رمز و رازهای اینستاگرام – مطالب ارسال شده توسط Instagram4u

اگر میخواهید بیشتر به محتوای مورد علاقه خود در صفحه اکسپلور دسترسی پیدا کنید، هشتگ موردنظر آن را فالو کنید و اگر پس از فالو یک هشتگ شاهد نمایش محتوای نامناسبی در این صفحه بودید، میتوانید آن را آنفالو کنید. البته تعداد این پستها و استوریها، خیلی زیاد نیست و معمولاً مواردی که قبلاً گفته شد، تأثیر بیشتری در نحوه نمایش پستها در صفحه اکسپلور اینستاگرام شما دارند. یعنی اگر محصول را دیدید و تمرینات را انجام دادید و رضایت نداشتید، تمام وجه شما را بازخواهیم گرداند. درحالیکه بعضی کارشناسان مثل الکس توبی پیشنهاد میدهند از بیشترین تعداد هشتگ ممکن یعنی 30 مورداستفاده کنید (زیرا باعث میشود افراد بیشتری شما را ببینند)، دیگران عقیده دارند 5 تا 10 هشتگ برای هر پست کافی است. یکی از رقبای تیک تاک یعنی همین اینستاگرام محبوب که بین کاربرهای ایرانی، شبکه اجتماعی پرطرفداری است، طی یک اقدام به موقع دست به رونمایی از reels زده است.

اینستاگرام چیست

در طول این مطلب یادگرفتیم که بیو اینستا چیست و چگونه میتوانیم یک بیو اینستاگرام خاص بنویسیم. در این نوع کسب درآمد، شما شاخص هایی را تعیین می کنید و بر اساس این شاخص ها، برند های معتبر را معرفی می کنید و البته از آنان هزینه ای از بابت معرفی دریافت می کنید. خوبی که این روش کسب درآمدی دارد این است که نیاز به هیچ سرمایه ای ندارید. در پست های خود خلاقیت خود را به نمایش بگذارید؛ مثلا می توانید از کامنت هایی که در پست های قبلی شما وجود دارد اسکرین بگیرید و در مورد آن ها مشغول به گفت و گو شوید. مثلا می توانید در جواب یک کامنت، تشکر کنید یا به سوالی که درباره این که چگونه عکاسی می کنید یا سوال درباره نوع نرم افزاری که استفاده می کنید، پاسخ دهید. مثلا اگر فکر میکنید 32 مورد هشتگ کاملا مرتبط برای پستتان دارید، این روش را امتحان کنید!

درآمد از اینستاگرام

به همین دلیل است که باید شاخهای مجازی و افرادی که تنها بهدلیل انجام حرکات عجیب دیده میشوند، اما تاثیرگذاری مثبتی روی فکر و رفتار مخاطبانشان ندارند را از کمپینهای خود کنار بگذارید و نتایج بهتری بگیرید. هشتگ ها در اینستاگرام نقش تاثیرگذاری دارند. تعامل یک عنصر کلیدی برای الگوریتم اینستاگرام محسوب میشود. استوری یک بخش جداگانه برای ارسال عکس و ویدیو است که مطالبی که در آن آپلود میشوند بهصورت اسلایدهای چند ثانیهای و پشت سر هم نمایش داده میشوند و همچنین عمر آنها تنها ۲۴ ساعت است و بعد از آن بهطور خودکار حذف خواهند شد. موضوعاتی را که لازم است حتما در خصوص آنها تحقیق کنید را به همراه جزئیات کافی در این مقاله مطالعه کنید. ✅ اگر بخواهید مناسب ترین هشتگ ها را برای پیج خود پیدا کنید، لازم است در حوزه های مختلفی تحقیقاتی انجام دهید. ✅ برای استفاده از هشتگ ها ترفند های مختلفی وجود دارد.

✅ زمان استفاده از هشتگ ها را محدود به محتوا و سایر عوامل نکنید. 5. از هشتگ های بی ربط یا تکراری استفاده نکنید! اگر میخواهید بدانید کدام هشتگها بیشترین تعاملها را در صفحهتان ایجاد میکنند، اگر میخواهید هشتگهای استوریهایتان را پنهان کنید یا بیش از 30 هشتگ را زیر کپشن بیاورید، روشهای خوبی برایتان داریم. اگر دنبال یافتن بهترین روشهای استفاده از هشتگ اینستاگرام هستید تا فالوئر بیشتری جمع کنید و مشارکت افراد را زیر پستتان افزایش دهید، این مقاله دقیقا برای شما است! نمیتوان با قطعیت گفت که هشتگهای بیشتر شانس مشارکت بیشتر افراد زیر پستتان را افزایش میدهند، زیرا اینستاگرام نمیداند بیش از 30 مورد هشتگ را با چه ترتیبی بیاورد. سپس میتوانید هشتگهای مناسب برای پستتان را از میان آنها انتخاب کنید. یک خبر خوب برایتان دارم: میتوانید این فاصلهها را با کلید نیمفاصله کیبرد فارسی که معمولا سمت راست دکمه فاصله (Space) قرار دارد به کپشن اضافه کنید! اگر بعدا هشتگ ها را به کپشن اضافه کنید، یا بعدا آن را به بخش کامنت ها اضافه نمایید، هیچ تاثیری در بالا آمدن آن در بخش Recent نخواهد داشت. Data has been generated by GSA Content Generator DEMO.