چگونه پستهای خود را به صفحه اکسپلور اینستاگرام ببرید؟

اکسپلور در حالت عادی مواردی را نمایش می دهد که در همین مقاله درباره آن صحبت کردیم. به این دلیل که حتی میزان انس گیری مخاطب با هر پست و یا ویدیو نیز برایش اهمیت دارد و دسته بندی علاقه مندی ها را با توجه به این موارد نیز انجام می دهد. شاید بگویید من علاقه ای به برخی از پست های اکسپلور ندارم، چگونه آن ها را حذف کنم؟ شاید با خودتان بگویید که این نکته آنقدر هم مهم نیست، اما برخی اوقات نظرات کاربران حتی تا جایی رویتان تاثیر می گذراند که ممکن است سرد شوید و نخواهید که ادامه دهید. اگر بخواهیم به این سوال مهم پاسخ دهیم که برای دیده شدن در اینستاگرام مهمترین کاری که باید انجام داد چیست، می گوییم افزایش فالوورهای هدفمند و واقعی! پیج هایی که در اکسپلور قرار می گیرند، احتمالاً دارای فالوورهای واقعی و هدفمند زیادی هستند. یعنی پیج هایی که دارای فالوورهای واقعی و هدفمند زیادی هستند، شانس بسیار بالایی در دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام دارند. او به دلیل آنکه شما را فالو کرده است، اگر دارای تعداد محدودی دوست (فالووینگ) در اینستاگرام باشد، بدون شک بسیاری از پست های اکسپلور خود را در رابطه با حیات وحش مشاهده خواهد کرد. This data has been generated with GSA Content Generator Demoversion.

اینستاگرام چیست

و این کارها باعث می شود افرادی که فالوور شما را فالو کرده اند به احتمال زیاد، پست شما را در اکسپلور خود مشاهده کنند. اما به یاد داشته باشید که احتمال دیدن پست شما توسط کسی که فالوور شما را فالو کرده است به موارد و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، مثلا تعداد افرادی که آن شخص فالو می کند، علاقمندی آنها و… البته لازم به ذکر است که برخی افراد تنها روزانه شاید 30 دقیقه روی پیج خود وقت می گذارند اما ماهانه چند میلیارد تومان درآمد دارند. بله درست است، تولید محتوای خوب در شبکه های اجتماعی تنها راه جذب فالوورهای وفادار است، چون فالوور شما به این اطمینان رسیده است که پیج اینستاگرام شما به قدری ارزشمند است و اطلاعات مناسبی در اختیارش قرار می دهد که به خود اجازه نمی دهد پیج را ترک کند و شما را آنفالو کند. چرا که وقتی پستی منتشر می کنید، اغلب لایک می زنند، برایش کامنت می گذارند یا حتی ممکن است آن را share کنند و… This article has been done with GSA Content Generator Demoversion.

ی اختصاصی شما نمایش داده شود.

شاید بپرسید چرا می گوییم ثانیه های پایان؟ اما اگر می خواهید بدانید بهترین روش جذب فالوور چیست، می گوییم “محتوای خوب”. از آنجا که فالوور های شما با پست تان ارتباط برقرار می کنند و هشتگ های اینستاگرام دیگر ، محتوای تان را با فعال نگه می دارند، شانس خوبی وجود دارد که پست شما به عنوان بالاترین پست در جستجوهای هشتگ های اختصاصی شما نمایش داده شود. پس اگر بتوانید کاربران و فالوئرهایتان را ترغیب کنید که بخش اعلانها یا notification پیج شما را فعال کنند، سیگنال مثبتی به الگوریتم اینستاگرام فرستاده می شود که کابران، مشتاق دریافت پستهای شما هستند. یک مثال ساده می تواند برای شما این باشد که شما یک آشپز ماهر و خلاق در زمینه ی پخت انواع غذاهای ایرانی و خارجی هستید پس اگر پیج کامل با تعداد فالور بالا دارید بهتر است روی همان کار کنید و اگر هم ندارید فرصت را از دست ندهید و سریعا یک پیج اینستاگرامی فعال کنید. اگر قصد دارید آمار دیده شدن پست در اکسپلور اینستاگرام را مشاهده کنید به این مقاله در سایت مراجعه نمایید. اما اگر پست هایی را مشاهده می کنید که علاقه ای به آنها ندارید و یا ممکن است نامناسب و یا حتی مستهجن باشند، نشان می دهد با افرادی در تعامل هستید که باعث می شوند شما آن پست ها را مشاهده نمایید.

ی مختص ویدیو را منتشر کنید.

پستهای اخیر (Most Recent): در این قسمت میتوانید تمام پستهایی که از این هشتگ استفاده کردهاند را به ترتیب زمانی که منتشر شدهاند مشاهده کنید. بنابراین محتوای خوب را از یاد نبرید. اما همچنین می توانید مارک هایی را جستجو کنید که با آنها در سطح مشابهی از نظر شخصیتی و ارزش ها کار کنند ، بنابراین مخاطبان شما احساس نمی کنند که شما در حال “فروش محض” هستید. بنابراین می توان این طور نتیجه گیری کرد که تمامی این موارد به هم مرتبط بوده و دست به دست هم داده اند تا شبکه بزرگ اینستاگرام فضایی باشد برای تعامل کلیه کاربران در سرتاسر جهان! وقتی فالوورهای پیج شما به واسطه محتوای خوب افزایش پیدا می کنند، در واقع می توان اسمشان را فالوورهای وفادار گذاشت. مثلا اگر محتوای ویدیویی انتشار میدهید باید هشتگ های مختص ویدیو را منتشر کنید. طبیعیست که شما اغلب به دنبال پست هایی می گردید که مرتبط با موضوعات مورد علاقه شما باشد و اغلب هم آن پست ها را لایک می کنید و یا برایشان کامنت می گذارید و اگر ویدیویی قرار داده می شود تا ثانیه های پایان تماشا می کنید. ”، “وضعیت لایک ها و کامنتها چگونه باشد؟