شش دستور جادویی برای افزایش فالوور اینستاگرامتان

سپس یک عدد از تراکت ها در نایلون اجناسی که به مشتری می فروشید بگذرد یا مثلا اگر شما صاحب یک آژانس مسافرتی هستید پشت بلیتها میتوانید آدرس صفحه اینستاگرام آژانس خود را چاپ کنید. با فالوو کردن میتوانید آنها را متوجه صفحهی خود کنید. 20 – وقتی دیگران پیام های شان را لایک می کنند و برایتان نظر می گذارند، شما نیز متقابلا باید چنین کاری را برای آن ها انجام دهید و در واقع با این کار، از آن ها تشکر و قدردانی کنید. آن کاربران نیز از سکه های خود برای تعریف وظایف مشخص در راستای بالا بردن و افزایش تعداد دنبال کنندگان پیج خود، افزایش لایک و بالا بردن آمار بازدید از پست های در قالب ویدیو استفاده می کنند. در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که چطور تعداد فالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهیم. برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید داد و ستد کنید. امیدواریم با نکات ذکر شده در ۵۰ روش بالا بتوانید علاوه بر افزایش تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام با فالوورهای خود نیز تعامل داشته باشید و در نهایت، آنها را تبدیل به مشتریان کسب و کار آنلاین خود نمایید. ۵. با بکارگیری ربات های فرعی بازدیدکنندگان را بسمت اکانت اصلی خود هدایت کنید.

اینستاگرام میشود و باید به آن متعهد بمانید.

دقت کنید ببینید چه اکانت هایی کامنت گذاشته اند و مانند روش دوم به آی دی، تصویر پروفایل و تفاوت فالور و فالویینگشان دقت کنید. اینستاگرام قوانین سختگیرانهای برای مبارزه با فالوورهای فیک وضع کرده و آنها را از لیست فالوورهای شما حذف خواهد کرد و شاید اکانت شما را هم بلاک کند. دایرکت اینستاگرام ابزاری قدرتمند برای تعامل با کاربران اینستاگرام است خواه فالوور اینستاگرام شما باشند خواه نباشند. این ۵ مورد از مهمترین مواردی هست که باعث افزایش فالوور واقعی اینستاگرام میشود. طبق گزارش های منتشر شده از اینستاگرام هشتگ گذاری حدود ۳۰ درصد باعث افزایش بازدیدهای پست ها میشود. یکی از راه های تعامل میان پیج ها و مطالب، تگ کردن پیجی دیگر در پست هاست، با این روش فالوورهای پیج های مختلف با پیج هم آشنا می شوند و میزان جذب فالوور را افزایش می دهند. این روش مانند دیگر روشهای معرفی شده در این مطلب در طول زمان منجر به افزایش فالوور اینستاگرام میشود و باید به آن متعهد بمانید. درادامه، وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.

This article has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

۱. زمان بندی پست: اگر پیج اینستاگرام خود را بیزنسی کرده باشید در قسمت آمار، اطلاعاتی به شما میدهد که دقیقا میتوانید به این نکته پی ببرید که کاربران شما در چه ساعاتی بیشتر در اینستاگرام حضور دارند و به پیج شما سر میزنند. افراد زیادی در اینستاگرام به همین شیوه محتوا تولید میکنند. برای مثال وقتی شما به یک مغازه برای خرید مراجعه می کنید که هیچ مشتری ای در آن وجود ندارد و سریع مغازه را ترک می کنید.در زمان دیگری به همان مغازه مراجعه می کنید و مشتری زیادی در آن وجود دارد، شکی نیست که شما گرایش به خرید از مغازه دارای مشتری زیاد دارید. بنابراین توصیه می شود این فرصت را از دست ندهید و خیلی زود در کلاب هاوس ثبت نام کنید. صفحه شما هم خیلی مفید است. ۲. یک چالشی که خیلی زیاد انجام میشود و خیلی خوب هم جواب میدهد اینستکه در آخر پست هایتان بگویید به ۳ نفر از کسایی که ۳ نفر از دوستاشان را تگ کنند به قید قرعه جایزه میدهیم.

۱. ساده ترین کار برای راه اندازی چالش اینستکه بگویید در پست هایی که روزانه منتشر میشود به یک نفر از فالوورهایی که کامنت بگذارند جایزه میدهیم. درصورتیکه پستی که منتشر میکنید عکس باشد میتوانید در کپشن به آنها بگویید لایک و فالو کنند. پست شما به مدتی که خریداری نموده اید بر روی پیج باقی می ماند و کاربران پیج تبلیغ دهنده آن را مشاهده می کنند و در صورت تمایل پیج شما را فالو می کنند. یکی از مهم ترین مزایای حذف فالوورهای فیک این است که باعث می شود فقط کاربرانی در پیج شما باقی بمانند که فعال هستند و با شما تعامل واقعی و هدفمند دارند. اما باید گفت اینکار فقط اتلاف وقت هست و بجز سرگرم کردن خودتان هیچ ثمری ندارد. بنابراین شما باید اینمورد را رعایت کنید تا پست هایتان بیشتر دیده شود. برای افزایش فالوور باید هدف داشته باشید! افزایش تعامل کاربران یعنی افزایش لایک و کامنت و…