صفحه جذابی برای اکانت خود بسازید

اما روش دیگری که در کامنت گذاشتن برای پیج ها به کار گرفته میشه کامنت های سفید است. اینکار هم باعث میشه اینستاگرام توجه بیشتری به پست شما داشته باشه و هم باعث میشه که افراد بیشتری با پیج شما آشنا بشن و کسانی که لایک یا کامنت شما رو دیدن یکبار به پیجتون سر بزنن و حتی شما رو فالو و دنبال کنن. با تکرار این کامنت ها در پیج های شلوع و یا پیج های مرتبط با کار ما، باعث میشه که افراد بیشتری به پیج شما سر بزنن و اگر محتوای پیج شما مناسب بود شمارو دنبال کنن. یا پیج دیگری که در زمینه لباس کودک فعالیت داشت در زیر پست های بلاگرهای خانم که مخاطب پیج آنها بیشتر بانوان بودند مرتب کامنت های مختلفی با این مضمون میذاشت که: جدیدترین ست های کودکان با قیمت مناسب داخل پیجم ❤️ – خانم های خوش سلیقه یه سر به پیج من بزنن و… با افزایش مخاطبان و جمعیت کاربران اینستاگرام، کسب و کارهای مختلف و همینطور افرادی که محتواهای جذاب میتوانستند تولید کنند، در این شبکههای اجتماعی صفحاتی را ایجاد کردند که در پی جذب فالوور و کاربر در اینستاگرام، بتوانند از طریق فروش محصول، تبلیغات و …

کاربران شما نیز با دانستن آدرس سایتتان، حتی اگر اینستاگرام هم بسته شود و دیگر به پیج شما دسترسی نداشته باشند، باز هم میتوانند با مراجعه به وبسایت شما، شما را دنبال کنند و همینطور از شما خرید کنند. ناگفته پیداست که با این کار به راحتی به افزایش فالوور در اینستاگرام خود دست پیدا خواهید کرد. همین باعث شد بسیار مخاطبان اینستاگرام افزایش پیدا کند و در کنار آن با افزایش روز به روز امکانات اینستاگرام، افراد بیشتری جذب این شبکه اجتماعی شدند و شروع به فعالیت در آن کردند. اینستاگرام به طور کلی تقریبا بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر دارد که در میان آنها در حدود بیش از ۲۴ میلیون کاربر ایرانی در حال فعالیت هستند. در سالهای گذشته که اپلیکیشن پیامرسان (شبکه اجتماعی) تلگرام در ایران به خوبی و بدون مشکل در حال فعالیت بود و دسترسی به آن بسیار برای ایرانیان سادهتر بود؛ کانالهای بسیار زیادی در این اپلیکیشن فعالیت میکردند که فروش و درآمد خیلی خوبی هم از آن داشتند. حتما شما هم در پیج خود به افرادی برخورد داشته اید که اقدام به فالوو کردن شما کردهاند و بعد از مدتی که شما هم به آنها بک دادید، شما را آنفالو میکنند. This article was done with GSA Content Generator DEMO!

اما از زمانی که اپلیکیشن تلگرام در ایران بسته و دسترسی به آن بسیار محدود شد، اکثر ایرانیان به شبکه اجتماعی اینستاگرام رو آوردند و شروع به فعالیت در آن کردند. مثلا میتوانید مسابقات اینستاگرامی برگزار کنید و مسابقه را طوری طراحی کنید تا کابران محتواهایی را از صفحه شما منتشر کنند یا محتواهایی را با ذکر آیدی و هشتگ برند شما در حساب خود منتشر کنند. یکی از آسانترین راه ها برای این مسئله اینست که عکسی از معرفی مسابقه بگذارید و بعد از افراد بخواهید آن را لایک کنند تا وارد مسابقه شوند. پس اگر کسب و کار اینترنتی دارید و یا قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی و یکی از کانالهای فروش و ارتباط با مشتریان شما اینستاگرام است و به دنبال این هستید که فروش خیلی خوبی از طریق اینستاگرام هم داشته باشید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید یا اگر فرصت و یا حوصله خواندن کامل این مقاله را ندارید، حتما ویدئو زیر را مشاهده نمایید. با نظرسنجیها و بررسی میزان علاقهمندی کاربران به یادگیری مباحث افزایش فروش و تعامل با مشتریان در اینستاگرام، تصمیم گرفتیم که به سرعت یک مقاله و ویدئو آموزشی بسیار داغ و خوب را برای شما آماده کنیم و در آن ۱۱ تکنیک فوق العاده افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و کاملا رایگان را به شما آموزش دادهایم. Data has been created by GSA Content Generator DEMO!

البته در آن زمان پیجهای اینستاگرامی نیز وجود داشتند و فروش بسیار بالایی هم داشتند. برای تکمیل آن از هشتگ و کلمات کلیدی مرتبط و لینک سایت خود استفاده کنید. از برنامه ی Latergame برای زمانبندی پست های اینستاگرام خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که خرید فالوور یکی از سریعترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام میباشد ولی هیچ اجباری در خرید آن نیست، پیج های اینستاگرامی زیادی وجود دارد که بدون این که فالوور برای پیج خودشان خرید کنند راه خود را ادامه داده و به موفقیت رسیدند. اگر ۱۰۰ فالوور را دارد که ادامه کار را انجام دهید. روش دیگری که از قدیم هم در اینستاگرام انجام میشد ارسال دایرکت به مخاطب هدف است و دعوت از آن برای مشاهده پست های شما و در صورت رضایت پیج شما رو دنبال کنه. یواش یواش که پیجتون جون گرفت و نتیجه از تبلیغات گرفتید میتونید سراغ پروژه های بزرگتر هم برین ولی در ابتدای راه اصلاً اینکارو نکنید چون تجربه شما کمه و ممکن هزینه شما سوخت بشه. بعضی از پیج ها هستند که به رایگان تبلیغات دیگران را قرار میدهند و اگر بهشون پیام بدید ممکن اینکارو برای شما بکنند، پس با حوصله با آنها ارتباط بگیرید و از فرصت های رایگان برای بیشتر دیده شدن استفاده کنید.