کسب درآمد از یوتیوب با انتشار ترجمه ویدیو و فیلم (تعرفه درآمد ازیوتیوب)- ویدابیا

همانطور که میدانید در تمام دنیا یک نوع قانون کپیرایت وجود دارد. اگر به بالا سمت راست ویدیو ها در یوتیوب دقت کرده باشید یک علامت به صورت”i”دیده اید. بعد از موارد بالا بهتر است با یكی از روش­های غیر مستقیم درآمدزایی از طریق یوتیوب آشنا شویم. حالا که انواع راه های کسب درآمد از یوتیوب را میدانید نوبت شماست. تا این قسمت از مقاله راجب روش­های مختلف درآمد زایی از یوتیوب صحبت کردیم و شما را با انواع آن آشنا كردیم. شما هیچ درآمدی از تبلیغات و adsense نخواهید داشت تا وقتی که به آمار بالا برسید. برای اشخاصی كه وب سایت دارند، یوتیوب یك گزینه دارد كه با استفاده از آن میتوانید ترافیك سایتتان را بالا ببرید. بدیهی است كه با بالا بردن ترافیك سایتتان، فروشتان نیز بالا خواهد رفت و می­توانید محصولات بیشتری را بفروشید. با استفاده از این کارتها میتوانید لینک سایت خود یا ویدئوهای دیگری را به کاربران پیشنهاد دهید. در ابتدای شروع فعالیت­تان در یوتیوب و شروع فرایند یوتیوبری مانند هر كار و یا حرفه­ی دیگری بعضی چیزها مورد نیاز خواهد بود. هر چند این روش برای كاربران مقیم ایران با توجه به محدودیت­ها بسیار دشوار و پر مانع است، اما ممكن است همان طور كه اشاره شد، برای درآمد زایی از گوگل ادسنس به صورت كامل احراز هویت شوید.

آموزش یوتیوبر شدن

This article was created by GSA Content Generator Demoversion!

اصلی ترین روش درآمد زایی از یوتیوب هم همین روش است که در حال حاضر خیلی راحت به کمک شرکت های واسط میتونید درآمد خودتون رو نقد کنید. همین امروز هم میتوانید مقاله را بخوانید، اما بعید است بدون درک کامل یادگیری ماشین چندان از آن سر در بیاورید. در این روش میتوانید کاربران را با استفاده از کارتهای یوتیوب به سایت خود دعوت کنید و ایمیل آنها را به ازای ارسال هدیهای مثل یک کتاب الکترونیک (PDF) دریافت کنید. در ادامه روش ساخت کانال در YouTube را آموزش میدهم .برای ایجاد کانال باید یک حساب کاربری یوتیوب یا حساب جیمیل داشته باشید . در ادامه می­خواهیم به نكات مهم و كلیدی اشاره كنیم كه به بهبود كار شما كمك خواهد كرد. شما میتوانید از امکانات بیشمار ایران پی ، برای دریافت پولهای خود از یوتیوب اقدام کنید . کسب درآمد دلاری از یوتیوب امروزه به یک بازار جذاب تبدیل شده است و شما نیز با هر تخصص و حرفهای که دارید میتوانید در ایران از یوتیوب درآمد کسب کنید. انتخاب نوع تبلیغات بسته به محتوای ویدئوی شما باید انجام شود تا علاوه بر کسب درآمد مناسب ، از جذابیت محتوا برای مخاطب نیز کاسته نشود. در نتیجه، حتی با یک گوشی هوشمند در کنار یک طرح و برنامهریزی خوب برای تولید محتوا، میتوان آیندهی روشنی را برای کانال ویدیویی متصور شد.در اینجا، ۲ مورد بیش از همه نیاز به توجه دارند و جذابیت ویدیوی شما را بیشتر میکنند.

کانال شما 1000 مشترک داشته باشید.

شما برای پیوستن به برنامه شریک یوتیوب به حداقل ۱۰۰۰ مخاطب و ۴۰۰۰ ساعت ویدیو بارگذاری شده در ۱۲ ماه گذشته نیاز خواهید داشت. کانال یوتیوب حداقل ۱۰۰۰ مشترک (سابسکرایبر) داشته باشد. کانال شما 1000 مشترک داشته باشید. شما با برگزاری وبینار کسب درآمد از یوتیوب می توانید بخش بزرگی از افرادی را که به دنبال درآمد دلاری از این پلتفرم هستند را راهنمایی کنید. در دوره یوتیوبر هوشمند، ابتدا شما را قدم به قدم با فرآیند ساخت کانال، تولید محتوا و کسب درآمد از یوتیوب آشنا میکنیم. آموزش ساخت کانال یوتیوب، اولین قدم برای شروع اشتراک گذاری ویدئو در فضای مجازی می باشد. 1- اولین قدم برای درآمد زایی از طریق یوتیوب، داشتن حداقل هزار سابسكرایب است. این سیر صعودی یوتیوب همچنان نیز ادامه دارد و امروز این پلتفرم به یکی از کلیدیترین پلتفرمها برای دیده شدن تبدیل شده است و طبق آمار 99 درصد از کسانی که به دیدن ویدئو آنلاین میپردازند از یوتیوب استفاده میکنند. در قدمهای بعد نحوه کسب درآمد از یوتیوب با موبایل و همچنین ویرایش حرفهای ویدیوها با موبایل را آموزش میبینید و در ادامه تمامی نکات لازم جهت ساخت یک ویدیوی جذاب برای یوتیوب از نورپردازی و ضبط تا ویرایش و خروجی گرفتن را با نرم افزار پریمیر پرو آموزش میبینید.

در ادامه فیلم هایی که در یوتیوب فهرست شده اند را بررسی کنید. به این ترتیب ، اگر مخاطب خوبی داشته باشید ، می توانید سفارشات محتوایی را برای مارک های معروف یا حتی کوچک دریافت کنید و یک فیلم اختصاصی برای آنها تهیه کنید. یكی از تفكرات غلط و رایج بین افرادی كه می­خواهند در این زمینه شروع به فعالیت كنند، این است كه فكر می­كنند حتما باید بهترین تجهیزات ممكن اعم از بهترین دوربین، بهترین نورپرداز و یا بهترین میكروفون را تهیه كنند كه این تفكر صحیحی نیست. 7-به علت تحریم­ها و محرومیت­ها علیه ایران، ایجاد حساب ادسنس در ایران ممكن نیست. 2-اگر قصدتان درآمد زایی به صورت مستقیم از این پلت فرم باشد، حتما باید حساب گوگل ادسنس داشته باشید. یكی از جذاب­ترین روش­ها برای كسب درآمد از یوتیوب، كسب درآمد از گوگل ادسنس است. در این روش ابتدا باید یك حساب در یوتیوب ایجاد كنید و یك حساب در گوگل ادسنس و سپس این دو حسابتان را به هم متصل كنید. اگر شما نیز وب سایت یا یك شبكه اجتماعی دارید كه خدمات یا محصولاتی را به صورت اینترنتی می­فروشید، این روش برای شما بسیار مناسب است. اما حتی اگر گذر از این موانع برای شما ممكن نبود، راه های غیر مستقیم دیگری نیز برای درآمدزایی از یوتیوب وجود دارد كه در این روش­ها نیازی به احراز هویت نیست؛ مانند فروش محصولات خود در یوتیوب و یا همكاری در فروش اینترنتی.