هشتگ چیست ؟

مثل یک شبه پولدار شدن هیچ تضمین و راه مطمئنی برای وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام وجود ندارد؛ اما با تلاش و پشتکار، استراتژی هدفمند و سختکوشی، شانس موفقیت شما بالاتر میرود. به عنوان مثال، زمانی که اکثر افراد در حال استراحت هستند، قطعا زمان مناسبی برای انتشار هیچ نوع پستی نیست. در پایان، سه نفر از افراد موفق در اینستاگرام را نشانه گرفتم که توانسته بودند به همین نوع دیوانهوار موفقیت نائل شوند، نوعی که چنان وسوسهانگیز و هیجان آور است که باعث شده حسابهای کاربری مشابه زیادی به تقلید از آنها توسط کسانی ساخته شود که میکوشند موفقیتهای آنها را تقلید کنند و با آنها رقابت کنند. منتشر می شوند، عکس های افراد نیست و معمولا عکس از مناظر و موقعیت های مختلف است. اما باید بدانید که بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی مختلف عموما یک پروسه طولانی و مرحله به مرحله بوده و عدم توجه به خیلی از نکات نظیر خرید فالوور، استفاده از اپلیکیشن ها و ربات های افزایش فالوور برای این کار در طولانی مدت، باعث خسارات و صدمات جبران ناپذیری خواهد شد. قبلا در این خصوص صحبت کردیم که ابتدا باید مخاطبین خود را مشخص و شناسایی کنید تا بهتر بتوانید در مورد استراتژی تولید محتوا تصمیمگیری کنید.

اینستاگرام چیست

فرض کنید که پیج شما در خصوص دنیای مد و پوشاک تولید محتوا میکند و یکی از هنرمندان معروف نیز در حوزه مد و پوشاک فعال بوده و در اینستاگرام مطالبی در این خصوص منتشر میکند. امروزه شرکت فیسبوک مالکیت اینستاگرام را به عهده گرفته است این اپلیکیشن یک سری امکانات خاصی را به کاربران خود ارائه داده است که آن ها می توانند عکس ها و ویدیوهای خود را در دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک توییتر و غیره منتشر کنند. اگر از هشتگهای مناسب استفاده نکنید، فرصتی که بتوانید مشتریان بالقوه و دیگر افراد علاقمند را جذب پستهای خود کنید را از دست خواهید داد. برای این کار می توانید از Photoshop استفاده کنید و اگر زمان و تخصص کافی برای اینکار ندارید می توانید از برنامه Life Lapse به راحتی استفاده کنید. البته باید در این خصوص مقداری احتیاط کرد. البته برای مرتب بودن کار بهتر است هشتگها را جداگانه و در جایگاه افزودن کامنت مخاطبانتان(نطر) قرار دهید. This article has been created by GSA Content Generator DEMO!

هنگامی که شما از طریق کامنت گذاشتن و اظهارنظر با آنها تعامل میکنید، به نوعی صفحه خود را بیشتر معرفی کرده و این امکان وجود دارد که افراد دیگر نیز با مشاهده کامنت و نظرات شما، صفحه شما را دنبال کنند. اما برای تعداد بالایی از آنها میتوان این کار را انجام داد. البته که انجام این کار همیشه و برای تمامی پستها امکانپذیر نیست. با انجام اینگونه اقدامات کمکم میتوانید خود را به صفحه سرچ اینستاگرام برسانید. معمولا بهتر آن است که ابتدا یا انتها کپشن را با یک سوال جذاب شروع یا به اتمام برسانید. در صورتی که سوال و یا ابهامی دارید حتما ما در میان بگذارید. با این کار آنها در جریان مطالب و پستهای شما قرار میگیرند. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه بیشتر از یک نفر است. البته که کمتر کاربری اطلاعات اکانت اینستاگرام را دراختیار شما قرارمیدهد، بنابراین باید از نمایندگی این سایت ها، استفاده کنید. اما اگر راجبشون الان سوال داری میتونی توی گوگل سرچ کنی ربات اینستاگرام و بعد توضیحات سایت های ارائه دهنده این ربات رو بخونید که بعضی هاشون به صورت فیلم هم واستون توضیح دادن چطوری استفاده کنید یا …

اینستاگرام قرار بگیرد بیشتر است.

این کار باعث میشود تا پست شما برای آن دسته از افرادی که بنا به هر دلیل آن مکان مورد علاقه آنها بوده، نشان داده شود. اگر صفحه شما در اینستاگرام تجاری بوده، برای تشخیص زمان مناسب انتشار پستها میتوانید از ابزارهای اینستاگرام (Instagram Analytics Tools) استفاده کنید. استفاده از هشتگ در اینستاگرام مانند کلمات کلیدی عمل می کند. اما کمتر کسی است که نقش کپشنها را در اینستاگرام جهت جلب مخاطب نادیده بگیرد. هر اندازه که پستهای شما لایک و کامنت بیشتری دریافت کند، احتمال آنکه در قسمت اکسپلور اینستاگرام قرار بگیرد بیشتر است. به طور کل نباید این نکته طلایی را فراموش کرد که هر اندازه که مطالب و پستهای شما لایک و کامنت بیشتری بخورد، امکان قرار گرفتن آن در بخش اکسپلور بیشتر میشود. امیدوارم این اطلاعات به شما کند که پست های اینستاگرام را با کیفیت بالاتر ارائه دهید تا بازدید و فالوورهای زیادی داشته باشد. قطعا برخی از پستهای شما در میان انبوهی از مطالب منتشر شده از سوی سایر فالوورهای وی گم خواهد شد. حتی برخی از صفحات تجاری، برای تشویق کاربران در ایجاد لایک و کامنت، ترفندهای خاصی را به کار میبرند. در صورتی که صفحه شما تجاری بوده و محصول خاصی را به فروش برسانید، حتی میتوانید از طریق ایجاد یک کال تو اکشن مناسب، آنها را به خرید محصول ترغیب کنید.