معرفی ۸ راه عالی و اصولی

شما میتوانید عکس یا فیلم خود را از گالری یا دوربین گوشی و بصورت لحظه ای پست کنید. اگر میخواهید که از قدرت اینستاگرام استفاده نکنید و یک کاربر عادی باشید، کافی است مراحل کلی مقاله را دنبال کنید، اما اگر میخواهید حرفه ای رفتار کنید، به این نکته مهم درباره چگونگی ساخت پست اینستاگرام خیلی توجه کنید. یکی دیگر از راهکارهای افزایش فالوور که به نوعی یک تکنیک محسوب میشود، یک دوره مستمر تولید محتواست! فالو آنفالو را جزو لیست کارهایی که برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید انجام دهید بگذارید. به خاطر همین افراد زیادی ممکن است به صفحه اینستاگرام شما بیایند و جزو دنبال کنندگان شما شوند. اصلاً ممکن نیست! معمولاً بیشتر گیمر ها از همه چیز کامپیوتر سر در میآورند و با آنها درباره قطعات کامپیوتری میتوان شوخی کرد و قالباً تم پست های این پیج ها سیاه است تا آن حس جدی بودن قطعات به کسایی که پیج را فالو میکنند داده شود، اما درباره تولید محتوا مثلاً عروسک در اینستاگرام ماجرا کلاً فرق میکند.

بدون ریزش نمیتواند این روند را تسریع کند؟

این رقم بسته به میزان تبلیغات برگزار کننده ممکن است بالاتر باشد یا در موارد خرد، زیر 7 میلیون تومان نیز برگذار شود. تراکت کارت ویزیت تبلیغات بیلبوردی بروشور اینها همه تبلیغات آفلاین هستند. مسلما همه میدانند که مهمترین اقدام در اینستاگرام برای جذب فالوور، انتشار محتوای جذاب و خلاقانه است اما آیا خرید فالوور واقعی بدون ریزش نمیتواند این روند را تسریع کند؟ حسن این کار این است که شما فقط به مخاطبین مرتبط با پیجتان پیام داده و یا لایک و فالو میکنید فقط کافیست مطااب و محتوای پیج اینستاگرام شما جذاب و پربار باشد تا آن کاربری که به صفحه شما سر میزند، جذب شود و تبدیل به یک فالوور واقعی و ارزشمند شود. شما میتوانید هر یک از این نرم افزارها را که دوست داشتید از فروشگاه google play برای اندروید و app store برای پلت فرم ios دانلود کنید. اگر کنجکاو هستید که این نرم افزارها را بشناسید کافیست که بر روی اپلیکیشن های اینستاگرام بزنید. این نرم افزارها، نرم افزار های کمکی اینستاگرام هستند و برای دو پلت فرم اندروید و ios قابل استفاده هستند. ابزار بعدی که بسیار جالب و پر طرفدار هست مربوط به نرم افزار boomrang می شود که این نرم افزار توسط خود اینستاگرام توسعه پیدا کرده است و برای ساخت پست جذاب اینستاگرام مورد استفاده قرار میگرفت.

افزایش فالوور

شبکهی اجتماعی اینستاگرام امروزه تبدیل به یک فضای بزرگ با تعداد کاربر بسیار بالا برای تفریح و کسب درآمد شده است. Stories اینستاگرام قابلیت تعریف یک داستان کوتاه ۲۴ ساعته را به شما خواهد داد. باید این را بدانید که برای انتشار پست ویدیویی به صورت آلبومی یا ورقه ای، قبل از انتشار باید آن ها را تبدیل ویدیوهای یک دقیقه ای کنید و بعد با زدن گزینه carousel post در اینستاگرام آن را بصورت یک پست آلبومی انتشار دهید. در قدم اول تصمیم بگیرید که محتوای شما به توضیح طولانی احتیاج دارد یا یک کپشن کوتاه برای آن کافیست. اینستاگرام اجازه قرار دادن کپشنهای طولانی را به شما میدهد، بنابراین میتوانید برای پستهایی که تصاویرشان گویای موضوع نیستند به شرح واقعه به صورت عمیق بپردازید، در عین حال میتوانید برای تصاویری که موضوع را به سرعت منتقل میکنند از کپشنهای کوتاه استفاده کنید. زمانی که در حال ویرایش پست خود با کامپیوتر هستید میتوانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ یا هر برنامهای با آن ادیت میکنید از سایز تصور خودتان مطلع شوید، اما اگر با تلفن همراه این کار را میخواهید انجام دهید، کافی است که بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید و گزینه (Details) را انتخاب کنید.

حال با صفحه زیر روبه رو می شویم. این مضوع به شما کمک می کند تا بفهمید چگونه می توانید کیفیت خدمات خود را بهبود دهید و چه تغییراتی را در رستوران خود انجام دهید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که 2 تا 10 فیلم یا عکس را مانند آلبوم در قالب یک پست انتشار دهید. مثلا لایک کردن عکس هایی با هشتگ های خاص، فالو کردن فالوور های یک پیج خاص، لایک کردن عکس هایی با نقشه خاص و … این کار میتواند منجر به افزایش فالوور در اینستاگرام شود تا کاربران بیشتری شما را فالو کنند. این ابزار به شما این امکان را می دهد که 2 تا 9 عکس را با حالت های مختلف کنار هم قرار داده و آن در اینستاگرام به اشتراک در آورید. این ابزار یعنی اولین آیکون از سمت چپ است، frame نامیده می شود و کار آن مربعی کردن پست شماست، یعنی اگر پست شما مربعی نباشد این گزینه پست شما را در افریم 1:1 قرار میدهد که همان قالب مربعی است. همانطور که در عکس بالا دیدید با انتخاب کردن عکس و رفتن به مرحله بعدی دو گزینه برای شما فعال می شود، filter و edit.

آموزش اینستاگرام

Content was created by GSA Content Generator DEMO!