کسب درآمد از یوتیوب – برتر آموز

سعی کنید از نسبت تصویر 16:9 استفاده کنید چون اکثر پخش کننده ها در یوتیوب از این نسبت استفاده می کنند. در عین حال با استفاده از این برنامه می توانید یادداشت­ های خود را هر طور که دوست دارید سازماندهی کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن یکی از آن برنامه­ هایی است که هر کسی به آن نیاز دارد. در گذشته انجام چنین کاری تقریبا غیر ممکن بود و یا حداقل هر کسی نمی­توانست به چنین مزیتی دست یابد اما امروزه تنها با استفاده از این برنامه کاربران می توانند از سراسر جهان گرد هم بیایند و در مورد یک موضوع خاص صحبت کنند. شما چه یوتیوبر باشید و چه یک کاربر ساده ما به شما استفاده از این اپلیکیشن را توصیه می­ کنیم چرا که این برنامه یکی از آن برنامه هایی است که هر کسی به آن نیاز دارد. یک یوتیوبر همیشه باید به دنبال مقالات و محتواهای جدید در مورد موضوع­ های مورد نظر خودش باشد تا اطلاعات بیشتری از آن­ ها به دست بیاورد و براساس آن اطلاعات، محتوا و ویدیوهای جدید برای کانال یوتیوب خود تولید کند. Data has been created with the help of GSA Content Generator Demoversion!

راه های قانونی را هدف قرار دهید.

در میان تمام اپلیکیشن­ های اندروید برای یوتیوبرها، این اپلیکیشن خاص و منحصر به فرد است. اگرچه ما خودمان در گوگل کار نمیکنیم که از تمام اطلاعات باخبر باشیم، اما در پایین لیستی از تمام فاکتورهایی تهیه کردهایم که به صورت مداوم در بحثهای عمومی راجع به الگوریتم یوتیوب مطرح شدهاند. توصیه ما آن است برای کسب درآمد از یوتیوب راه های قانونی را هدف قرار دهید. اپلیکیشن Evernote می ­تواند به شما در سازماندهی ایده های محتوای یوتیوب و سایر چیزهای مربوط به آن کمک کند. این اپلیکیشن در عین سرگرم کننده و جالب بودن می تواند به رشد اطلاعاتی شما هم کمک بسزایی بکند. همین امر می تواند در صرفه جویی در زمان هم به شما کمک بکند. همچنین در صورت لزوم حتی به وسیله این برنامه می­ توانید دست نوشته ­های خود را اسکن کنید که همین مسئله در صرفه جویی در زمان می ­تواند به شما کمک بسزایی بکند. امروزه میزان اطلاعات موجود در اینترنت بی نهایت است و اگر بخواهیم به دنبال یک مقاله که قبلا به چشمان خورده و به نظر جالب می آمد بگردیم، مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه است و یا شاید حتی بتوان گفت سخت ­تر، برای پیشگیری از این مسئله می توانید این اپلیکشن را دانلود کنید و تمام مقالات مورد نظر خود را در آن ذخیره کنید. This data was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

آموزش یوتیوبر شدن

همین مسئله می تواند وقت و انرژی زیادی از شما بگیرد، به همین منظور ما استفاده از اپلیکیشن Trello را به شما توصیه می ­کنیم. این کار در زمان کاربران صرفهجویی میکند و نرخ خرید را تا حد زیادی افزایش میدهد. یکی از راه های افزایش درآمد در یوتیوب این مورد است که در ابتدای ویدیوهای شما تبلیغات درج شود و کاربران بر روی آنان کلیک کنند. محبوبیت و تعداد بالای کاربران این شبکه های اجتماعی باعث شده است که در برخی مواقع این پلتفرم ها به بازار آنلاین کسب و کارهای مختلفی تبدیل شوند. این اپلیکیشن یک رابط کاربر آسان دارد که به کاربران این امکان را می ­دهد که به راحتی روش استفاده از آن را یاد بگیرند و بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنند. این اپلیکیشن هر چیزی را که دوست دارید و فکر می کنید به آن نیاز خواهید داشت اما ممکن است بعدا ردش را گم کنید، را برای شما ذخیره می ­کند.

سابسکراب یوتیوب

گاهی ممکن است که یوتیوبرها در حین ضبط ویدیو چیزی را از قلم بیندازند و یا زمان زیادی را صرف ضبط فیلم بکنند و بعدا متوجه بشوند که تنها یک بخش کوچک از آن به درد بخور است، در حالیکه اگر از قبل برنامه ریزی می کردند و طبق یک برنامه مشخص جلو می رفتند با هیچکدام از این مشکلات روبرو نمی شدند. برای همه ما پیش آمده که در اینترنت به طور اتفاقی با یک مقاله خوب روبرو می شویم که نظرمان را به خود جلب می کند اما به هر دلیلی می­ خواهیم بعدا آن را مطالعه کنیم، در چنین مواقعی اپلیکیشن Pocket بسیار به کارمان می ­آید چرا که با استفاده از آن به راحتی می ­توانیم مقالات مورد نظر خود را ذخیره کنیم و هر وقت که دوست داشتیم آن ها را مطالعه کنیم. صحبت کنند می تواند بسیار رویایی و هیجان انگیز باشد چرا که هم نظر افراد متفاوت از سراسر جهان را مطالعه می­کنند و هم یک هم صحبت­ خوب برای موضوعات مورد نظر خود پیدا می ­کنند. پیش بینی می شود در یک مدت بسیار کمتر در آینده شاهد رشد قابل ملاحظه ی این برنامه در کشورمان خواهیم بود زیرا بسیاری از فعالان در شبکه های دیگر مجازی، تبلیغ های گسترده ای برای دعوت افراد به یوتیوب دارند.