چگونه فالوور واقعی اینستاگرام بگیریم؟

مسلماً اگر محصولی دارید یا خدماتی ارائه میدهید که میخواهید آنها را تبلیغ و ترویج کنید از استوریهای اینستاگرام برای معرفی آنها استفاده کنید. اگر صاحب وب سایت هستید یا در یک شبکه اجتماعی متفاوتی فعالیت می کنید، حتما از این فرصت برای معرفی پیج اینستاگرام خود استفاده کنید، در پایین مقالات، در بیو و … در همان نیم صفحه ای که باز شده بود در گوشه پایین صفحه می توان تصویر یک چرخ دنده را مشاهده کرد. پست شما به مدتی که خریداری نموده اید بر روی پیج باقی می ماند و کاربران پیج تبلیغ دهنده آن را مشاهده می کنند و در صورت تمایل پیج شما را فالو می کنند. روشهای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان زیاد است و ما تا به اینجای نوشته بیشتر آنها را نام بردیم؛ اما در بیشتر این روشها مشاهده نتایج مدتی طول میکشد. اما فقط این نیست که نفوذگر اکسپلویت را خریده باشد و ممکن است که خود ان را نوشته باشد و به صورت اختصاصی برای خود استفاده کند که این کار به خصوص در سایت های بزرگی مانند اینستاگرام بسیار سخت است و نیاز به علم بسیار بالایی دارد. بهتر است ابتدا یادآوری مختصری در مورد کاربرد اینستاگرام داشته باشیم و سپس کاربردهای ربات اینستاگرام را به عنوان یکی از راههای بسیار کارآمد افزایش فالوور واقعی مورد بررسی قرار میدهیم.

پیج خود و دیده شدن محصولات و خدمات آن هاست.

خرید فالوور به عنوان یک نیروی محرکه به جذب فالوور واقعی فعال و ایرانی کمک می کند. اینستاگرام ابتدا به عنوان یک شبکهی اجتماعی با هدف عکاسی و به اشتراک گذاری عکس معرفی شد اما رفته رفته با افزوده شدن قابلیتهای مختلف به آن با توجه به نیاز کاربران تبدیل به یک شبکهی اجتماعی تمام عیار شد. با این روش، آدرس پیج اینستاگرام شما بیشتر از پیش به افراد مختلفی معرفی می شود و مطمئنا باعث افزایش فالوور اینستاگرام پیج شما می شود. بنابراین هر روز به تعداد افرادی که اینستاگرام را محل مناسبی برای معرفی کسب و کار و فروش محصولات خود می دانند افزوده می شود، که مهمترین نگرانی آن ها افزایش فالوور پیج خود و دیده شدن محصولات و خدمات آن هاست. ربات اینستاگرام اتوگرام به صورت یک افزونه پیشرفته با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد برای گوگل کروم ویندوز طراحی شده است، بنابراین بر خلاف سایر ربات های اینستاگرام تحت سرور نبوده که این امر منجر به افزایش چشمگیر سرعت ربات، استفاده از آی پی و یوزر ایجنت اینستاگرام خود فرد، درنتیجه کاهش خطر بلاک موقت شدن و همچنین کاهش هزینه استفاده از ربات به یک دوم، نسبت به سایر ربات های اینستاگرام تحت سرور شده است زیرا دیگر لازم نیست هزینه اضافی برای استفاده از سرور پرداخت کنید. Data has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

یکی از این شبکههای اجتماعی بسیار محبوب که پس از فیلتر شدن فیسبوک و توئیتر، تعداد زیادی کاربر ایرانی را به خود جذب نمود، اینستاگرام میباشد. امروزه اینترنت و شبکههای اجتماعی بخشی جدا نشدنی از زندگی ما شدهاند. حتی در زمانی که سیستم ما خاموش است و به اینترنت متصل نیستیم، ربات با توجه به دستوراتی که به آن دادهایم فعالیت خود را ادامه میدهد. ربات معمولاً با فالو و آنفالو نمودن صفحات مرتبط با پیج ما، توجه آنان را به صفحهی ما جلب میکند و این گونه باعث افزایش فالوور فعال و واقعی علاقه مند به مطالب پیج ما میشود. کاربران زمانی که میبینند شما فالوور زیادی دارید خود به خود شما را دنبال میکنند و بیشتر مورد توجه آنها قرار میگیرید. اگر از روشهای اسپم و غیر استاندارد مانند استفاده از هشتگ های غیرمرتبط برای جذب دنبال کننده یا فالوور استفاده کرده اید، به زودی آنها شما را UnFollow خواهند کرد و این مطمئنا به ضرر پیج شما خواهد بود. با این کار کسانی که شما را فالو نکرده ولی شما آن ها را فالو کرده اید، به شما درخواست فالوینگ (دنبال کردن) خواهند داد. خلاصه برای تمام کسانی که به نوعی اینستاگرام را جدی می گیرند، یک اصطلاح ساده بسیار مهم خواهد شد.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی جذاب با امکانات فراوان میباشد که در میان مردم جهان بسیار محبوبیت دارد. برای مثال عدهای تنها برای تفریح و گذراندن زمان بیکاری خود از اینستاگرام استفاده میکنند اما عدهای دیگر با هدف کسب درآمد و تبلیغ محصولات خود از این شبکهی اجتماعی پر مخاطب استفاده میکنند. اما افرادی که برای کسب و کار و درآمد از تبلیغات، اینستاگرام را انتخاب میکنند نیازمند تعداد بالای فالوور واقعی میباشند. اما کسب درآمد از اینستاگرام نیازمند تعداد زیادی فالوور واقعی و فعال میباشد. داشتن فالوورهای فیک از کامنتها و لایکها مشخص میشود و اسپانسرها حاضر نیستند تبلیغات خود را بر عهدهی پیجی بگذارند که تعداد فالوور واقعی و فعال کمی دارد. 3. سومین مشکل نرم افزار حذف فالوور فیک اینستاگرام یا همان ربات ها، ماندن به مدت زیاد در پیج شماست. با تشویق کردن کاربران به شرکت در بحثها و یا مسابقات پیج خود و همینطور منشن کردن دوستانشان مطمئنا نتیجه بسیار مناسبی برای شما در پی خواهد داشت. در نتیجه تعداد لایک، بازدید و کامنتهای پیج اینستاگرام ما که برای اسپانسرها جذاب است، در مدت زمان کوتاهی افزایش چشمگیری مییابد. مشکلی دارید؟ به ما بگو. یکی از قابلیت مهم در instagram امکان ارسال ویدیو های ۱ دقیقه ای می باشد، شما در۶۰ ثانیه فرصت دارید آنچه را میخواهید به دیگران انتقال دهید. Post has been created with GSA Content Generator DEMO!