۲۷ روش ساده و سریع افزایش فالوور اینستاگرام

در بخش زیر میتوانید چند مثال از این قالب های طراحی شده در پیج های اینستاگرام را مشاهده نمایید. شرکت تجارت الکترونیک هوشمند سها با مدیریت اینستاگرام، برندسازی، طراحی لوگو و جذب فالور واقعی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. توی این گروه ها ادمین پیجها به مدیریت مدر گروه توافق میکنن تا توی یه ساعتهای خاصی پستهاشونو منتشر کنن و توی اون ساعت همدیگرو لایک میکنن و برای هم کامنت میزارن. میتونید اگر کسی فالوورهاش دوبرابر شما بود بهش پیشنهاد بدید شما ۲ بار براش تبلیغ میکنید و اون یکبار تبلیغ کنه کافیه. میشه گفت یجور دایرکت مارکتینگ باید انجام بدید و برای اون باید برنامه طولانی مدت داشته باشید و با اولین نه شنیدن کنار نکشید. همانطور که میدانید این امکان وجود دارد که بتوان فالوور فیک به حساب خود اضافه کرد و تعداد فالوورهای خود را به صورت کاملا نمایشی و بی فایده بالا برد و این کار نه تنها سودی به شما نخواهد رساند بلکه ممکن است توسط اینستاگرام شناسایی و حذف شوند. به همین دلیل اینستاگرام از روش جدیدی استفاده کرد که بر اساس آن هر میزان فالوور فیک داشته باشید، روی صفحه شما نمایش داده نشوند.

افزایش فالوور

با استفاده از این ربات میتوانید با تمرکز بر اهدافی مشخص، فالوور واقعی جذب کنید. پس از ورود به پنل کاربری فالوباز، بر روی دکمه «افزودن حساب جدید» را کلیک کنید تا وارد فرم مربوطه شوید. با این امکان، متن پیشنهادی شما به صورت هوشمند و خودکار در پست های مربوطه کامنت میشود. با انتخاب متن و پیامی مناسب و ارسال به صورت دایرکت خودکار، تاثیرگذاری و بازدهی پیج اینستاگرام شما به مراتب بیشتر خواهد شد. بهترین روش هایی که منجر به افزیش فالوور در اینستاگرام خواهد شد. هشتگ اولین بار به وسیله توئیتر ایجاد شد و پس از آن توسط بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله گوگل پلاس، فیسبوک، فیلکر، اینستاگرام، فرندفید، یوتیوب و پینترست مورد استفاده قرار گرفت. حتی میتوانید یک لیست سفید ایجاد کنید و پیج هایی که تمایل ندارید آنفالو شوند مشخص نمائید. در این مرحله مشخص میکنید که با چه سرعتی آنفالو پیج های دیگران انجام شود. Content has been created by GSA Content Generator DEMO.

که اگر در آینده خواستید برنامه ریزی کنید بدونید هر روش در مرحله اجرا چه مشکلاتی داره. 4 3- پست های اینستاگرام را از قبل در تقویم محتوا برنامه ریزی کنید. یک برنامه ریزی منظم و هدفمند، اعتبار و عملکرد پیج شما را تا حد چشمگیری افزایش خواهد داد. حتی می توانید نام شخص صاحب پست را در کامنت خود قید کنید تا تاثیرگذاری آن بیشتر شود. این در حالی است که بنا به هر دلیلی ممکن است تمایلی نداشته باشید که صاحب پست، یا فالوورهای شما متوجه شوند که شما آن عکس را لایک کردهاید. تو تبادل پست و استوری همه چی به پشتکار شما بستگی داره. اما بغیر از تبادل پست و استوری دو مدل دیگه هم تبادل داریم. اگر خواستید تو استوری تبادل کنید حتما توجه به طرف مقابل بگید آیدی پیجتون رو بزرگ بنویسه و بالا پایین استوری قرار نده چون تو بعضی گوشیها بالا و پایین استوریها حذف میشن و آیدی پیجتون غیر قابل دسترس میشه. میتوانید در سایتهایی مثل دیدوگرام از خدمات تبلیغ در پیجهای بزرگ استفاده کنید.

Content was generated by GSA Content Generator DEMO!

همچنین از همین قسمت با زدن روی Follow Contacts، میتوانید اکانت اینستاگرامِ افرادی که در دفترچه تلفن گوشی شما هستند را پیدا کنید. اگر ساعتی که هیچ کس آنلاین نیست عکس موردنظرتان را به اشتراک بگذارید، مطمئن باشید که تعداد افرادی که عکس شما را می بینند به شدت کاهش می یابد و در نتیجه فالورهای کمتری به خود جذب خواهید کرد. چون شما بصورت رایگان افزایش فالوور واقعی با کیفیت دارید و در کنار افزایش فالوور افزایش بازدید و لایک و کامنت هم خواهید داشت. در این صفحه میتوانید پیج هایی که تمایل به جذب فالورهای آن را دارید اضافه کنید. پس شرایط شرکت در مسابقه را جوری انتخاب کنید تا اکثر کاربران بتوانند به راحتی در آن حضور یابند. مثلا پیج های 1000 فالووری بهتر است 1 تا 2 پست در روز ارسال کنند. آیا تا به حال برند شما به اندازه کافی در اینستاگرام موثر بوده است؟ اینستاگرام هر پست شما را ابتدا به 10 درصد فالوورهای شما نشان میدهد، اگر آن فالوورها به اندازه کافی به آن پست توجه نشان ندهند، به بقیه فالوورهای شما آن پست را نشان نخواهد داد.