ندانسته های اینستاگرام

گاه پیجهایی که مثلا بیش از ۶۰ کا فالوور دارند، از نرفتن پستشان به اکسپلور شکایت میکنند و برایشان سوال است که چرا مثلا پست فلان صفحه با تنها ۲۰۰ فالوور و ۵۰ لایک به اکسپلور رفته و خبری از محتوای منتشرشده در صفحه آنها نیست! همچنین می توانید با مشاهده محتوای اکسپلور نزدیکانتان، محتوای مشترک مورد علاقه آنها را استخراج کنید. با استفاده از ماسک یا همان افکت ها ، می توانید محصول جدیدی را معرفی کنید ، توجه مشترکان را به خود جلب کرده و موجی از محتوای تولید شده توسط کاربر را راه اندازی کنید. اغلب بازیگر ها و افرادی که فالوور های زیادی دارند از این روش برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می کنند. شما باید با جذب فالوور بالا با گرفتن تبلیغات و یا فروش محصولاتتون در صورت وجود به درآمد برسید. استوری ها در بالای فید اینستاگرام و از طریق عکس پروفایل شما ظاهر میشوند. این پیج ها با تبلیغ یک پیج دیگر یا محصول و حتی تبلیغ یک پست خاص برای افزایش لایک و کامنت، کارشان را انجام میدهند. پس از ارسال، هایلایت ها میتواند ویرایش شود تا تصویر روی جلد را تغییر دهد، نام جدیدی را انتخاب کند، پستها را حذف کند یا حتی موارد جدیدی را از بایگانی استوری خود اضافه نماید (که در مورد بعدی صحبت خواهیم کرد). Article has been created by GSA Content Generator DEMO!

Focus: روی یک موضوع متمرکز میشود و پیش زمینه را تار میکند.

استوری ها همچنین ابزاری مفید برای نمایش رویدادهای زنده از میزبان یا شرکت هستند، زیرا این ویژگی بسیار حساس به زمان است. استوری های اینستاگرام بسیار شبیه SnapChat هستند، Snapchat دارای تشخیص چهره و لنزها (یا فیلترها) است. آنها همچنین راههای مفیدی برای نمایش محصولات، خدمات، تبلیغات و موارد دیگر هستند، زیرا Highlights شما میتواند پیوندهایی به سایتهای خارجی داشته باشد. شما میتوانید آنها را در حلقههای کوچک تحت عنوان بیوگرافی اینستاگرام پیدا کنید. میتوانید با ضربه زدن روی سه خط در گوشه سمت راست بالای پروفایل خود و کلیک بر روی بایگانی، به آن خود دسترسی پیدا کنید. برای ویرایش یک هایلایت، روی سه نقطه در پایین یک هایلایت استوری کلیک کنید و روی Edit Highlight ضربه بزنید. Focus: روی یک موضوع متمرکز میشود و پیش زمینه را تار میکند. این برچسبها به کاربران کمک میکنند تا پیامها و نوشتههایی که به یک موضوع خاص پرداخته شدهاند را براحتی پیدا کنند». یک سری از عوامل به صورت هوشمند توسط اینستاگرام انجام میشود ولی عوامل دیگری نیز وجود دارد که اگر اتفاق بیفتد احتمال اینکه پست شما در اینستاگرام دیده شود بسیار افزایش پیدا می کند. Article has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

همه این کاربران آنالیز و بررسی شود.

اینستاگرام اخیراً فیلترهایی اضافه کرده است (مانند Snapchat) که میتوانید با ضربه زدن روی صورت خندان در کنار آیکون پیکان، به آنها دسترسی پیدا کنید. یکی از ویژگیهایی که هر کاربر برای دنبال کردن یک صفحه در نظر میگیرد ظاهر پستهای آن است. وقتی آماده انتشار پست هستید، نماد Your Story را فشار دهید یا آن را در صفحه دوربین خود ذخیره کنید تا بعداً منتشر نمایید. از آنجا که Story Highlights در بالای پروفایل اینستاگرام قرار دارد، آنها تقریباً جزو بیو اینستاگرامتان محسوب میشوند. چه کسانی را در این حوزه فالو کرده اند؟ با توجه به 700 میلیون کاربر اینستاگرامی، بسیار سخت است که محتوا و هشتگ های همه این کاربران آنالیز و بررسی شود. دوربین شما به طور پیش فرض به حالت عادی خواهد رسید، اما بگذارید سایر تنظیمات دوربین را که ما در بالا مطرح نکردهایم، بررسی کنیم. اما تغییرات جدید این پلتفرم در سالهای اخیر نشان میدهد هر پستی که برداشت و تعاملات بیشتری داشته باشد، در اولویت الگوریتمهای این شبکه قرار میگیرد.

راز های اینستاگرام

در حالی که در فید اینستاگرام شما باید عکسهای صیقل داده شده وجود داشته باشد، استوری ها میتواند کمی خامتر باشد. شما در اینستاگرام میتوانید با هزینههایی بسیار کم نسبت به تبلیغات رایج، درآمد بسیار زیادی را به دست آورید؛ اما اگر مهارت رفتار درست در آن را نیاموخته باشید، به همان اندازه که میتواند موثر باشد، آسیبرسان نیز میشود. آن هم کاربرانی هدفمند، که در اینجا بخشی از آنها فالوورهای اینفلوئنسر همراهتان است. هایلایت استوری اینستاگرام، استوری هایی است که از مرز ۲۴ ساعت گذشته ولی آنها در پروفایل اینستاگرام ذخیره شده است. پست های مربوط به اکانت هایی که فالوورهای شما آن ها را دنیال کرده اند. برای نشان دادن شخصی، “@” را دنبال کنید و نام کاربری را که میخواهید به آن را تگ نمایید، تایپ کنید. اینستاگرام همچنین به شما این امکان را میدهد تا با Highlight Covers (در اندازه ۲۰۰۰ در ۰۲۰۰ پیکسل و نسبت ابعاد ۱: ۱) برای زیباتر نشان دادن هایلایت استوری وپروفایل خود استفاده کنید. Data was generated with GSA Content Generator Demoversion!