چه پست هایی در صفحه اکسپلور اینستاگرام می مانند؟

خیلی ها عجول هستند و توقع دارند با انتشار چند پست، مستقیما وارد صفحه اکسپلور اینستاگرام شوند . در واقع در صورت تمایل به تغییر نوع اکانت خود، اینستاگرام اکانت کریتور را برای «چهرههای مردمی، تولید کنندگان محتوا، هنرمندان و اینفلوئنسرها» پیشنهاد میدهد. هیجان انگیز و خلاق باشید: مثلا برای دهزارمین فالو کننده خودتان جایزه بگذارید، یا برای هزارمین لایک، فلان تخفیف یا پیشنهاد هیجان انگیز را در نظر بگیرید. شما با فالو کردن اشخاص مختلف می توانید ببینید که آنها چه پست هایی را لایک کرده اند و یا کامنت گذاشته اند. آنها در اینستاگرام چه کسانی را فالو میکنند و به دنبال چه چیزهایی میگردند ؟ صفحه اکسپلور اینستاگرام جاییه که هر روز میلیونها کاربر اینستاگرامی به دنبال پستهای جذاب میگردن و میتونه ابزار خیلی خوبی برای جذب و افزایش فالوور رایگان باشه . اما با برخی از روش ها ، استراتژی های تیزبین و پشتکار احتمال موفقیت شما افزایش می یابد. پاسخ این سوال که چه روش های رایگان یا کم هزینه ای برای جذب فالوورهای واقعی و ایرانی وجود دارد. مثلا در پستهایتان از کاربرانتان بخواهید دوستان خود را تگ کنند و یا با گذاشتن نظرسنجی آنها را به کامنت گذاشتن تشویق کنید. This data was written by GSA Content Generator DEMO.

مخاطب هدفتان نمایش داده شود.

براستی هدف برندهای تجاری از گذاشتن استوری (stories)در اینستاگرام چیست؟ در این مقاله قصد داریم تمام روش ها و ایده های کسب درآمد از اینستاگرام را به شما آموزش بدهیم. درآمد غیر مستقیم را ترجیج دهید: سعی کنید بازخورد گرفته شده از اینستاگرام را به سمت یک برند، وبسایت و یا فروشگاه سوق دهید و از آنجا کسبدرآمد کنید. هرچه پست اینستاگرامتان لایک و کامنت بیشتری دریافت کند، شانس بیشتری دارد تا در صفحه اکسپلور اینستاگرام مخاطب هدفتان نمایش داده شود. این کار خود باعث می شود میزان فالوورهای شما خوود به خود افزایش پیدا کند و تعداد لایک هایی که دریافت می کنید هم طبیعتا بیشتر می شود و دیگر نیازی به خرید لایک اینستاگرام ندارید. پس اگر بتونید پستهایی منتشر کنید که از نظر اینستاگرام برای رفتن به صفحه اکسپلور مناسب باشه، بدون اینکه هزینه تبلیغاتی بپردازید کلی فالور جدید به دست میارید. شما باید الگو بگیرید و با خلاقیت خودتان محتوای مناسب را منتشر کنید. اما محتوای اونها مورد استقبال زیادی قرار نمیگیره .

و نحوه ی صحیح به کار بردن آنهاست.

بزرگترین تغییر یک نوار پیمایش در بالای صفحه است که دارای میانبرهای فیلتر و همچنین شرط بندی های بزرگ بعدی اینستاگرام در مورد تجربه کاربر است: IGTV و خرید. دوره آنلاین کسب درآمد از اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟ آنچه مهم است یافتن بهترین و مناسب ترین هشتگ ها و نحوه ی صحیح به کار بردن آنهاست. یوتیوب از این پس محتوایی را نشان میدهد که یوتیوبر به شکل مشخص از هشتگ مورد نظر در آن استفاده کرده است.طبق بررسیها، صفحات فرود ویدئوهایی را به نمایش میگذارند که در بخش جستوجو به نمایش درنمیآیند. پس طبق سلیقه و علاقه و نیزهای اونها تولید محتوا کنید. سعی کنید در طراحی مسابقات خلاقیت به خرج دهید و از هدایای ترغیب کننده و با ارزش برای برندگان مسابقه استفاده کنید. که برای هر کاربر براساس «افرادی که دنبال می کند یا پست هایی را که دوست دارد» طراحی شده است. پست اکانت های مشابه اکانت هایی که از قبل دنبال می کردید.

کافیه عکس آن ها را از تولید کننده محصولات بگیرید و در پیج خودتان منتشر کنید. صفحه اکسپلور اینستاگرام از عکس ها ، فیلم ها ، استوری ها و البته محصولات ساخته شده است. اگر همچنان برای راهاندازی سایت مردد هستید پیشنهاد میکنم مقاله «سایت یا اینستاگرام؟ پیشنهاد میکنم برای شروع، مبلغی را حتی اندک در نظر بگیرید تا با تبلیغات پیج خود در صفحات معتبر، از سرعت بیشتری برخوردار شوید و با معرفی صفحه خود به دیگران دنبال کنندگان بیشتری را داشته باشید. در ادامه این مقاله با تیم رایانیتا همراه باشید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم. در این مقاله می خواهیم به یکی از مسائل مهم اینستاگرام مارکتینگ یعنی رازهای ورود به اکسپلور اینستاگرام بپردازیم. امیدواریم که این مقاله را با دقت مطالعه کنید تا کسب درآمد خود را در اینستاگرام به یک روش خلاقانه تبدیل کنید. من پیش از این داستان «هشتگ یونایتد»، تیم دسته پنجمی انگلیس را که توسط اف سی اسپنسر یوتیوب تشکیل شده، گفتهام و اینکه چطور میشود از طریق بازاریابی و پلتفرمهای آنلاین کسب درآمد کرد. مسلما برای افرادی که پیج های کاری دارن و محصول و خدماتشون رو در اینستاگرام بازاریابی میکنند، خیلی مهمه که بیشتر دیده بشن و از طریق دیده شدن پستهاشون فالوورهای جدید به دست بیارن .