چگونه هشتگ مناسب برای برند خود ایجاد کنید؟

چه تعداد شکار مد نظرتان است؟ به شکار کدام حیوان میخواهید بروید؟ با چه وسیله ای به مقصد میخواهید بروید؟ فرض کنید میخواهید شکار یک حیوانی در جنگل بروید. با چه وسیله ای میخواهید شکار کنید؟ برای چه هدفی به شکار میروید؟ حتما تا به حال در مورد درآمدهایی که در اینستاگرام کسب میشود صحبتهای زیادی را شنیده اید. با توجه به اینکه فروش شیرینی محدود به محل سکونت شما است حتما نام شهرتان را در بایو پیجتان درج کنید. استراتژی در گسترده ترین معنای خود، ابزاری است که افراد یا سازمان ها از طریق آن به اهداف خود دست پیدا می کنند. هرکدام از ما به شخصه خواسته یا ناخواسته جذب پیجهایی با محتواهای سرگرمی میشویم و علاقه زیادی به خواندن مطالب آن ها نیز پیدا میکنیم. اما قبل از اینکه بدانیم استراتژی اینستاگرام چیست، باید بدانیم که کلا خود واژه استراتژی چیست و چه کاربردی در زندگی و کسب و کار ما دارد.

اینستاگرام چیست

Data was created with GSA Content Generator Demoversion.

اگر این آزمون را اجرا کرده­اید و معتقدید که shadowban شده ­اید، نگران نباشید ما راه ­حلهایی برای شما داریم. برای کمک به درک اینکه الگوریتم فعلی اینستاگرام برای نمایش پست های شما در بالای feed چگونه آنها را انتخاب می کند، بیایید فاکتورهای خاصی که در این مقاله ذکر شد را برای یک حساب در نظر بگیرید. برای یکسال آینده خود طوری برنامه ریزی میکنید که راس سال به صد میلیون تومان رسیده باشید. کسب و کار خود را بررسی میکنید و رقبا را آنالیز میکنید. استراتژی یکی از ابزارهای مهم در کسب موفقیت کسبوکارهاست. استراتژی اهداف، منابع و مسیر درست برای رسیدن به موفقیت را به شما پیشکش میکند. به تازگی اینستاگرام قابلیتی پیدا کرده است که پیج هایی که دارای فالوور و لایک های فیک هستند را تشخیص می دهد و آن ها را برای همیشه مسدود می کند. سوالی که خب خیلی از افراد توی اینستاگرام هم از من میپرسن و مدام توی استوری دارم توضیح میدم 🙂 یه توضیح کامل درباره این سوال میدم و بعد نظر خودم هم بهتون میگم، اول اینکه شما هر ایده ای که داشته باشید خوبه، اما مهم نحوه اجرا کردنش هست، یعنی اینکه همه ایده ها خوبن به شرط اینکه خوب اجرا بشن، حالا شما باید ببینی مهارت ها و تجربیات خودت تو چه زمینه ای هست و چه کاری رو بهتر میتونی انجامش بدی اما اگر میخوای بدونی که مردم در اینستاگرام بیشتر در چه پیج های حضور دارن و یا شاید سلیقه مخاطبین اینستاگرامی بیشتر به کدوم سمت میره، در ادامه توضیح میدم.

یعنی شما تعیین میکنید که از طریق اینستاگرام به یک هدف مشخص بعد از گذشت مدت زمانی برسید. یعنی شما برای پیروز شدن در یک رقابت باید استراتژی داشته باشید و لشکر خود را مدیریت کنید. نرم افزار مدیریت پیج اینستاگرام میتواند یک انتخاب مناسب برای شمایی باشد که دوست دارید یک لول (level) بالاتر از بقیه اکانت خودتان را مدیریت کنید. این قسمت مشخص میکند که پست شما کجا دیده و یا پیدا شده است. مثلا اگر در این برنامه از عکس یا فیلمی خوشتان آمد، نمی توانید به صورت مستقیم آن را دانلود نمایید و باید از یک اپلیکیشن کمکی مثل اینستا دانلودر استفاده نمایید. اگر فالوور مرتبط با یک موضوع خاص داشته باشید، حتی با وجود فالوور کم هم میتوانید تبلیغات مستقیم محصولات یا خدمات مرتبط با آن فالوورها را داشته باشید و از این راه کسب درآمد کنید. امیدوارم این اطلاعات به شما کند که پست های اینستاگرام را با کیفیت بالاتر ارائه دهید تا بازدید و فالوورهای زیادی داشته باشد.

درآمد از اینستاگرام

از این رو کسب و کارها باید به فکر محبوب تر کردن هرروزه پیج خود باشند. استراتژی در کسب و کار به این معنی است که شما هدفی را برای خود تعیین میکنید و برای آن هدف برنامه ریزی و زمانبندی انجام میدهید. بر فرض مثال شما برنامه ریزی میکنید که تا یکسال آینده به فروش بیشتر از صد میلیون تومان در سال برسید. جعبه باز یا به اصطلاح Open Box از ایده های است که در یوتیوب و اینستاگرام مورد توجه قرار گرفت، در این موضوع شما یا فرد مورد نظر محصولات مختلف را جعبه گشایی میکنید و از محتویات جعبه برای دیگران صحبت میکنید و مخاطب درباره محصول مورد نظر خود اطلاعات کامل و دقیقی بدست می آورد، مسلماً افرادی که به اینکار مشغول هستند مورد توجه نمایندگی های شرکت های بزرگ و تولید کنندگان و برندهای مختلف هستند و برای معرفی محصول از این شرکت ها مبلغ قابل توجهی را دریافت میکنند. ۴- از مجموع ۴۰۰ هزار صفحه ایرانی با بیش از ۵ هزار دنبالکننده، حدود ۱۱۵ هزار و ۲۰۰ صفحه از این صفحات مربوط به کسبوکارها است. به عنوان هنرمند بیش از 40هزار طرفدار در فضای مجازی دارد و هریک از آثار هنری خود را 30هزار دلار میفروشد.