هشتگ چیست + بهترین استراتژی استفاده از هشتگ

در این مقاله به شما خواهیم گفت اکسپلور اینستاگرام چیست و با روشهای رسیدن به اکسپلور آشنا خواهیم شد. در صفحه جدید از شما میخواهد دسته ای برای حوزه کاری خود انتخاب نمایید و یکسری از حوزه ها هم در زیر لیست شده اند که بر حسب نوع حوزه کاری خود میتوانید یکی از این گزینه ها را فعال نمایید.پس از انتخاب دسته مورد نظر بر روی دکمه done یا انجام شد بزنید. مثلا چه تعداد پروفایل شما را دیده اند یا چه تعداد بازدید در روزهای مختلف داشته اید و یکسری آمار مفید دیگه که مثلا میتوانید بر اساس آن متوجه شوید که پست های یک روز خاص تا چه حد در رشد کاری شما تاثیر گذار بوده است . یکسری آمار هم این بخش از فعالیت های کاربرانتان در روزهای مختلف در اختیار شما قرار میدهد. میزان تاثیر پست ها در فالو و آنفالو شدن فالوورها را میتوانید ببینید و از این طریق دسترسی دقیقی به آمار رشد صفحه خواهید داشت.

و یا کسی در پیج خود کفش یا روسری می فروشد.

آمار جالب دیگری که در این بخش برای شما قابل مشاهده است، فالوورهایتان در چه روزها و چه ساعت هایی بیشتر در اینستاگرام فعال هستند که بر اساس آن میتوانید زمان انتشار پست های خود را زمان بندی نمایید. در بروزرسانی های اخیر اینستاگرام قابلیتی به نام IGTV به اپلیکیشن خود اضافه نموده است که امکان آپلود، مشاهده و دانلود ویدیوهای طولانی مدت را فراهم می کند. اینستاگرام با اضافه کردن این قابلیت، مخاطبان بیشتری را جلب کرد و انواع استفاده از این قابلیت به تدریج رواج یافت. برای اینکه اینفلوئنسرها بتوانند خود و حوزه کاری خود را بهتر و بیشتر معرفی نمایند امکان اضافه کردن ایموجی های بیشتری در بخش پروفایل برای آنها مهیا گشته است. سه دسته پیام در این حساب وجود دارد که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهید شد. لید مَگنت، محصول یا خدماتی است که فروشنده اینترنتی به مشتری بالقوه خود ارائه می دهد تا در عوض آدرس ایمیل او را دریافت کند. محصول میتواند به صورت دیجیتالی باشد، مثل (دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام) و یا کسی در پیج خود کفش یا روسری می فروشد. حتی اگر اینفلوئنسری هستید که آموزش های اجتماعی و خانوادگی می دهید هشتگ های زیر می تواند به کارتان بیاید.

ما در اینجا به آموزش آی جی تی وی اینستاگرام پرداخته ایم. آیا می دانید آی جی تی وی اینستاگرام چیست؟ یکی از سوالاتی که کاربران در استفاده از سرویس جدید اینستاگرام با آن مواجه اند این است که اصلا IGTV اینستاگرام چیست و نحوه استفاده از ای جی تی وی اینستاگرام چگونه است. با مطالعه این مقاله و سایر مقالات مرتبط از میزبان فا مگ به طور کامل با طریقه استفاده از آی جی تی وی اینستاگرام و نحوه دانلود آی جی تی وی آشنا می شوید. یک نفر از اعضای گروه چطور درست کرن زیورآلات را بلد است یا سفال گری انجام می دهد، نفر دیگر می تواند بخش فروش را به دست بگیرد و این طور با یکدیگر همکاری نمایند. مارک های بزرگ نیز به طور مکرر محصولات رایگان را برای اینفلوئنسرها ارسال می کنند تا بتوانند آن ها را ابتدا بررسی و سپس تبلیغ کنند. اگر بتوانیم از اینستاگرام درست استفاده کنیم و ترفندهای آن را بدانیم به راحتی میتوانیم برندمان را محبوبتر کنیم و همچنین محصولات و خدمات را بفروشیم. پس در اینستاگرام این محدودیت برای شما وجود ندارد و بصورت گسترده می توانید فعالیت کنید و محصولات خودتان را برای مشتریان معرفی کنید.

را برای خود ممکن کنید.

با استفاده از اطلاعات این بخش براحتی میتوانید با یک نظر اجمالی مشاهده کنید کدام تصویر یا استوری بیشتر مشاهده و یا مورد پسند قرار گرفته است. به بیان سادهتر وقتی یک پست در صفحه اکسپلور نمایش داده میشود، بدانید که تعامل خوبی داشته که به این صفحه راه پیدا کرده است. در قسمت view insight بغیر از آمارها به شما گزارش میدهد که چند نفر پروفایل شما را بخاطر این پست دیده اند و چند نفر شما را فالو کرده اند. چگونه در اینستاگرام برای خودمان پروفایل بسازیم. شما میتوانید از خصیصه creator studio فیسبوک برای زمانبندی انتشار محتوا (پست و igtv ) در اینستاگرام استفاده نمایید. در ادامه با تولید محتوا در اینستاگرام و دعوت مخاطبان به کلیک روی لینک بیو میتوانید کسب درآمد از اینستاگرام را برای خود ممکن کنید. به منظور آشنایی با این سرویس جادویی پیشنهاد میشود تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید. غفلت از هشتگگذاری شانس دیده شدن پستها توسط فالوور بالقوه و مرتبط را کم میکند. تلگرام (Telegram): پیام رسان تلگرام نیز از هشتگ پشتیبانی میکند. نکته خوبی که در بخش مدیریت پیام های حساب creator account وجود د ارد. This content has been created by GSA Content Generator DEMO.