هشتگ چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

ورود به اکسپلور در اینستاگرام از چند جهت اهمیت زیادی دارد. افزایش و بالابردن فالوور اینستاگرام یک سکوی موفق در رشد کارها. که باعث افزایش فالوور اینستاگرام می­شود؟ هدف اصلی هر کاربری در حضور در اینستاگرام دیده شدن و جذب فالوور است. یا به عنوان مثالی سطح درآمد مخاطبان هدف پیج را در نظر بگیرید و با توجه به آن تولید محتوا کنید. ادمین اینستاگرام به عنوان یکی از کارهای در منزل پولساز و بدون سرمایه به حساب می آید. حداقل یک حساب کاربری را دنبال می کنند. » همان طور که از نامش پیداست هرروز تصویر یک صفحه پدال را برای 102 هزار دنبال کننده اش میفرستد. این پست های نشان داده شده بر اساس فعالیت های قبلی شما و همچنین فعالیت های کسانی که شما دنبال یا فالو کرده اید به نمایش در می آیند. اینسایت اینستاگرام هم ابزار داخلی این شبکه اجتماعی برای بررسی عملکرد شماست. با این حال بهتر است اهداف خود را در این نرم افزار برای ورود به اکسپلور در اینستاگرام منطبق بر این اصول و الگوریتم ها پیاده سازی نمایید.

اینستاگرام چیست

برای صفحه خود یک نام مناسب و مرتبط با کارتان را انتخاب کنید، نام شما معرف شما خواهد بود. اکسپلور اینستاگرام صفحه ای است که پست هایی از صفحات سراسر دنیای اینستاگرام که چه آن ها را فالو کرده باشید و چه آنها را فالو نکرده باشید، برایتان نمایش داده میشود. به این معنی که در این فاصله هر چه تعداد دفعاتی که پست شما سیو شده و یا توسط بقیه افراد شیر می شود می تواند این احتمال را برای شما چندین برابر کند. ما در این مطلب، توضیحی برای تنظیم کردن پست های نشان داده شده با توجه به سلیقه شما را توضیح میدهیم. ممکن است گاهی برای شما پیش آمده باشد در صفحه اکسپلور اینستاگرام (Explore) پست های نامربوط و برخلاف سلایق شما نشان داده شود. به طور مثال پست شما توسط یک صفحه با ۵۰ هزار کاربر لایک میشود. قبلاً هم گفتیم ویدیوها در این بخش به صورت خودکار پخش میشود و اگر محتوای جذابی داشته باشند قطعاً دیده میشوند، پس سعی کنید با تهیه ویدیوهای مناسب فرصت دیده شدن را از دست ندهید. بعضی وقتها این تعاریف به اندازهای مبهم هستند که آدم گیج میشود.

درآمد از اینستاگرام

This data has been created with GSA Content Generator Demoversion!

راز های اینستاگرام

ورود به اکسپلور در اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید وارد این بخش از نرم افزار همه افرادی شوید که به موضوع تعمیرات موبایل اپل علاقه دارند. حالا تنها کافی است شما هم وارد بخش اکسپلور کسانی شوید که علایق مشابهی دارند. تنها کافی است که یکی از این پیج ها و یا تعدادی از کاربران آنها در زیر پست با شما تعامل داشته و به نوعی موجبات ورود شما به اکسپلور کاربران این پیج ها را فراهم آورد. طبق آمار منتشر شده اینستاگرام 800 میلیون کاربر را میزبانی میکند و 60 درصد از آنها کاربران فعال هستند.که هر روز بیش از 70 میلیون عکس و فیلم به اشتراک می گذارند، نکته ای که بعد از انتشار مختوایمان ارزشمند است تعامل با مخاطبینتان است. در این نرم افزار شما باید بدانید که 24 ساعت اول بعد از قرار دادن هر پستی، زمانی طلایی برای شما و این پست می باشد.

از این رو در تولید محتوای خود نیز باید دقت بیشتری داشته باشید. پس اگر قصدتان فروش محصول یا خدمات در اینستاگرام است، از همان ابتدا با قدرت شروع کنید: یعنی فروشگاه اینترنتی خود را راهاندازی کنید تا فروش و درآمد بیشتری داشته باشید. البته در این محصول روش هایی را به شما معرفی خواهم کرد که علاوه بر اینکه می توانید فالوورهای زیادی را کاملاً رایگان جذب کنید که باعث افزایش درآمد و درآمدزایی شما از طریق اینستاگرام بشود. بنابراین اگر امکان انتشار عکس یا فیلم از چهره خود یا دیگران را دارید، حتما این کار را انجام دهید تا میزان اینگیجمنت را افزایش دهید. حال تنها کافی است که پست شما از کیفیت کافی برخوردار باشد تا جلب نظر کرده و افراد بیشتری را به سمت پیج شما روانه سازد. برای مثال مشاهده یک ویدئوی با مزه ممکن است بسیار ارزش بیشتری برای شما فراهم آورد تا یک نصیحت علمی.