۱۱ روش فوق العاده کاربردی و رایگان افزایش فالوور اینستاگرام واقعی + (ویدئو آموزشی)

اینستاگرام از همه رسانه های اجتماعی در ایران بالاتر است. شما باید بدانید که احترام به مخاطب در شبکه های اجتماعی با ایجاد پست هایی جذاب و با گرافیک مناسب القا می شود. از بدترین آسیب هایی که فالوور فیک به پیج شما می زند پایین آوردن اینگیجمنت است. البته افزایش فالوور فیک یک پیج تنها مربوط به خرید فالوور نبوده و اگر برای مثال شما از قدیمی های اینستاگرام باشید قطعا داخل پیج خود فالوور هایی را دارید که فعال نیستند و یا از آخرین آنلاینی آن ها ماه ها میگذرد. در صورتی که خواهان افزایش فوری فالوور بودید، از برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان یا روش خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش میتوانید استفاده کنید. البته ممکن است راههایی هم برای خرید ممبر واقعی اینستاگرام وجود داشته باشد. آموزش اینستاگرام : هنگامی که اینستاگرام را باز می کنید ، استوری های فالوور های خود را در بالای صفحه مشاهده می کنید ، که توسط تصاویر پروفایل آنها با یک حلقه معمولا قرمز در اطراف آنها نشان داده شده است. اما استفاده از این مورد باید به گونهای هوشمندانه انجام شود تا زیبایی صفحه شما را تحت تاثیر قرار ندهد. Post has been created by GSA Content Generator DEMO.

دیدهها و شنیدهها حاکی از آن است که الگوهای رفتاری هوشمندانه تاثیر زیادی در جذب طرفدار دارد. معمولاً در نخستین روزهای راه اندازی یک پروفایل در اینستاگرام ممکن است با کمی فعالیت می توانید تعداد قابل توجهی فالوور و لایک به دست بیاورید، اما پس از مدتی متوجه خواهید شد که روند رو به افزایش تعداد فالوورهای شما کند می شود. شما می خواهید افراد روی پروفایل شما کلیک کنند و آنچه را که می بینند دوست داشته باشند پس باید برای تک تک پست های خود انرژی صرف کنید. یک قطعه محتوا ایجاد کنید و از فالوورهای خود بخواهید در صورتی که به آنها مربوط می شود یکی از دوستانشان را تگ کنند. آنها همچنین محتوای خود را ارسال می کنند، با امید به اینکه مورد توجه قرار گیرد. در این مطلب قصد دارم به ۲۷ روش واقعی و کابردی برای افزایش فالوور اینستاگرام اشاره کنم، اینکه چطور بدون استفاده از روشهای اشتباه و با استفاده از روشهای کاملا طبیعی فالوورهای هدفمند داشته باشیم. در کل پست های بدون هیجان و بی کیفیت به هیچ وجه دیده نخواهد شد و حتی خود من اگر پیجی کیفیت و اثرگذاری لازم را نداشته باشد یا اصلا فالو نمیکنم و اگر هم فالو کرده باشم، بلافاصله آن پیج را آنفالو خواهم کرد. This article was created by GSA Content Generator DEMO.

اگر به صورت متقابل همکاری کنید، بدون هیچ هزینهای دسترسی افراد به شما افزایش مییابد. هک شدن پیج هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت . اخیرا بسیاری از برنامه های افزایش فالوور رایگان در اینترنت موجود شده که شما برنامه رو بر روی گوشی خود نصب میکنید و از آنها استفاده می کنید اما نکته ای که باید به اون توجه داشت اینه که هیچکدوم از این برنامه ها بصورت درست فالوور واقعی به شما نمیدن و در نهایت بسیاری از این برنامه ها باعث مسدود شدن حساب کاربری می شوند. به دلیل همین وقت گیر بودن نیز است که بسیاری از افراد نمیتوانند اکانت های اینستاگرام خود را رشد دهند، چرا که آنها زمان کافی اختصاص نمیدهند تا این مراحل را انجام دهند. برای یافتن یک زمان مناسب، پستها را در زمانهای مختلف ارسال کنید و نتایج به دست آمده را تحلیل کنید. سعی کنید در زمان های مشخص و در فرصت های خالی خود در اینستاگرام بگردید و عکسها و ویدئوهای مورد علاقه خود را لایک کنید و روی آنها نظر بگذارید. اینکار باعث گسترش تعامل شما با آنها شده و به این صورت در افزایش فالوور به شما کمک خواهد کرد. This was generated with GSA Content Generator Demoversion!

حالا شما بگویید! آیا تا به حال یک پیج تجاری داشتهاید؟

این موضوع باعث توسعه و گسترش برند شما میشود. میتوانید از فیلترهای شخصی یا برند خود هم استفاده کنید. با توجه به موقعیت زمانی و مکانی خود، از فیلترهای متنوع بهره ببرید. همچنین میتوانید از فیلترهای رنگی و تغییر افکتها استفاده کنید. فرض کنید که شما یک محتوای آموزشی ۳۰ دقیقهای آماده کردهاید. حالا شما بگویید! آیا تا به حال یک پیج تجاری داشتهاید؟ ما پیشنهاد می کنیم به صفحه خدمات بازاریابی اینستاگرام ما بروید (لینک در بالا قرار داده شده است) و از سرویس های ما برای تولید محتوای اینستاگرامی استفاده کنید. 9. در صورتیکه در صفحه اینستاگرام، پست های زیاد اما بی معنی مثلا عکس غذاهای مختلف یا عکس های غیر مرتبط دارید، نباید منتظر استقبال بازدیدکنندگان و افزایش فالوور باشید، کیفیت بر کمیت اولویت دارد. میتوان از هشتگ برندها استفاده کرد و به این صورت بازدید پستها را افزایش داد. اگر مخاطبین پیجهای بزرگ با روند و نوع فعالیت شما ارتباط برقرار کنند، احتمال دارد که شما را فالو کنند.