چگونه فالوور اینستاگرام رایگان به دست بیاوریم؟

البته افزایش فالوور فیک یک پیج تنها مربوط به خرید فالوور نبوده و اگر برای مثال شما از قدیمی های اینستاگرام باشید قطعا داخل پیج خود فالوور هایی را دارید که فعال نیستند و یا از آخرین آنلاینی آن ها ماه ها میگذرد. در کل به اکانت هایی که فعال نبوده و از آخرین آنلاین بودن آنها ماه ها میگذرد میتوان آن ها را فالوور فیک نامید. ما در این مقاله هم نحوه حذف فالوور فیک را به صورت دستی آموزش خواهیم داد و هم اینکه با ربات اینستاگرام اینبو شما را آشنا میکنیم که میتوانید به راحتی هر چه تمام، حذف فالوور فیک های خود را دست ربات بسپارید تا ربات اقدام به حذف فالوور فیک در پیج شما کرده باشد. اما نگران نباشید اگر تعداد فالوور های شما بالا باشد دیگر نیاز ندارید که به صورت دستی و تک تکی اقدام به حذف فالوور های فیک خود کرده باشید. اگر شما تا به حال اقدام به خرید فالوور کرده باشید حتما تاثیر بدی که بر روی اکانت شما گذاشته را حس کرده اید. Content has been created by GSA Content Generator Demoversion!

فالوور رایگان

این اقدام می تواند افراد بیشتری را در معرض مشاهده برند و حساب کاربری شما قرار دهد. شلوغ کاری نکنید و متن های بیش از حد در بیوگرافی خود قرار ندهید؛ چرا که خارج از حوصله کاربر برای مطالعه آن خواهد بود! چرا که این کار منجر به جذب فالوور به صورت کاملا ارگانیک میشود. یکی از ربات هایی که میتواند فعالیت های ذکر شده را به صورت خودکار انجام دهد ربات نینجاگرام است. همان طور که گفتیم دو روش برای این کار وجود دارد یکی از آن ها به شکل دستی و دیگری با استفاده از ربات اینستاگرام انجام می شود. اگر تعاملتان را با پیجهای همکارتان افزایش دهید، احتمال قرارگرفتن در این لیست افزایش مییابد. در کل اینستاگرام مخالف خرید فالوور بوده و سیاست اینستاگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگر این میباشد که دنبال کننده های یک پیج به صورت طبیعی بالا برود از این رو تا حد امکان از خرید و افزایش فالوور به صورت فیک خودداری کنید. در این میان برخی از افراد اقدام به خرید فالوور میکنند که از این رو فالوور های فیک اینستاگرام خودشان را به صورت ناخواسته افزایش خواهند داد. اگرچه اینستاگرام یک پلتفرم بصری است و کاربران با دیدن تصاویر علاقه مند به پیج شما می شوند، اما نوشتن کپشن های عالی نقش زیادی در افزایش فالوور واقعی رایگان دارند.

در مورد دیگر مزایای حذف فالوور فیک به جز بالا رفتن احتمال اینکه پست های شما به صفحه اکسپلوور برود بالا خواهد بود. البته قبل از اینکه اکانتی را remove کنید اول داخل صفحه پروفایل آن شده و بررسی های لازم که در مطالب بالا برای شما گفتیم را انجام دهید و در صورت اینکه دیدید اکانت مربوطه فیک یا همان کم فعال بوده اقدام به حذف آن بکنید. مخاطبان هم با لمس کردن این دایره و هم بالا کشیدن صفحه میتوانند وارد لینک شما شوند. با کلیک برروی این گزینه سیستم سوال نهایی را می کند که برروی گزینه “آره” کلیک می کنیم. توجه کنید که میتوان از طریق فیس بوک لایک کرد ولی برای حساب اینستاگرام خود فالوور سفارش دهید . میتوان به واقعی تر شدن پیج شما اشاره کرد که این مورد به تنهایی باعث معتبر شدن اکانت شما در نظر ربات های اینستاگرام شده و روز به روز به تعداد بازدید کننده های شما افزوده خواهد شد. شما توسط این برنامه و رعایت نکاتی که توضیح دادیم، می توانید روزانه بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ فالوور واقعی رایگان دریافت کنید. با این حال نیاز به نگرانی نیست چون اگر فالوورهای زیادی دارید روش دیگری برای حذف فالوورهای غیر واقعی و فیک وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. This was created by GSA Content Generator DEMO.

لوکیشن یا موقعیت جغرافی را میتوانید برای هر استوری یا پست خود قرار دهید، با این کار میتوانید پستهای خود را در میان سایر پستهایی که در مکان خاصی ثبتشدهاند قرار دهید برای مثال شما در یک سمینار مهم در دانشگاه تهران قرار دارید و بعد از پست گذاشتن موقعیت مکانی را دانشگاه تهران انتخاب میکنید، به همین سادگی پست شما در میان سایر پستهایی که در دانشگاه تهران قرارگرفتهاند قرار میگیرد، شما از هر سه قابلیت تگ کردن، هشتک گذاشتن و موقعیت جغرافیایی میتوانید بهصورت عادی استفاده کنید و نیاز نیست حتماً پیج های تجاری یا خلاق داشته باشید. در واقع شما با حذف فالوورهای غیرفعال می توانید عملکرد و کارایی پیج خود را بهبود دهید و در نتیجه به پیشرفت خوبی در این باره برسید. همانطور که پیش از این گفتیم دستیابی به مخاطبان و تعامل بیشتر عوامل کلیدی موثر بر افزایش فالوورهای شما هستند. اینستاگرام این روز ها به برنامه محبوب ایرانی ها تبدیل شده تا حدی که هر شخصی میخواهد به هر دلیلی فالوور های پیج خود را افزایش داده تا بازدید کننده های زیادی را برای پست و استوری های خود جمع کرده باشد. برای حذف فالوور فیک چند راه وجود دارد که طی آپدیت جدید اینستاگرام این امکان فراهم شد که به سادگی هر چه تمام با ورود به قسمت فالوور ها در پیج خود، اقدام به حذف آن ها از پیج خود کرده باشید.