چگونه فالوور واقعی برای اکانت اینستاگرام خود جذب کنیم؟

ما تا آنجایی که میتوانستیم، روشها را بهصورت واقعی را گفتیم؛ اما بعید نیست که روشی را از قلم انداخته باشیم. روشهای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان زیاد است و ما تا به اینجای نوشته بیشتر آنها را نام بردیم؛ اما در بیشتر این روشها مشاهده نتایج مدتی طول میکشد. به پیج اینستاگرام خود از دید یک غریبه نگاه کنید و با خود بگویید چرا باید این پیج رو فالو کنم ؟ چرا باید از سلام ادز فالوور ایرانی بخرید! چرا نباید فالوور فیک برای پیج اینستاگرامم بخریم؟ پیج اینستاگرام بخریم یا نه؟ اگه اون نظم تولید محتوایی رو از بین ببریم، ناخودآگاه نه تنها مخاطبای جدیدی جذب نمیکنیم، حتی تعدادی از قبلیها رو هم از دست میدیم. درست است که ما گفتیم در اینستاگرام فعال باشید و مرتب به تولید محتوا بپردازید اما اگر مثلا روزی 10 پست ارسال کنید فالوور های خود را فراری می دهید برای ارسال پست حتما از تقویم محتوایی استفاده کنید بدانید چه زمانی قرار است چه پستی را ارسال کنید. نظم محتوایی این حس رو به مخاطب منتقل میکنه که ما یه برنامه محتوایی داریم و برای اونها ارزش خلق میکنیم. به راحتی می توانید بفهمید که بعضی از محتواها بیشتر توسط فالوورهایتان دیده و لایک می شوند.

آموزش اینستاگرام

حتی می توانید نظرسنجی های تعاملی را برای فالوور خود اضافه کنید، علاوه بر آن می توانید برای فالوور های خود پیامی بنویسید و از آن ها بخواهید نظر خود را برای شما بیان کنند همچنین فراموش نکنید که برای اینکه بهتر از استوری و در نتیجه پیج شما استقبال شود، هشتگ هایی را به Story خود اضافه کنید! از آن جایی که خرید فالوور ایرانی ارزن بدون ریزش اینستاگرام از مای ممبر به شما فالوورهای واقعی میدهد، پس افزایش لایک و کامنت پستهایتان را نیز میتوانید مشاهده کنید که همین امر هم موجب بیشتر دیده شدن پیج شما و در کنار آن افزایش فروش ما خواهد شد. مثلاً از افراد بخواهید درازای دریافت کالا یا خدمات، دوستان خود را در بخش نظرات برچسبگذاری یا تگ کنند یا پست مدنظرتان را لایک کنند. پس اگر روشی کلیدی و تأثیرگذار میدانید که ما آن را فراموش کردهایم، خوشحال میشویم آن را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

پس از ورود به آن هم کافی است اطلاعات اکانت اینستاگرامتان را وارد کنید تا وارد پروفایلتان شوید. در حقیقت تعامل و رابطه برقرار کردن بافالوورهایتان است که باعث افزایش فالوور در اینستاگرام میشود. خوبی فالوور ایرانی این است که پس فالو کردن پیج شما توسط تعداد زیادی کاربر ایرانی ،اینستاگرام پیج شما را به کاربران دیگر پیشنهاد میدهد. جوایز دلیلی است که افراد دوست دارند در مسابقات شرکت کنند و شما میتوانید از این موضوع به نفع خود استفاده کنید. کاربرانی که پست برای آنها فرستاده شده است به دلیل اعتمادی که به شخص ارسال کننده آن پست دارند، ترغیب میشوند برای اینکه به آن پست و پیج مراجعه کنند؛ و در صورتی که پیج از اعتبار قابل قبولی برخوردار باشد آن را فالو میکنند؛ و تعداد فالوورهای آن پیج را بهصورت واقعی افزایش میدهند. افتخار به دنبال کنندگان بزرگ اینستاگرام می تواند نشان دهنده موفقیت سازمان شما در سیستم عامل باشد. حالا که ما به دنبال فالوور واقعی و هدفمند برای پیجمون هستیم، اما چطوری؟ همچنین به شما کمک میکند که ببینید باید در کدام قسمتها کار کنید و چهکاری میتوانید برای بهبود تعامل پستهای خود انجام دهید. در برخی اوقات یک برند تصمیم میگیرد خط تولید یک محصول جدید را بهواسطه تبلیغات به کمک یک اینفلوئنسر انجام دهد. Post was generated with GSA Content Generator Demoversion.

در مقایسه با یک یا دو سال پیش، جذب فالوور به سادگی نیست. همچنین میتوانید با یک دوست لایو داشته باشید؛ به این صورت که خود یا دوستتان میزبان ویدئو باشید و دیگری را دعوت کنید. زیرا مدتهاست الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده و موضوعی به نام نرخ تعامل به میان آمده است. این یک استراتژی اثباتشده است و به بسیاری از حسابهای تجاری کمک کرده است تا طرفداران زیادی پیدا کنند. علاوه بر صفحه اصلی، شما قادر به تبلیغ در استوریهای اینستاگرام نیز هستید. پس منتظر چی هستید؟ اگر اینجوری فک میکنین، باید بگم اینگیجمنت پس چی؟ در این صفحه username پیج شما نمایش داده می شود اگر با username انتخابی اینستاگرام برای شما موافق بودید می توانید گزینه next را بزنید اما اگر خواستید این username را تغییر بدهید روی گزینه change username کلیک کنید تا صفحه ی زیر برای شما باز شود. همچنین میتوانید برای به حداکثر رساندن تعامل در اینستاگرام، پخش فیلم خود را تا 24 ساعت آینده روی استوری خود نگهدارید. تلاش کنید با کاورهای خلاقانه هر هایلایت را به صورت جداگانه جذاب کنید.