کسب درآمد دلاری از اینستاگرام در ایران

از خانم های خانه دار گرفته تا افراد مشهور همگی مشغول به کسب درآمد از اینستاگرام شده اند. استفاده از آنها نه تنها برایمان آب و نان نمیشد؛ بلکه زمان زیادی را از ما میگرفت. از این روی متخصصین ما با توجه به بودجهی اختصاص یافته برای تبلیغات، صفحات مناسب جهت تبلیغ پیج شما را پیشنهاد میکنند و یک برنامهریزی حرفهای برای قبل و بعد از تبلیغات انجام میدهند تا بهترین نتیجه را با کمترین هزینه مشاهده نمایید. پست های ما چگونه در این بخش برای کاربران مختلف اینستاگرام نمایش داده شود؟ بنابراین همان قدر که اینستاگرام به بازخورد مطالب در فید توجه میکند، استوری را هم یک معیار اساسی برای بررسی صفحات قرار داده است. اینستاگرام قابلیتی اختصاصی را در اختیار کاربران قرار داده که شاید کمتر در مورد آن شنیده باشید. همچنین برنامه Webstagram یک اپلیکیشن مبتنی بر مرورگر است که با استفاده از آن میتوانید قابلیتهای اپلیکیشن اینستاگرام در اختیار داشته باشید. Post was created by GSA Content Generator Demoversion!

درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام یک جامعه گسترده است. اولین قدم آن است که بدانید چگونه می توانید کسب و کار مختص به خودتان را به گونه ای راه اندازی کنید که هم با شرایط جامعه ی جدید سازگار باشد و هم آن که بتواند شما را به درآمد نرمالی برساند که بتواند پاسخ گوی نیازهای شما در طول مدت اقامت یا طی زمانی که به دنبال کار جدید هستید، باشد. اگر بخواهیم یک تعریف به زبان عامیانه از اینستاگرام ارائه دهیم، میتوان گفت این شبکه اجتماعی محبوب محل بسیار مناسبی است برای انجام فعالیت های گوناگون از فعالیت های سیاسی و اجتماعی تا تفریحی و یا ایجاد یک کسب و کار موفق. به دلیل اینکه امروزه اینستاگرام محل مناسبی برای بازاریابی محصولات و خدمات شرکتهای شماست، مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به تخصص کافی در این حوزه دارد. در واقع میتوان گفت که امروزه Instagram Page Admin (IGA) جزو مشاغل معمول و البته پردرآمد محسوب میشود.

امروزه از این اصطلاح برای شخصی که مدیریت یک شبکه اجتماعی را انجام میدهد، استفاده میشود. البته به طور معمول این اصطلاح برای پیجهای عادی شخصی با چند ده فالوور استفاده نمیشود. برندسازی شخصی به فرایند تحلیل، درک و شکل دادن به نحوه نگرش و تصویر ذهنی جهان بیرونی از شما است. اینستاگرام مانند کافیشاپ است و وبسایت شما مانند دفتر کار دائمی است. مانند انتشار عکس و ویدیوی منحصربفرد، نوشتن کپشنهای فکر شده، تدوین برنامه انتشار منظم و انتخاب هشتگ مناسب برای هر پست. در واقع هر چقدر او بتواند کار را بهتر، دقیقتر و حرفهایتر انجام دهد، حقوق بیشتری میگیرد. مطمئنا در زمان کار با کامپیوتر یا لپتاپ اصطلاح Admin را دیدهاید. اصلا فکرنکنید اطلاعات شما ناچیزهستند یا برای کاربران مفید نحواهدبود، چرا که مطمئنا خیلی از کاربران علاقمند به حوزه کاری شما اطلاعاتی ندارند یا اطلاعات کمی در این زمینه دارند. استقلالی ها هم هشتگ محبوبشان را خیلی دوست دارند. یک ادمین بسیار حرفهای میتواند تا ۵ میلیون یا حتی بیشتر هم دریافت کند. احتمالا متوجه شدهاید که به فردی که یک اکانت یا پروفایل در اینستاگرام را مدیریت میکند، ادمین صفحه اینستاگرام (Instagram Page Administrator) گفته میشود.

راز های اینستاگرام

کارشناسان و مشاوران زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. همه چیز در مورد هشتگ ها : اگر شما هم از افرادی باشید که در فضای مجازی در حال فعالیت هستید، قطعا در مورد هشتگ ها و کاربردهای آن ها اطلاعات کافی دارید و از آنها استفاده کرده اید. اگر با ارزهای دیجیتال آشنایی ندارید، بهتر است بدانید که این ارزها در واقع اسکناسهای پول در فضای مجازی هستند. البته فردی که به صورت تخصصی کار کند، ممکن است فعالیتهای دیگری هم انجام دهد. کویل پستی پولی از ادن آزار که یک ساعت را تبلیغ میکرد، مورد بررسی قرار داد و به این نتیجه رسید که اگر یک بازیکن فوتبال بخواهد از جایگاه خود در شبکههای اجتماعی برای فروش یک محصول استفاده کند، اصلاً موفق نخواهد بود: «درست مثل این بود که تصویری از او منتشر شود در حالی که آن ساعت را به دست بسته، خیلی ابتدایی بود. با استفاده از این تحلیلها و اطلاعات میتوانید در رسیدن به اهداف خود موفقتر عمل کنید. ۶- پیجهای پر فالوور در اینستاگرام را ببینید و از آنها ایدههای ناب و بکر بگیرید. برای مشاهده پست های فالووینگ های خود کافیست به صفحه هوم در اینستاگرام خود رفته و در آن جا پست های فالوور های خود تماشا کنید.