شما هم میتوانید با این 8 نکته کسب درآمد از اینستاگرام کنید

شما از اکسپلور زرنگتر باشید: همانطور که گفتیم اینستاگرام به سلیقه و انتخابهای شما و فالوورهایتان نگاه میکند، خب شما هم بیایید به سلیقه مخاطبهای خود احترام بگذارید و محتواهایی تهیه کنید که این روزها گروه زیادی از افراد طرفدار آن هستند. با استفاده از راههای گفته شده کسب و کار خودتان را رونق ببخشید و مشتریهای بیشتری نسبت به قبل جذب کنید. حواستان به ساعت باشد: اینستاگرام که شکر خدا 24 ساعته باز است، اما بعضی ساعتها افراد بیشتری آنلاین هستند و این مواقع بهترین زمان برای انتشار پُست و ویدیو است. باید لایک، کامنت و فالوی بیشتری داشته باشید و به اصطلاح تعامل پیجتان بیشتر شود. محتوای با ارزش میتواند مشتری را جذب و سود ما را بیشتر کند و محتوای بی ارزش میتواند از ارزش پیج ما کم کرده و کاربران را دلسرد کند. سعی کنید مشتری های خود را در اینستاگرام شناسایی و ان ها را هدف قرار دهید و اول از همه باید هدف خود را از امدن به اینستاگرام مشخص کنید زیرا وقتی که خودتان نمیدانید برای چه به اینستاگرام امده اید چطور مشتریان شما بفهمند ؟ باید سعی کنید پست شما در اینستاگرام وایرال شود.

در این صورت به شدت دیده خواهید شد.

اگر واکنش آنها مثبت بود، پست شما حتی ممکن است در صفحه اکسپلور(Explore) اینستاگرام هم نشان داده شود که خود یک فرصت عالی برای دیده شدن است. نتایج نشان میدهد که ویدیوها محبوبتر از تصاویر هستند. چشمانداز غروب واقعا باشکوه است و نمونه شگفتانگیزی از زیباییهای طبیعت به شمار میرود، با این حال تماشای آن در دنیای واقعی لذت بخشتر از تماشای آن در گوشی های تلفن همراه است. نمونه ی دیگر استفاده از هشتگ در کمپین بلندپروازی شرکت علی بابا می باشد. این حسابکاربری کمتر از هزار فالوور دارد و معمولا پستهایی که ارسال میکند بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ لایک میخورند. در این صورت وارد اکسپلور میشوید. به همین صورت هر فردی که شما را لایک اکسپلور کند، پستتان برای فالوورهای همان افراد نمایش داده میشود. در این صورت به شدت دیده خواهید شد. وقتی شما در یک زمینه خاص مهارت داشته اید و بتوانید از کلمات مناسب مرتبط با همان رشته استفاده کنید ،بهتر توانسته اید افرادی را که در این حیطه با شما مشترک هستند بدست بیاورید و آن ها نیز به راحتی پستهای شما را جستجو کنند و در نهایت لایک و فالوتان نمایند. چگونه میتوانم کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرام را آغاز کنم؟ شما می توانید به راحتی در کلاس آنلاین اینستاگرام و در دوره های آنلاین اینستاگرام آموزشگاه فنی حرفه ای آریا تهران شرکت کرده و در طول یک ماه و نیم ۱ برند عالی و همینطور کسب درآمد عالی از اینستاگرام خواهید داشت.

اگرچه استراتژی های مختلفی در هشتگ گذاری وجود دارد، اما استفاده ی ترکیبی از هشتگ های مرتبط می تواند مثمر ثمر باشد. از طرف دیگر ، بسیاری از مشاغل برای ایجاد علاقه و ایجاد ادغام پست های مربوط به یک محصول یا کمپین خاص ، هشتگ های طاقچه ای را ایجاد می کنند. در اینستاگرام بخصوص ایران بازار کسب در آمد بسیار زیاد شده است و بهتر است بدانید آمار کسانی که در ایران از اینستاگرام استفاده میکنند به ۳۲ میلیون نفر رسیده است و۸۰٪ پیج های اینستاگرام در ایران شامل کسب و کارها میشوند. به لطف این صفحه میتوانید بدون پرداخت کوچکترین هزینهای، برند یا کسب و کارتان را در معرض دید مخاطبان جدید بگذارید و از آنجایی که الگوریتم صفحهی اکسپلور بر اساس علایق شخصی است، احتمالا این مخاطبان جدید به تصاویر و ویدیوهای شما توجه میکنند و اگر خوششانس باشید حتی یکی از مشتریان شما میشوند. این افراد را در صنعت خود شناسایی کنید و از پست های آن ها الهام بگیرید. این دستور العمل ها هشتگ های اسپم را محدود کرده و تجربه بهتری را برای همه کاربران اینستاگرام ایجاد می کند. ترکیب مناسب این هشتگ ها، عملکرد پست شما را به حداکثر خواهد رساند و به شما در رسیدن به مخاطب مورد نظر یاری خواهد کرد. Content has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

اینستاگرام صرفا برای گرفتن لایکهای بیشتر نیست!

حالا نوبت شما است. اکسپلور اینستاگرام یکی از قدرتمندترین ویژگیهای این شبکهی اجتماعی است که برای کمک به بیشتر دیده شدن افراد و کسب و کارها طراحی شده است. اگر واقعا قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارید باید به شکلی حقیقی با برند خودتان زندگی کنید و به آن علاقهمند باشید. اگر به دنبال راهی عالی برای دیده شدن در اینستاگرام هستید و علاقهای هم به پرداخت هزینه برای این کار ندارید، در ادامه با بلاگ SMPRO و مقاله آموزشی «چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟ صفحهی اکسپلور اینستاگرام برخلاف صفحهی خانه (Home) پستهای افرادی که دنبال میکنید را نمایش نمیدهد، بلکه بر اساس یک الگوریتم هوشمند، پستهایی را برایتان به نمایش میگذارد که به احتمال زیاد به آنها علاقهمند هستید. حضور در صفحهی اکسپلور اینستاگرام صرفا برای گرفتن لایکهای بیشتر نیست! چرا باید برای حضور در صفحهی Explore اینستاگرام تلاش کنیم؟ نظرات خود در مورد اینکه چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم را با ما به اشتراک بگذارید.