هرآنچه در مورد کسب درآمد از یوتیوب باید بدانیم

در غیر این صورت پولی به شما پرداخت نمی شود. اگر در یک فیلم یک ساعته، 4 تبلیغ استفاده شود در این صورت به جای 2 دلار 8 دلار در ازای 1000 بازدید به حساب شما افزوده می شود(اعداد فرضی هستند). و راجع به سختی کار به شما حق می دهم قطعاً اگر کسب درآمد از یوتیوب آسان بود افراد بسیار زیادی این کار را انجام می دادند پس این خودش یک فرصت است، کار سخت است و فرصت برای شما زیاد است در واقع رقیبی برای شما وجود ندارد. نکتهای که وجود دارد این است که درآمدهایی که از این روشها به دست میآیند را هیچکس به جز صاحب کانال نمیداند و نمیتوان آنها را محاسبه کرد، اما درآمد از طریق تبلیغات یوتیوب را میتوانید به طور حدودی محاسبه کنید. در نهایت می تواند شما را جز یکی از مدیران کانال یوتیوب کند. در ادامهی این مطلب ، به آموزشی جامع در مورد راهاندازی سیستم درآمد در یوتیوب، راهکارهای دیگر به جز تبلیغات و نکاتی برای تولید محتوای ویدیویی بهتر میپردازیم.

مثلاً در سایت خود یک مقاله کامل با موضوع «سئو چیست؟

برای شروع کسب درآمد از یوتیوب ابتدا شما باید قسمت کسب درآمد از یوتیوب را فعال کنید. برای این که بتوانید کانال خود را مانتایز کنید، باید ابتدا حداقل ۱۰۰۰ نفر دنبالکننده و ۴۰۰۰ ساعت بازدید ویدیو به دست آورید. برای آن که بدانیم تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب یا به عبارتی یوتیوبرها چقدر از طریق یوتیوب درآمد دارند، ابتدا باید با انواع روشهای کسب درآمد دلاری از طریق یوتیوب آشنا شویم. قبل از آن بنیان گذاران آن تجربه موفق Flicker را داشتند و یوتیوب با پلتفرم کامل تری پا به میدان گذاشت. مثلاً در سایت خود یک مقاله کامل با موضوع «سئو چیست؟ بسیاری از شما هنگام تماشای ویدیو در یوتیوب با لینکهایی برخورد داشتهاید که در قسمت بالایی و سمت راست ویدیو ظاهر میشوند. برای درخواست کسب درآمد از یوتیوب (که شامل درآمدزایی از طریق تبلیغات ضمیمه شده به ویدیوها میباشد) ، یوتیوبرها باید طی 12 ماه گذشته 4000 ساعت زمان تماشای کلی داشته باشند. فروش آنلاین محصولات هنری یکی از بهترین روش های کسب درآمد با وجود مشتریانی از سراسر کره خاکی است. برای کسب درآمد از یوتیوب راه مختلفی وجود دارد و معمولا بیشتر کاربران و تولید کنندگان محتوا ، روش کسب درآمد از تبلیغات هر ویدیو را از بهترین روش های تبلیغاتی و کسب درآمد از یوتیوب می دانند ، اما این روش تنها روش کسب درآمد از یوتیوب نیست و می توان با استفاده از روش های دیگر که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد ، به درآمد دلاری از یوتیوب رسید. This article has been written by GSA Content Generator Demoversion!

آموزش یوتیوبر شدن

اگر با این مهارت آشنا هستید می توانید از آن به عنوان یک ایده کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد کنید. به عنوان مثال آموزش اینستاگرام یا آموزش فالوور جمع کردن اینستاگرام یک موضوع ترنت و مورد نیاز کاربر است خیلی از افراد دنبال یاد گرفتن اینستاگرام هستند و در نتیجه اگر شما محتوای عالی برای اینستاگرام تولید کنید عضویت کانال شما به شدت زیاد می شود. فقط باید فکر کنید چه موضوعاتی برای نقد و بررسی کردن می تواند برای مردم جذاب باشد. پس با خودتان فکر کنید اگر میخواهید یک زندگی راحت و یک درآمد عالی داشته باشید باید تلاش کنید، زندگی سخت است همیشه سخت بوده پس شما تلاش تو زیاد کن و به این درآمد برس. درآمد آریا معادل 1.5 میلیارد تومان در ماه است. هشتگ گذاری در یوتیوب دقیقاً مانند هشتگ گذاری در اینستاگرام است. شبکه های اشتراک فیلم مانند یوتیوب و نمونه ایرانی آن آپارات یکی از گران ترین روشهای تبلیغات در اینترنت است که قبل از اینکه شما ویدیویی را پلی کنید به شما یک تبلیغی را نشان می دهند، همانطور که گفتم این نوع تبلیغات یکی از گرانترین تبلیغات اینترنت است. دوم اینکه باید ویدیوی هایی بسازید که ارزش افزوده ای در آن وجود داشته باشد.

سابسکراب یوتیوب

یوتیوب به عنوان یک پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو امروزه تبدیل به یکی از وبسایت هایی شده است که کاربران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می کند به طوریکه طبق آمار وبسایت Alexa، یوتیوب دومین سایت پربازدید دنیا ( که قطعا میدونید گوگل اوله ) شناخته شده و افراد و شرکت های بسیار زیادی در این شبکه اشتراک گذاری ویدیو فعالیت می کنند. بله تحریم هستیم و همیشه راه هایی برای دور زدن تحریم برای ما ایرانی ها وجود دارد. در نهایت خیلی ممنون که با من در این مقاله همراه بودید امیدوارم هرچه زودتر شما را به عنوان یک ایرانی که در یوتیوب فعال است و درآمد دلاری دارد ببینم. اگر بخواهم مثالی بزنم شما به عنوان یک ولاگر به یک مکان دیدنی مثل آبگرم سرعین می روید و از این رفتن و خود سرعین ویدیو گرفته و ادیت کرده و در نهایت در یوتوبوب آپلود کرده و کسب درمد کنید. با کاربران کانال یوتیوب تان دوست شوید و آنها را به عنوان افراد غریبه نگاه نکنید، شما باید با آنها دوست شوید و بهترین محتوا را به آنها بدهید، همچنین اگر بهترین محتوا را به آنها بدهید آنها هم شما را دوست خواهند داشت، چون به آنها سودی رسانده اید.