پیج عمومی است؟

این مطلب برای شما مناسب نیست اگر: به دنبال افزایش دروغین فالوورهای اینستاگرام هستید، خیلی از مقالات به روش هایی اشاره می کنند که دروغی هستند یعنی تنها عدد فالوورهای را بالا می برند و یا فالوورهایی واقعی اما با نرخ تعامل پایین جذب می شوند. به طور کلی سعی کردیم در این مطلب به ترفندهای رایگان افزایش فالوور اینستاگرام برای افزایش آگاهی شما اشاره کنیم. تا هر موقع کاربران تصویری به مانند پستهای شما دیدند، بلافاصله بفهمند که این پست متعلق به صفحه شما است. ۱. پست اینستاگرام چیست؟ و چالشهای آنها چیست؟ محتواهای عالی مخاطبان را ترغیب میکنند که پستهای شما را لایک کنند، در مورد آنها نظر بدهند و حتی آنها را به اشتراک بگذارند. پاسخ درست به این سوالات میتواند به شما در تولید محتوای مناسب کمک کند و مخاطبان زیادی را برای مطالعهی آنها به صورت مداوم فرابخواند. بر اساس این قانون شما باید پیش از ارسال محتوای جدید، 20 دقیقه از زمان خود را صرف تعامل با دیگران کنید.

سوال بپرسید و نشان دهید که نظر مخاطبان برای شما مهم است.

پیجهای پرمخاطب میتوانند به واسطهی اشتراکگذاری محتوای شما در قالب هشتگ یا تگ کردن، بسیار به شما کمک کنند. همه آدم ها میتوانند بامزه بازی دربیاورند، سلفی های پر حاشیه بگیرند و یا در صفحات زرد تبلیغ کنند. آیا فالوور و لایک های بیشتری می خواهید؟ به همین دلیل است که پیجهای فروشگاهی که تعداد زیادی فالوور دارند، فروش بیشتری نیز خواهند داشت. حتی تگ کردن کاربران مرتبط با زمینهی کاری خود و تشویق کردن دیگران به تگ کردن اکانت ما نیز میتواند در افزایش فالوور اینستاگرام بسیار کمک کند. کاری کنید که در لیست آن قرار بگیرید. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید برقراری ارتباط با آن هاست. سوال بپرسید و نشان دهید که نظر مخاطبان برای شما مهم است. به صفحه مخاطبان هدفتان مراجعه کنید و پست هایشان را لایک کنید. در سال ۲۰۱۸ اینستاگرام برای رسانه TechCrunch توضیح داد که چگونه پست های خاصی در پروفایل شما قرار می گیرند و از چه طریقی باعث افزایش فالوور گیری می شوند. به یاد داشته باشید که شما از کامنتها و لایکهای مخاطبانتان میفهمید، آنان چگونه فکر میکنند و به چه محتوایی علاقه دارند و اگر فالوورهای شما فیک باشند، شما هیچ گاه نخواهید فهمید که سلیقه مخاطبانتان چیست. Content was generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

آموزش اینستاگرام

بنابراین باید به دنبال راهکارهایی باشید که باعث شوند کاربران با علاقه خودشان پیج شما را فالو کنند. اما در درازمدت باعث از بین رفتن اعتماد مخاطبان، پایین آمدن نرخ درگیری پیج و در نهایت بسته شدن پیج بر اساس الگوریتمهای اینستاگرام میشوند. پس در پیج خود به صورت داستانی در مورد نوع کسبوکار، محصولات یا وبسایت خود صحبت کنید تا به مرور بتوانید اعتماد فالوورها را جلب کنید. بدین ترتیب دیگر جای هیچگونه شک و تردیدی برای مخاطبان شما باقی نمی ماند که شما یک برند معتبر و قابل اعتماد هستید . امروزه می توانیم بسیاری از مارک ها ، شرکت ها و سازمان های دیگر را مشاهده کنیم که از رسانه های اجتماعی برای هدف سودآوری استفاده می کنند. بیایید یاد بگیریم این ابزار در عمل چیست و چطور میتوانیم از آن برای بهبود استراتژی های بازاریابی خود استفاده کنیم. اگر خصوصی باشد تنها فالوورهای شما میتوانند این بخش را مشاهده کنند. در این زمینه، مشاوران آژانس دیجیتال مارکتینگ ادنگاه میتوانند بسیار به شما کمک کنند. 18. با استفاده از پیکورا، بفهمید کدام نوع از پستهای شما بیشترین میزان ارتباط را داشتهاند و از این پس این نوع پستها را بیشتر آپلود کنید.

اگر واقعا میخواهید فالوورهای شما در اینستاگرام زیاد شود و تصمیم گرفته اید شروع کنید، کافی است برای من کامنت بگذارید که در چه حوزه ای فعالیت میکنید و مایلید از کدام دستور جادویی استفاده کنید؟ این مقاله مناسب شمایی است که میخواهید یک پیج حرفه ای کسب و کار داشته باشید. هشتگه ای نامربوط ممکن است به ضرر شما تمام شود و بازدیدکنندگان را از نام شما فراری سازد. از طرفی، شما نباید از بخش جستجوی موجود در خود اینستاگرام برای بهتر دیده شدن غافل شوید. این بخش به بررسی روشهای استراتژیک ارتباط با کاربران در این پلتفرم میپردازد و روشهای افزایش ارتباط خود و در نتیجه افزایش فالوور اینستاگرام را شرح میدهد. به عنوان مثال به نتایج حاصل از تگ کردن مکان این شیرینی فروشی در آمستردام نگاهی بیاندازید. همچنین شما میتوانید برای آگاهی بیشتر از تبلیغات در اینستاگرام مقالهای تحت عنوان تبلیغات در اینستاگرام و راه و روش اصولی آن را که پیبش از این منتشر کرده بودیم را مطالعه بفرمایید. مهمترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام بصورت رایگان این است که افراد بتوانند شما را راحت پیدا کنند. بلکه به صورت غیر مستقیم راه سریعی برای افزایش فالوور اینستاگرام است. بنابراین هشتگ زدن روشی هوشمندانه برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان است. This has been created by GSA Content Generator Demoversion.