چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

۷ مورد از نکاتی را امروز به شما خواهم گفت که سبب رفتن شما به اکسپلور میشود و.نتیجه آن توسعه پیج اینستاگرام شماست.با ایران تبلیغ همراه باشید تا پاسخ سوال چگونه به اکسپلور اینستا برویم را پیدا کنید. نرم افزار فرنگرام کاری که انجام میده اینه که به صورت اتومات شما اونو تنظیم میکنید که فالوور های یه پیج خاص رو یکی یکی برای اکانتتون فالو کنه.یا اینکه به نرم افزار یه هشتگ میدین و میگید همه ی کسانی که این هشتگ رو توی پستشون گذاشتند رو فالو کنه! اینستاگرام با انجام به روز رسانی های مختلف سرانجام قابلیت های این اپلیکیشن مستقل را به بطن استوری آورده، بدین صورت که می توانید در منوی ضبط ویدیو به دکمه جدیدی برای فیلمبرداری در حالت بومرنگ دسترسی داشته باشید. در نتیجه در رنکینگ اینستاگرام رتبههای بالاتری را به خود اختصاص خواهید داد. متاسفانه کسب و کارهای زیادی مرتکب این اشتباه می شوند و خودشان نمی دانند که با دستان خود چه تیشه ای به ریشه صفحه اینستاگرام کسب و کار خود می زنند. این کار برای کسب و کار شما بسیار سودمند است و می توانید کاربران واقعی را جذب کنید و اصلا نگران نباشید که زحمات شما به هدر برود چرا که حذف اکسپلور اینستاگرام به هیچ عنوان نه در حال حاضر و نه در آینده عملی نخواهد شد.

جذب فالوور حقیقی

همچنین پیجتان در حال حاضر محتواهای خوبی باید داشته باشد اگر می خواهید در این مسابقات شرکت کنید از نظر ما حداقل باید بین 50 تا 100 پست با کیفیت که اکثر آنها هم از نوع ویدیو باشند داشته باشید و همچنین روزانه حداقل 2-3 پست منتشر کنید. اگر این نوع محتوا ها رو بسازید اینگیجمنت فوق العاده رشد میکند و میتواند شما را در بهترین قسمت از اکسپلور جای دهد . واقعیت این است که تنها نوع فالووری که میتواند در نهایت منجر به پیشبرد اهداف شما در فضای گستردهی اینستاگرام شود، فالوور واقعی است. یعنی مخاطب با دیدن محتوای شما با یک تیر دو نشان میزند و برای دوستان خود آن را به اشتراک می گذارد. آن کاربران نیز از سکه های خود برای تعریف وظایف مشخص در راستای بالا بردن و افزایش تعداد دنبال کنندگان پیج خود، افزایش لایک و بالا بردن آمار بازدید از پست های در قالب ویدیو استفاده می کنند.

نکته دیگر اینکه زمانی که شما از ما فالوور خریداری می کنید، افراد پیج شما را دنبال خواهند کرد. همچنین نماد اعتماد درگاه ما نیز در بخش پایینی قابلمشاهده است. و به چه درد ما میخورد ؟ این بخش، کمک بسیاری به دیده شدن پیج های مختلف می کند. در نتیجه، ترافیک پیج تان افزایش می یابد. برای مثال شما میتوانید با سوال پرسیدن در هر اسلاید از مخاطبان ٬ آنها را وادار به کامنت گذاشتن میکنید . برای ایجاد محتوای خوب، باید بدانید مخاطب مدنظرتان به چه چیزی اهمیت میدهد. شما می توانید با قرار گرفتن در اکسپلور اینستاگرام در کسب و کار خود تحول بزرگی ایجاد کنید و به فروش خود رونق بدهید. به عنوان مثال می توانید استوری خود را از دید برخی کاربران پنهان نموده و آن را تنها برای گروهی خاص ارسال کنید. تا اینجا دو پاسخ به سوال چگونه به اکسپلور اینستا برویم را به شما داده ایم . This data has been generated by GSA Content Generator DEMO!

امروز میخواهیم درباره اینکه چگونه به اکسپلور برویم صحبت کنیم. اگر به دنبال خرید فالوور واقعی هستید، اگر به دنبال خرید فالوور ایرانی و حضور مشتری در صفحه اینستاگرام خود هستید، بهجای درستی آمدهاید! پیشنهاد من این است که در ساعت های مختلفی پست خود را درج کنید و بازخورد ها را ببینید و مثلا یک روز 8 شب پست خود را درج کنید یک روز 9 شب یک روز 10 شب و اینکه سعی کنید در زمان های مختلفی پست را درج کنید نیازی نیست در یک ساعت مقرر پست خود را درج کنید. امروزه با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی که گریبان همه آحاد جامعه به خصوص کسب و کارها را گرفته است، نیاز است که فروشگاه های اینترنتی و اینستاگرامی بیشتر از پیش دیده شوند تا بتوانند مشتری هایی را که قصد خرید دارند به خود جذب کنند. برای مثال اگر اینکه ساخت شاتل فضایی در پیج اینستاگرام خود بگذارید کسی بجز عده کمی از افراد به آن واکنش نشان نمیدهند . اگر در اینستاگرام یک پیج خوب و فالوورهای زیاد دارید و می خواهید از آن درآمد کسب کنید، گلدفالوور بهترین گزینه برای شماست.