شش نکته برای استفاده از هشتگ در اینستاگرام – شرکت تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ لاوان

بنابراین اگه یک کاربر به پستهای مربوط به زیبایی یا مد بیشتر علاقه داشته باشه، پستهایی در این زمینه در صفحه اکسپلور اون فرد نمایان میشه. اگه شما صاحب یک کسب و کار هستین و میخواهید در این صفحه قرار بگیرید باید تمرکز بیشتری روی تولید محتوا برای اینستاگرام تون داشته باشید و از هشتگ های خوبی استفاده کنید. به طور کلی الگوریتم اینستاگرام در سال 2020، خیلی سخت کار می کنه تا مطالبی رو جمع آوری کنه که شما از اون مطالب لذت ببرین و ازش استفاده کنید. پس خیلی ساده شما میتوانید در برنامه اینستاگرام و با استفاده از قابلیت استوری، داستان زندگی، کار، اکتشافات و… قوی ترین ماشه ای که برای نمایش پست در صفحه اکسپلور اینستاگرام استفاده میشه، همون چیزیه که کاربر در حال حاضر اونها رو دنبال می کنه و دوست داره. دقت داشته باشید که هشتگ هایی که انگلیسی هستند برای اینستاگرام از اهمیت بیشتری برخوردارند . یا اینکه میخواهید یک پیج تبلیغاتی داشته باشید و به کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات بپردازید، از همه این روش ها میتوان به درآمد مطلوب رسید، اما باید ببینید که هدف شما چیست؟ امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه شهرداریها دستگاه درآمد هزینه هستند، اظهار کرد: شهرداریها در جذب نیروهای خود نیز به اندازهای که توان پرداخت باشند افراد را جذب کنند و این مساله باید مدیریت شود.

چی هست و چه پستهایی داره داره؟

طنز می تواند بازار کاری بسیار خوبی را فراهم کند و در آن لازم به معرفی محصول و یا برند خاصی ندارید و می توانید از طریق همکاری در فروش کسب درآمد کنید. نکتهٔ مهم این است که شما باید فروشندهٔ خوبی باشید. ترجمه مناسب یک کتاب برای انتخاب یک منبع آموزشی بسیار مهم است، این کتاب ترجمه روان و به دور از اصطلاحات پیچیده و سخت دارد و از این جهت خیال خوانندگان خود را راحت کرده است. به طوری که هشتگ های مرتبط و مناسب با هشتگ سرچ شده ما رو بهمون پیشنهاد می ده و ما با بررسی اونا می تونیم بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای کسب و کار و بیزینس خودمونو رو پیدا و انتخاب کنیم. پستهای صفحه اکسپلور اینستاگرام بر اساس علایق و پستهایی که قبلا لایک کردین انتخاب میشه. اکسپلور اینستاگرام چی هست و چه پستهایی داره داره؟ میدونید که ویدیو مارکتینگ در اینستاگرام محبوبیت زیادی داره و محتوای ویدیویی برای کاربر خیلی با ارزش داره.

که این قسمت تو ایران خیلی کاربرد نداره و به همین دلیل فقط در حد همین معرفی در مورد این قابلیت صحبت می کنیم. اما توضیحات بایو میتواند خیلی بهتر باشد. در بروزرسانی سال ۲۰۱۸، اینستاگرام قابلیت “فالو کردن” هشتگها را اضافه کرد، به این معنی که کاربر میتواند با دنبالکردن هشتگ مورد علاقهی خود، آنها را در صفحهی خانه ایننستاگرام خود ببیند. اینستاگرام یک فضای اختصاصی برای فروش محصول به نام shopping داره. در نتیجه میفهمید که چه نوع محتواهایی برای کاربر جذابیت داره و به اکسپلور میره. اینستاگرام تلاش کرده تا صفحه اکسپلور اینستاگرام هر کاربر منحصر به فرد باشه… در این دوره تنها به گسترش رشد در اکانت اینستاگرام شما نمی پردازیم بلکه روش درآمدزایی از آن نیز به شما آموزش داده می شود. 50 هزار فالوور می باشد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که تعداد بالای فالوور به معنای فروش بیشتر نیست. یعنی قرار نیست که اکسپلور همه کاربران با هم یکی باشه. نا گفته نماند که کار مثل پاسخ داد به کامنت ها و تگ کردن بعضی از فالورر ها کم تاثیر نیست. جمعیت شناسی : اینستاگرام می تواند اطلاعات جمعیتی زبان و جنسیت را مشخص کند که این موضوع تاثیر مستقیم بر محتوای شما دارد.

نمیدونید نرخ تعامل چیه؟

شما وقتی صفحه ای را تگ میکنید ، اینستاگرام این را تشخیص میدهد که پست های شما مرتبط با مطالب صفحه ای است که تگ کرده اید . بخش activity در اینسایت اینستاگرام میزان نفوذ صفحه کاربری شما و چگونگی تعامل کاربران با آن را نمایش میدهد. الگوریتم اینستاگرام پستهای جدید را هنوز هم به فالوورهایتان نشان میدهد. چگونه پست بگذاریم که در اکسپلور اینستاگرام دیده شود؟ معمولا استوری هایی به این صفحه راه پیدا می کنن که گرافیک بیشتری مثل GIF یا استیکر داشته باشن. نرخ درگیری به میزان واکنش کاربران شما بستگی دارد که چه مقدار پست شما را لایک و آرشیو میکنند یا برای آن کامنت میگذارند . در کنار رعایت تمام نکات بالا مهمترین چیزی که باعث نمایش در اکسپلور میشود ، نرخ درگیری یا نرخ تعامل است که بالاترین اولویت را دارد . نمیدونید نرخ تعامل چیه؟ این قسمت طراحی شده تا به پروفایل ها و مشاغل مختلف اینستاگرام کمک کنن تا تعامل بیشتری دریافت کنن. حتی حتما برای شما شاید پیش آمده باشد که در اینستاگرام آنفالو شده باشید. شاید برایتان غیر قابل باور باشد که روزگاری استفاده از هشتگ در رسانههای اجتماعی ناخوشایند بود و کاربران به سختی با آن ارتباط برقرار می کردند. Data was generated with the help of GSA Content Generator DEMO.