کسب درآمد از اینستاگرام – مدیریت کسب و کار در اینترنت

اگر تاکنون اکانتهای مرتبط با صنعت خود و مخاطب هدفتان را دنبال کرده باشید، احتمالاً میدانید باید چه نوع محتوایی تولید کنید تا در بخش اکسپلور اینستاگرام حضور داشته باشید. در این درباره چرایی رفتن به اکسپلور و چگونگی آن صحبت می­کنیم پس با ما همراه باشید. بهتر است به صورت نیچ کار کنید یعنی یک گوشه از بازار ورزش را دست بگیرید و هوادران و علاقه مندان آن حوزه را به خود جذب کنید، در این زمینه فروش لوازم بدن سازی به شدت توصیه میشود و اگر خوب عمل کنید هواداران زیادی خواهید داشت. کافه گلدون در حال حاضر صرفا یک کسبوکار اینستاگرامی نیست و تبدیل به یک کسبوکار اینترنتی شده است که از اینستاگرام برای فروش بیشتر استفاده میکند. درآمد این خانوم از فروش محصولاتش به عدد بالایی رسید و ایشان در کنار این پیج یک سالن عقد راهاندازی کردند و در حال حاضر از هر دو فعالیت خود کسب درآمد میکنند. برخی تصور میکند که اینستاگرام نمیتواند جایی برای شروع یک کسبوکار جدی باشد و احتمالا آنهایی که در اینستاگرام کار خود را آغاز میکنند برای همیشه یک کسب و کار اینستاگرامی خواهند ماند و چیزی بیشتر از یک پیج نخواهند بود.

درآمد از اینستاگرام

پس هرگز تصور نکنید که اینستاگرام جای مناسبی برای شروع یک کسبوکار جدی و آینده دار نیست، هرچند که معتقدم بنای یک کسبوکار نباید تا همیشه روی اینستاگرام باشد و قطعا سایت ثبات بیشتری دارد، اما شدیدا معتقدم که اینستاگرام محل مناسبی برای شروع سریع یک کسبوکار است. تصور نکنید که امروز یک پیج تاسیس میکنید و با انتشار تعدادی محتوا به صورت روزانه، بعد از چند ماه به درآمدی عالی میرسید. هشتگ در فیسبوک نیز مشابه با اینستاگرام و توییتر است اما از آنجایی که اکثر صفحات در فیسبوک به صورت شخصی یا Private هستند بنابراین هشتگهایی که مورد جستجو قرار میگیرند پستهایی را نشان میدهند که توسط برندها و افراد معروفی که پروفایلشان عمومی است به اشتراک گذاشته شدهاند. معیارهای اینستاگرم، شاخصهای بسیار مهمی هستند و رمز موفقیت فعالیتهای شما در این شبکهی اجتماعی بسیار محبوب بهشمار میروند؛ به همین دلیل نیز بهتر است این دادهها را بهطور منظم مورد بررسی قرار دهید و بر اساس نتایج بهدست آمده، استراتژیهای لازم را اتخاذ کنید. آیا لازم است که در کنار اینستاگرام سایت هم داشته باشیم؟ به گفته مدیر پیج، خیلی از ایرانیهای ساکن اروپا هم از این تیم برنامه ورزشی دریافت میکنند. به گفته مدیر پیج رکورد فروش ۴۰میلیون در یک روز را هم زدهاند، هرچند که قطعا درآمد هر روز آنها این اندازه نیست اما اگر ۱۰درصد این عدد را هم به صورت روزانه به فروش برسانند یعنی ماهانه ۱۲۰ میلیون تومان فروش.

اینستاگرام چیست

این روش به اندازه روشهای قبل برای شما درآمد ایجاد نمیکند اما در هر حال یکی از روشهای کسب درآمد از اینستاگرام است که باید گفته شود. افراد از کلیه کشور ها در حال استفاده از اینستاگرام هستند. این پیج به صورت تخصصی در زمینه فروش مکملهای اصل برای بدنسازان فعالیت میکنند که هرچند تعداد فالوورهای خیلی زیادی ندارند اما از همین تعداد فالوورها سفارشهای خوبی دریافت میکنند و درآمد دارند. در این حالت شما با دریافت مبلغی به صورت ثابت و یا پروژهای تبلیغات دیگر پیجها را انجام میدهید و تلاش میکنید استراتژی خوبی برای تبلیغات آنها طراحی کنید تا پولی که صرف تبلیغات میکنند بهترین نتیجه را برایشان داشته باشد. برای اینکه آنها را علاقهمند به خرید از محصول یا خدمات خود کنید، باید به صورت بلاگری عمل کنید. این روش هم در مقایسه با روشهای قبلی درآمد کمتری برای شما خواهد داشت، مسلما وقتی برای خودتان کار کنید، اگر به درستی عمل کنید و پشتکار داشته باشید، درآمدهای خیلی بهتری کسب خواهید کرد.

راز های اینستاگرام

This post has been created by GSA Content Generator DEMO.

اگر به دنبال علاقه مندان فولکسواگن هستید، با هشتگ vwvan نسبت به هشتگ van فالورهای بیشتر و بهتری میتوانید جذب کنید. شاید هشتگ هایی جدید برای افزودن به پست تان پیدا کنید. اما بعضی دیگر تکنیک هایی را به شما یاد میدهد که بتوانید محتوایی را منتشر کنید که جدید و به اصطلاح یونیک اند. محتوا هایی که فاکتور های اینستاگرام رعایت کند،فاکتور هایی که خود اینستاگرام تعیین کرده اما این فاکتورهای اینستاگرام مربوط به کدام گزینه هاست. در کنار این ها، انتخاب هشتگ مناسب و لوکیشن، فاکتور های دیگر برای موفق شدن در این راه هستند. اگر کار خیاطی بلد هستید که عالیه، چون اینطوری سودتون از هر فروش خیلی خوب میشه، اگرم خیاطی بلد نیستید باید بررسی کنید ببینید از کجا میتونید ستهای جالب و شیک رو با قیمت مناسب بخرید و به فروش بذارید، برای دفعات اول زیاد دنبال سود نباشید ببینید اصلا کار میگیره یا نه، اگر بتونید قبل از خرید ازشون عکس بگیرید خوبه، اینطوری عکسشو میذارید اگر سفارش داشتید تامین و ارسال میکنید. در فروش لوازم ورزشی توصیه من به شما این است که روی یک حوزه خاص متمرکز شوید، مثلا لوازم ورزشی بدن سازی برای آقایان و بانوان یا فقط لوازم کوهنوردی و کمپیینگ، اگر بخواهید از همان ابتدا انواع لوازم ورزشی به فروش برسانید کارتان کمی سخت میشود، هم از نظر تولید محتوا و هم از نظر تامین کالا و …