۵ ایده خلاقانه برای پول درآوردن و کسب درآمد از اینستاگرام – خانه سرمایه

رفتن به اکسپلور رویا نیست ! برای ایجاد ویدیوهای Hyperlapse، برنامه آن را دانلود کنید و به آن اجازه دهید تا به دوربین شما دسترسی پیدا کند. در صورتی که بخواهید کسی را از حالت فالو خارج کنید، وارد قسمت فالوورهایتان شوید و با زدن روی فالو و سپس دکمهی آنفالو، میتوانید این کار را انجام دهید. البته این کار و رسیدن به این مرحله کسب درآمد اصلا ساده و راحت نیست و سختی های فراوانی دارد. آن ها میتوانند خیلی راحت از رمز و ایمیل شخصیتان خبردار شوند و در نتیجه شما را بلاک ، صفحه و محتوای آن را در دست بگیرند. استوری ها معمولاً تصاویر و فیلمهای کم نظیر و بیشتر ارگانیک را شامل میشوند. هرچه میزان لایک و کامنتی که پست های شما دریافت می کنند، بیشتر باشد، یعنی لیاقت بیشتری برای حضور در اکسپلور اینستاگرام دارند. به فالو کردن فالووینگ های خود فالو بک می گویند. This data has been done by GSA Content Generator DEMO!

تایم لپس، ویدیوهایی با سرعت آهسته ایجاد میکند.

به تنظیمات در قسمت پایین توجه کنید. برای مثال اپلیکیشن picsart در این زمینه خیلی خوب عمل کرده است. به این عمل در اصطلاح بازاریابی، همکاری در فروش یا Affiliation گفته میشود. به گفته اینستاگرام، لوکس، نور را در معرض تعادل قرار میدهد و میزان روشنایی مورد نیاز را برای عکسها فراهم میکند. تایم لپس، ویدیوهایی با سرعت آهسته ایجاد میکند. اما باید با نکات اساسی عکاسی و برنامه های ویرایش عکس آشنا باشید. دقت داشته باشید که در صورت استفاده از InstaKeep و اپهای مشابه، تنها قادر به دانلود پست از پیجهای Public هستید. به همین دلیل برای کسب درآمد از اینستاگرام شما نیاز به داشتن هزاران فالوور دارید. اگر تا به اینجای کار آمده اید تبریک می گوییم، شما اکنون پتانسیل کسب درآمد از اینستاگرام را دارید. با توجه به موضوعات مورد نظر می توانید ازاین هشتگ هایی که برای شما تهیه کردیم، در پست های شبکه های اجتماعی خود آن ها را به کار ببرید. یا اگر یک کسب و کار جدید رو میخوای شروع کنی و یا کسب و کار خودت رو توسعه بدی ، پیشنهاد ما اینه که خودت این تکنیک ها رو یاد بگیری و بعد از اینکه به درآمدهای بالا رسیدی ادمین های مختلف و کارشناسان تولید محتوا استخدام کنی !

را در این مطلب یاد بگیرید.

برای تغییر مجدد آن به عکس اصلی، نماد دو فلش رو به جلو را فشار دهید. وقتی عکس ویرایش شده خود را در پستهای اینستاگرام آپلود میکنید، به طور خودکار، عکستان را در یک مربع برش میدهد. Splice ابزاری برای ویرایش رایگان است (از همان بچههایی که GoPro را ساختهاند) که به شما امکان میدهد چندین کلیپ را برش داده و انتقال دهید و عناوین و موسیقی را اضافه کنید. در صورت امکان آنها را از نحوه ساخت پستهای خود آگاه کنید و برای آنها ویدیوهایی از پشت صحنه تهیه کنید. برای اینکه پیشرفت بیشتری داشته باشید باید روشهای دیگری را نیز بکار بگیرید که در حقیقت، استفاده از افراد فعال اینستاگرام در حوزه تخصصی شما و بهرهگیری از توان آنها است که در ادامه، راههایی را برای این کار معرفی میکنیم. با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همراه باشید تا بهترین راهکار ورود به اکسپلور اینستاگرام را در این مطلب یاد بگیرید. سرگرم کننده هستند. همچنین میتوانید برنامه Boomerang اینستاگرام را بارگیری کنید تا مکانی جداگانه برای گرفتن فیلمهای بومرنگ داشته باشید. هر مهارت یا تخصصی که دارید میتوانید آن را آموزش دهید و از آموزش آن کسب درآمد داشته باشید، در اینکار باید مقداری آموزش رایگان در پیج منتشر کنید تا کاربران جذب شما شوند و به میزان تسلط و علم شما اعتماد کافی را بدست آورند، سپس میتوانید با برگزاری کلاس ها و ورکشاپ های مختلف به کسب درآمد بپردازید همچنین میتوانید آموزش های خود را بصورت ویدیو تهیه کنید و در قالب یک دوره آموزشی بصورت غیرحضوری بفروش برسانید.

اینستاگرام چیست

جعبه باز یا به اصطلاح Open Box از ایده های است که در یوتیوب و اینستاگرام مورد توجه قرار گرفت، در این موضوع شما یا فرد مورد نظر محصولات مختلف را جعبه گشایی می کنید و از محتویات جعبه برای دیگران صحبت می کنید و مخاطب درباره محصول مورد نظر خود اطلاعات کامل و دقیقی بدست می آورد، مسلماً افرادی که به اینکار مشغول هستند مورد توجه نمایندگی های شرکت های بزرگ و تولید کنندگان و برندهای مختلف هستند و برای معرفی محصول از این شرکت ها مبلغ قابل توجهی را دریافت می کنند. در این زمان تنها کاری که شما باید انجام دهید، استفاده درست از هشتگ های مربوطه است. اینستاگرام همچنین به شما این امکان را میدهد تا فیلمهایی را که طول زمان آنها، یک دقیقه یا کمتر باشد، بارگذاری کنید. این امکان افزایش فالوور اینستاگرام را به همراه دارد. میتوانید فیلمهای ویرایش شده حرفهای را از رایانه یا فیلمهای خود که در یک برنامه تلفن همراه ویرایش کردهاید، بارگیری کنید. فیلم آخر Hyperlapse را در صفحه دوربین خود ذخیره نمایید تا بعداً بتوانید آن را آپلود کنید. تنظیمات عادی، که دوربین به صورت پیش فرض آن را انتخاب میکند، هنوز هم برای عکس مورد استفاده قرار میگیرد.