مدتی پیج ما به دلیل داشته فالوور فیک بسته شود. بهترین راه این است که یک لیست دقیق از هشتگ های جذاب و محبوب و داغ که مرتبط با کار شما هستند را پیدا کرده و در پست های خود استفاده کنید. از آنجایی که اینستاگرام اخیرا مشاهده تعداد لایکها را برای کاربران غیر فعال کرده است، پس از خرید فالوور فیک، کسی نمیتواند تعداد فالوورهای شما را با تعداد لایکهایتان مقایسه کند. Data was generated by GSA Content Generator DEMO.

کپشن مناسب میتواند در کسب فالوور رایگان نقش مهمی را ایفا کند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در میان ایرانیها است؛ بنابراین اگر قصد دارید مشتریان بیشتری برای محصولات یا خدمات خود پیدا کنید قطعاً حضور در اینستاگرام میتواند به شما برای رسیدن به این هدف کمک کند. قصد ما این است که در این مقاله به بعضی از سوالات و دغدغه های فکری شما پاسخ درستی بدهیم. چه هشتگ هایی مناسب پیج کاری شما است و از کجا باید این هشتگ ها را پیدا کنید. اکثر آن ها گفتند فالوور هایی که ارسال شده است خارجی و بی هویت بوده! این روزها یکی از دغدغههای مهم کاربران اینستاگرام، افزایش تعداد فالوورهایشان است. آشنایی شما با این پیج میتوانید از طریق تبلیغات، مشاهده یک پست در اکسپلورر اینستاگرام و یا معرفی یکی از دوستانتان باشد. خرید فالوور ایرانی دقیقا همان چیزی است که یک فروشنده یا کسب و کار ایرانی نیاز دارد. البته ممکن است پیج شما به واسطه خریدن فالوورهای اینستاگرام بسته نشود. این امکان وجود دارد که با پرداخت مبلغی از افراد معروف بخواهید تا محصول یا پیج شما را در هنگام لایو اینستاگرامی خود تبلیغ کنند.