ریلز (Reels) اینستاگرام چیست؟

بالا بودن لایک های هر پست شما، تاثیر زیادی بر ورود به اکسپلور و رشد پیج شما دارد. تنها فعالیت شما به عنوان ادمین پیچتان این است که بتوانید پستی تولید کنید که در صفحات اکسپلور اینستاگرام جایی داشته باشد. نوع درخواستی مختص پیج های شخصی و محدود شده است که این یعنی زمانی که شما روی گزینه ی فالو کردن در پیج شخص ضربه بزنید، برنامه از شخص مورد نظر اجازه می گیرد که شما بتوانید او را دنبال کنید یا نه. این محتوا از سلسله مطالب اصطلاحات اینستاگرام می باشد که به طور کامل چه از لحاظ لغوی و چه از نظر ماهیت، ادمین اینستاگرام را مورد بررسی قرار می دهد. اگر این برند به طور مثال مخصوص لباس است آنها مدلهای جدید یا مدلهای اصلی هر فصل را برای فعال اینستاگرامی میفرستند و فعال با قرار دادن و تگ کردن این محصولات به تعداد مشخص در سری جدید پستهای خود به تبلیغ محصولات این برند میپردازد. 2. IGTV آمار دقیقی از تعداد بازدیدها ارائه نمی دهد. بنابراین نمی توان آمار بازدید یک ویدیو پست شده در آی جی تی وی را تحلیل کرد. در قسمت سرچ می توان با انتخاب ذره بین اسم افراد و یا کانال های IGTV مورد علاقه تان را جست و جو کنید. Article was generated with GSA Content Generator Demoversion.

راز های اینستاگرام

برای فروش بیشتر نیازمند جذب مخاطبان هدف توسط استراتژی های بازاریابی و تولید محتوا می باشید. حالا و همزمان با شیوع پاندمی کرونا که ما را از برقراری دورهمی های دوستانه و صمیمانه مانع میشود، استفاده از این قابلیت بیشتر هم شده است. دنبال کردن هشتگ های اینستاگرام خودتان راه موثری برای تعامل و ایجاد روابطی بهتر با سایر افرادی است که درباره برند شما صحبت میکنند. و این یکی دیگر از فرمت های محتوا که در سایر شبکه های اجتماعی محبوب است. ابزارهای طراحی آنلاین مانند Spark Post از Adobe ، Canva و Venngage در هنگام ساخت تصاویر جذاب برای رسانه های اجتماعی فوق العاده مفید هستند. یک پروفایل اینستاگرام که ساختار اصلی اکنت شما را می سازد باید به تک تک گزینه های آن را بشناسید .با شناخت بیشتر و نحوه ی چطور استفاده از آن می توانید پروفایل حرفه اینستاگرام و در واقع اکنت حرفه ای داشته باشید.حال برای استفاده از آن باید بدانید چه اصول و قواعدی باید رعایت کنید.و چه ترفندهای در آن استفاده می شود.

IGTV یکی از پرکاربردترین قابلیت های اضافه شده به اپلیکیشن اینستاگرام بشمار می رود. همان طور که بالا اشاره کردم شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوبترین شبکههای اجتماعی در ایران است که روز به روز مخاطبان و کاربران زیادی در این شبکه اجتماعی می پیوندند و یک موقعیت عالی و پولساز برای افرادی است که میخواهند از طریق راهاندازی خدمات اینستاگرام درآمد زایی کسب کنند. همچنین، برای هر مورد به نمونههای واقعی اشاره میکنیم تا باورتان شود، که شما هم میتوانید یکی از این افراد باشید! پس شخصا به این ویژگی شما افتخار می کنم که تا الان دارید نوشته های من رو برای یادگیری جدیدتر دنبال می کنید. در زیر هر ویدیو یک سه نقطه قرار دارد که شبیه به پست های اینستاگرام می توان آنها را لایک کرد، برای هر کدام کامنت گذاشت و یا آنها را به اشتراک گذاشت. از طریق دو روش می توان به سرویس IGTV اینستاگرام دسترسی داشت.

بعد از ورود به بخش IGTV از طریق تب های پایین آن می توانید ویدیوهای مورد علاقه تان را مشاهده نمایید. کسانی که می خواهند از طریق ویدیو مطلب با ارزشی را به مخاطبین خود منتقل کنند. با کلیک بر روی آیکن وارد پلتفرم آی جی تی وی می شوید. سپس به صورت خودکار وارد بخش ویدیوهای آی جی تی وی میشوید. دسترسی به بخش IGTV اینستاگرام بسیار ساده است. قابلیت جدید اینستاگرام که به شما اجازه میدهد تا به صورت گروهی با حداکثر سه کاربر ، لایو چهارنفره در اینستاگرام برقرار کنید، لایو رومز اینستاگرام نام دارد. پس از نصب برنامه کافیست وارد حساب کاربریتان شوید و یا به عنوان یک کاربر جدید ثبت نام کنید. کافیست آیکن ذره بین در پایین صفحه را لمس نمایید. دیدیم که ایسنتاگرام ارزش این را دارد که برای تولید محتوا در آنوقت بگذارید. به کمک این روش میتوانید ایدههای جذابی برای نوشتن مطلب پیدا کنید و خودتان را در فید لینکدین به نمایش بگذارید. اینستاگرام از زمان عرضه رسمی خود در سال ۲۰۱۰ دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. امروزه بسیاری از افراد شناخته شده در حوزه های مختلف فعالیت مانند: بازیگران سینما، تلویزیون، هنرمندان، ورزشکاران از اینستاگرام برای راه ارتباطی سریع با مخاطب خود استفاده میکنند و به جرئت میتوان گفت که بستری خوب نیز برای افراد تازه نفس برای عرضه اندام به وجود آماده است.