نکات آموزش حرفهای اینستاگرام برای شروع!

در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم و سایت ها و اپلیکیشن هایی برای گرفتن فالوور فیک به شما معرفی کنیم. بازاریابی تولید محتوا، تبلیغات اینستاگرامی مانند اینفلوئنسرها، اسپانسرینگ، تبلیغات کامنت و دایرکت را می توانیم در این دسته بندی قرار دهیم. برخی دیگر مانند Facebook Creator Studio که تحت مالکیت فیسبوک است، خدماتی مانند ارائه دادهها و زمانبندی پستها را ارائه میکند. در اینجا هم مانند سایر عرصهها و مشخصا مانند کسب وکارهایی با بازاریابی کلاسیک، عدهای شکست میخورند و عدهای پیروز میشوند؛ عده ای به اهداف خود نائل میشوند و عدهای نه. زیرا نه فروشنده لازم است حتما مکانی برای فروش نداشته باشد، هم خریدار لازم نیست برای خرید به محل برود و یا اجناسی را گرانتر خریداری کنند. این کار را از سال 88 ادامه دادم تا سال 93 تبدیل شدم به یکی از پولسازترین افراد در زمینه کسب و کار اینترنتی. به دلیل اینکه برخی از افراد این موضوع را اشتباه متوجه می شوند، لازم دانستیم یک سرتیتر اختصاصی به آن در همین صفحه اختصاص بدهیم و این موضوع را خیلی کامل برای شما آشکار کنیم و حقایقی را به شما بگوییم که خیلی از سایت های فروش فالوور از شما پنهان می کنند! This was generated by GSA Content Generator Demoversion.

آموزش کسب و کار

به او گفتیم که یک دفعه نرود و کل سرمایهاش را خرج خرید پیج و تبلیغات و غیره کند. عنوان جذابی برای تبلیغات خود انتخاب کنید به فرض مثال 10 راهکار برای جلوگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا. کاربران ایسمینار پس از برگزار شدن یک وبینار عالی به احتمال زیاد مشتاق دنبال کردن شما در اینستاگرام خواهد شد. وقتی افراد ببینند که افراد دیگری درباره محصول شما به خوبی یاد میکنند مشتاق می شوند که با شما تعامل کنند و همین تعامل بستری برای افزایش فالوور است. در این تکنیک از دوستان و آشنایان خود درخواست می کنید که به هنگام معرفی محصول یا خدمات خود چندین کامنت حمایتی برای شما بگذارند ، این تکنیک نوعی UGC ( User Generated Content ) یا همان محتوا تولیدی توسط کاربر است ولی به صورتی که ما به طور ساختگی آن را خلق کرده ایم. و همین تعدد کاربر و مخاطب بستر مناسبی را برای تبلیغات و ایجاد کسب و کار به وجود آورده است. افزایش فالوور از طریق تبادل به این صورت است که شما با یک یا چند پیج شبیه به خود و هم رده خود (از نظر تعداد فالوور ) تبلیغات متقابل می روید و این عمل را بارها تکرار می کنید .

آموزش اینستاگرام

تعیین کنید که کدام پستهای اینستاگرام عملکرد خوبی دارند و ترافیک فروشگاه را افزایش میدهند. یکی از روش ها افزایش فالوور در اینستاگرام فعال بودن و استمرار داشتن در تولید محتواست . شرکت ها و افرادی که از قبل بیزینس خود را دارند، اما کماکان به دنبال پیشرفت، پیدا کردن مشتریان جدید و برندسازی هستند. البته شرط لازم در این کار برابری نسبی تعداد دنبال کنندگان هر دو صفحه است و اتفاقا این روش ، به نسبت روش قبل بازدهی به مراتب بالاتری خواهد داشت. خوب است بدانید که هر یک از برنامهها و شبکههای اجتماعی مختلف، اصطلاحات مخصوصی برای بخشها و فعالیتهای متعدد خود دارند، اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. فالوور های خریداری شده با پیچ شما تعاملی ندارند و ممکن است ریزش سنگینی داشته باشند و همین مسئله آسیب بزرگی به صفحه شما وارد می کند. اینستاگرام جای تعامل است ، هرچه بیشتر تعامل داشته باشید ، اینستاگرام شما را بیشتر نمایش می دهد و نمایش بیشتر شما باعث افزایش فالوور می شود . آپارات ، یوتیوب ، توییتر ، تلگرام و حتی سروش و بله و روبیکا هم می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود ورودی بگیرید ، فقط کافیست محتوایی را که برای اینستاگرام تولید می کنید با تغییراتی جزیی در این پلتفرم ها منتشر کنید و پس از آن از دنبال کنندگانتان درخواست کنید تا شما را در اینستاگرام فالو کنند.

اینستاگرام مارکتینگ

This data has been created with GSA Content Generator DEMO!

آموزش دیجیتال مارکتینگ

روشهای غیرطبیعی افزایشفالوور به روش های سریع و کم بازده و با هزینه بالا گفته می شود که شما می توانید از این طریق برای پیج خود دنبال کننده جذب کنید. حال اگر کاربران دیگر در بخش جستجوی هشتگها، کملهی Chavoshi یا شهرزاد را وارد کنند عکس شما نیز در لیست بلندبالای نتایج خواهد آمد.حال که با تعریف هشتگها آشنا شدیم بهتر است نگاهی به دلایل اهمیت آن نیز داشته باشیم. درآموزش ۰ تا ۱۰۰ اینستاگرام حتی اصول عکس گرفتن هم مطرح میشود. اطلاعات بایو به همراه عکس مناسب می تواند نرخ تبدیل کاربرانی که صفحه شما را می بینند به افرادی که شما را با دیدن صفحه تان فالو می کنند افزایش دهد. در این دست از روش ها شما باید با صبر و حوصله و دانش و استراتژی دقیق پیش بروید و یک شبه به چندین هزار فالوور دست نخواهید یافت اما در عوض فالوور های دارید که با شما در تعامل هستند و می توانید از طریق آنها درآمد خوبی را کسب کنید.