۱۰ استراتژی برای رشد بسیار سریع در اینستاگرام

ریلز میتواند در اکسپلور و استوری به اشتراک گذاشته شود. البته تعداد این پستها و استوریها، خیلی زیاد نیست و معمولاً مواردی که قبلاً گفته شد، تأثیر بیشتری در نحوه نمایش پستها در صفحه اکسپلور اینستاگرام شما دارند. ۲- اگر یک حساب کاربری در اینستاگرام دارید، صفحه Instagram Insights خود را بررسی کنید تا ببینید کدام یک از پست های شما محبوب تر هستند. برای درک اینکه الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند، مهم است که اهداف آن را در نظر بگیریم: الگوریتم اینستاگرام قصد دارد شما را خوشحال کند. هزینه هر کلیک کاربر در اینستاگرام از 20 سنت تا 2 دلار تغییر می کند. در حقیقت زمانی که تعداد دنبال کنندگانتان از حد مشخصی بیشتر می شود، تبلیغات پیج های دیگر ناخودآگاه به سمت شما خواهند آمد و پس از آن این شما هستید که می توانید از فرصت های به دست آمده استفاده کنید یا آن ها را بسوزانید. در نهایت، بیایید این اطلاعات را داشته باشیم و کشف کنیم که چطور می توانیم از آنها استفاده کنیم تا پست های شما در بالاترین نقطه فید اینستاگرام مخاطب باشد. پیوستن به پستهای قبلی، اشتراک مستقیم، و حتی استوری اینستاگرام Instagram Stories می تواند در جایی که شما پست خود را در feed نمایش می دهید تأثیر بگذارد.

راز های اینستاگرام

This post has been done with the help of GSA Content Generator DEMO.

اینستاگرام این تعاملات را خیلی در نظر می گیرد( برای مثال، اگر شخصی به استوری شما پاسخ دهد، کامنت بگذارد یا آن را به اشتراک بگذارد، یا رأی دهد، کسب و کار شما در دفعات بعدی در قسمت بالای فید نشان داده می شوند). مزایای نوشتن alt در اینستاگرام مانند مزایای نوشتن alt عکس برای وب سایت است. اگر در اینستاگرام فعال باشید خواهید دید که لایو بخش مهمی از فعالیت برند­ها شده است. ۲- اینستاگرام سرعت به اشتراک گذاری و تعاملات و میزان لایک ها و کامنت را اندازه گیری می کند. وقتی تصمیم می گیرید که پست شما برای دیگران نمایش داده شود، الگوریتم اینستاگرام جذابیت پست را اندازه گیری می کند، و رابطه بین حساب شما و حساب مخاطبان را ارزیابی می کند. از آن جایی که اینستاگرام یکی از شبکههای اجتماعی محبوب در دنیا است، هم افراد ایرانی و هم خارجی در کنار یکدیگر میتوانند در بستر آن فعالیت داشته باشند. ۵- اگر پست شما همچنان جذابیت های زیادی را جذب کند، عکس شما در بالای فید های خبری مخاطبان قرار خواهد گرفت و به افراد بیشتری می رسد.

This post has been generated with GSA Content Generator DEMO!

5. از استوری اینستاگرام غافل نشوید!

خوب بیایید ببینیم الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟ این یک موقعیت عالی برای افرادی است که قصد پول درآوردن از اینستاگرام را دارند. با این صورت یک عکس کامل شناسایی شده برای اینستاگرام فراهم کرده اید. 5. از استوری اینستاگرام غافل نشوید! در صورتی که بتوانید فالوورهای خود را از طریق برگزاری مسابقات مختلف به چالش بکشید، در جذب و حفظ فالوورهای پیج اینستاگرام خود موفق تر خواهید بود، برای این کار حتما از استوری و لایوها استفاده کنید. ببینید الان یک فرصت بزرگ سر راه شما وجود دارد؛ افرادی با قدرت مانور بیشتر که در بازار آنلاین نیستند؛ استفاده کنید. بسیاری از فروشگاههای آنلاین و برندهای بزرگی وجود دارند که تمایل به این شیوه همکاری دارند و شما می توانید با شریک شدن در فروش آنها درآمد خوبی کسب کنید. چطور می توانم با نسخه اصلی آن مقایسه کنم؟ سعی کنید جواب تمامیه مخاطبانتان را با صبر و حوصله بدهید، هرچقدر که این پرسشها ساده به نظر برسند اما همین توجه و خوش برخورد بودن باعث میشود تا اعتماد بین شما و کاربران بیشتر شود. این تبادل نظر از طریق شرکت در پرسش و پاسخ استوریها، به اشتراک گذاشتن پستهای آنها و معرفی آنها در استوری خودتان، اتفاق میافتد.

درآمد از اینستاگرام

چند وقت پیش مطلبی را درباره آقای ریوندی می­خوندم که ایشان ماهیانه بالای 3 میلیارد تومان درآمد خالص فقط از استوری داشتند، این درآمد با این تعداد فالور دور از ذهن نیست. در این قسمت نیازی نیست که از کلمات سخت و بسیار پیچیده استفاده کنید، تنها کافیست به بهترین نحو درباره خودتان توضیحات کامل وشیوایی را ارائه دهید. بسیاری از اینفلوئنسر ها و یا سلبریتی ها که فالوور های بسیار زیادی دارند، از این روش برای کسب درآمد استفاده میکنند. چرا بعضی از پست های شما برای ساعت ها در بالای کانال مخاطبان قرار می گیرند، در حالی که پست های دیگر، با اینکه به نظر می رسد از لحاظ کیفیت یکسان هستند، در عرض چند دقیقه از feed های همه ناپدید می شوند؟ به عنوان مثال، در این دوشنبه ۱۰ صبح پستی را که به اشتراک گذاشته شده است را با پستی که در روز دوشنبه گذشته ۱۰ صبح به اشتراک گذاشته شده است را از نظر کمتر یا بیشتر بودن ترافیک مقایسه می کند. اگر من یک تصویر پست می کردم و ۱۰ دقیقه بعد دوست من یک عکس پست می کرد، عکس من اول نشان داده می شد. دراین حین می توانید به جذب فالوور پرداخته تا زمان فروش پیج به علت داشتن فالوور زیاد، بتوانید با قیمت خوبی پیج را بفروش برسانید.