چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

اگر کسی که اکانت شما را فالو نکرده است و آن هشتگ را سرچ کند، و شما شدوبن شده باشید، توانایی دیدن پست شما را ندارد که در نتیجه کل فلسفه استفاده از استراتژی هشتگ برای بالا بردن و گستردگی جامعه شما از بین میرود و شکست می خورد. با توجه به اهمیت بالای استفاده از هشتگ ها برای پیدا کردن پست های اینستاگرام، درگیری با شادوبن می تواند مشکلی بزرگ را برای شما به وجود آورد و شما نمی توانید به کاربرانی که شما را فالو نکرده اند دسترسی پیدا کنید. اگر تا به حال متوجه نشدید، برای لایک کردن عکس ها، کامنت گذاشتن و فالو کردن افراد محدودیت تعداد در شبانه روز وجود دارد. بدترین کار اینه که عکس های چندگانه رو همزمان به اشتراک بگذارید، زیرا این کار باعث میشه که فضای بسیار زیادی رو در قسمت بازخورد فالوورها اشغال بشه. همانطور که گفتیم اینستاگرام چنین ویژگی را فعال کرده برای بهره مندی از آن کافیست وارد یک پست شده و آیکون بوکمارکی که در عکس زیر مشخص شده را لمس کنید تا آن پست مد نظر در بخش آلبوم های شما ذخیره شود. البته شما می توانید در سامانه اطلاعات مشاغل جاب اینفو ( job info ) هم با صرف هزینه بسیار ناچیز و به اندازه فقط یک پیتزا شغل خود را برای مدت یکسال ( ۳۶۵ روز ) ثبت کرده و دائم در فضای مجازی که کاربران بسیاری دارد بدرخشید و همه تخم مرغ های خودرا در یک سبد نگذارید. This data was written with the help of GSA Content Generator DEMO!

کرده اید را به شما نشان میدهد.

استفاده از بهترین هشتگ برای بیزینس شما و استفاده به موقع آن در همه ی پست ها می تواند یک استراتژی خوب مارکتینگی در اینستاگرام باشد! بهتون پیشنهاد میکنیم مقاله آموزش تولید محتوا برای شبکههای اجتماعی را مطالعه کنید. در این مقاله به شما عزیزان کمک می کنیم تا مشکل شادوبن شدن را بررسی و حل کنید. ما خستگی شما را متوجه می شویم ولی در حال حاضر ما منابع لازم برای از بین بردن مشکل را نداریم. شما می توانید این مشکل را به قسمت فنی گزارش دهید و تجربه خود را ازین مشکل بازگو کنید. اگر ایسنتاگرام خود را به اکانت بیزینسی تغییر دهید، به داده هایی دسترسی می یابید که تعداد بازدیدهایی که به واسطه هشتگ ها دریافت کرده اید را به شما نشان میدهد. اگر شما شادوبن شوید و پستی را با هشتگ هایی در اینستاگرام بگذارید فقط فالورهای شما می توانند با سرچ کردن آن هشتگ شما را پیدا کنند. اگر شما از ربات اتوماتیک استفاده می کنید همکانند ربات افزایش فالوور اینستاگرام، اینستاگرام فعالیت شما را شناسایی کرده و شما را شادوبن خواهد کرد.

اگر شما 50 اکانت را فالو کنید و سریعا 25 اکانت را آنفالو کنید، ممکن است اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده و شمار را شادوبن کند.بنابراین از فالو و آنفالو کردن مدام بپرهیزید. در اینستاگرام، شادوبن پست های شما را از دید کاربرانی که شما را دنبال نمی کنند محفوظ می کند که این امر می تواند برای بازدیدها و جذب فالور هایتان به شدت مضر باشد. زیرا می دانید باید چه محتوایی تولید کنید تا نطر فالور های تان، جلب شود. جواب این سؤال در این است که همیشه افرادی که قصد ارائه تبلیغات در پیج های اینستاگرامی را دارند، بیشتر از تعداد فالور های پیج، به جامعه مخاطبان آن نگاه میکنند. برای تحلیل این معیارها که حکم منبع ایده و سرنخ را برای شما دارند، میتوانید از ابزارها و پلتفرمهای مختلف تحلیل اینستاگرام مانند Iconosquare نیز استفاده کنید. در نتیجه اگر در بین هشتگ های خود از یک هشتگ ممنوعه در اینستاگرام استفاده کنید، اینستاگرام از نشان دادن آن پست با بقیه هشتگ ها نیز جلوگیری می کند. به طور خلاصه: شدوبن به حالتی گفته می شود که اینستاگرام از رشد پیجتان جلوگیری می کند و پست ها را در هشتگهایی که استفاده کرده اید و در اکسپلور نشان نمی دهد.

اگر شما به دلایل مختلف ریپورت شوید، اینستاگرام با توجه به قوانین خود متوجه می شود که شما مقررات اینستاگرام را نقض کرده و با استفاده از شادوبن خود اکانت شما را جریمه می کند. شادوبن برای آن به وجود آمده است که شما را از رفتارهای خاصی که با قوانین اینستاگرام مغایرت دارد، باز دارد. برای این مورد نیز باید سعی کنید با استفاده از تکنیکهایی، کاربران را ترغیب کنید تا کامنتهای بیشتری را قرار دهند. سلبریتی ها نیز جزو دسته اینفلوئنسر ها طبقه بندی میشوند. نکته جالب ابنجاست که با کمی خلاقیت در ویدیوهای خود در یوتیوب و یا آپارات میتوانید نظر مخاطبان را به صفحه اینستاگرامیتان جلب کنید و آنها را نیز به جمع مخاطبان دائمی اضافه کنید. این نکته کلیدی را همیشه به خاطر بسپارید که شما اگر سایت داشته باشید یا تلگرام و یا اینستاگرام بالاخره باید کاربرانی را داشته باشید که از طریق آنها کسب درآمد کنید.