۸ روش فوق العاده و رایگان افزایش فالوور واقعی اینستاگرام – عصر آی تی

تاریخ آخرین پست: اگر فالوور شما که خیلی وقت است با شما تعامل ندارد از تاریخ آخرین پست در پیج خودش هم گذشته این را در نظر بگیرید که احتمالا خیلی وقت است دسترسی خوبی به آن اکانت ندارد و یا فعالیتش کم شده و حضور چنین شخصی برای شما باز بی فایده است چون حتی اگر محتوای خود را هم بهبود دهید احتمالا خیلی کم پیدا باشد. در این مقاله در مورد نحوه داشتن فالوور های واقعی پرداخته ایم. بعضی از سایت ها برای اینکه از کارکرد واقعی فالوورها مطمئن شوید، فالوورها را به مدت چند روز به عنوان تست رایگان به مشتریان عرضه می کنند. بازدیدکنندگان جدید همان فالوورهای رایگان اینستاگرام هستند؛ به شرطی که بیوگرافی و مشخصات شما آن ها را متقاعد کند که روی دکمه «فالو» کلیک کنند. سلام خدمت کاربران عزیز مجله آی تی در این آموزش بینهایت عالی قصد داریم به شما آموزش گرفتن فالوور رایگان با برنامه ترموکس یاد بدیم که ی برنامه خیلی ساده و خوبه تا آخر آموزش همراه باشید شاید واستون سوال بشه که ترموکس چیست خوب ما در مقالات قبل کلی توضیح دادیم درباره برنامه ترموکس و آموزش ساخت ویروس با ترموکس رو هم توضیح دادیم برای دانلود و خوندن مقاله روی لینک کلیک کنید.

1000 فالوور رایگان

This content was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

پنل فالوور رایگان

دیجی فالوور از بهترین شرکت های ایرانی در زمینه خرید خدمات اینستاگرامی می باشد. در اینجا می دانیم فالوورها فیک نیستند اما تعاملی با پست های شما ندارند و یا طبق الگوریتم اینستاگرام انقدر از شما دور شده که اصلا پست های شما را نمی بینند و این مورد نرخ تعامل و اینگیجمنت پیج شما را کم می کند. در این مواقع به محتوای تولید شده دقت کنید چون سازنده اکانت فیک معمولا وقت زیادی برای محتوا نمی گذارد که این مورد را در قسمت تصاویر بی کیفیت و جذاب هم گفتیم. این نکته را هم در نظر بگیرید احتمالا محتوای شما آنقدر جذاب نیست که تعامل ایجاد کند که این خوب درست است. در ادامه با شماری از بهترین تیک تارکرهای دنیا آشنا میشویم؛ افرادی خلاق که به تولید محتوای جذاب در قالب تیک تاک عاشقانه و کمدی میپردازند. این یکی از مشخصه های بارز فالوورهای روح در اینستاگرام است.

فالوور تیک تاک

This was created with GSA Content Generator Demoversion.

این بخش، یکی از مهمترین بخشهایی است که اگر درست انجام نشود هیچکس نمیتواند ویدیوی شمارا پیدا کند و قطعا افراد جدیدی که ممکن بود از این طریق شمارا پیدا کنند و در کانال یوتیوب تان عضو شوند هم نمیتوانند این کار را بکنند. لابد می پرسید پس این لایک ها از کجا آمده است؟ فالوورهای فیک اینستاگرام فالوورهای دروغین پیج های اینستاگرامی هستند که هیچ انسانی پشت آن اکانت نیست و فعالیت انسانی ندارد و اغلب توسط ربات ها ساخته شدند و قاعدتا هیچ تعامل سازنده ای ندارد و صرفا برای مقاصد مالی و فروش آنها به دیگران ساخته شده اند پس آنها را فالوور روح اشتباه نگیرید زیرا فالوور روح فالوورهایی واقعی هستند که به مرور تعامل شان با صفحات اینستاگرامی شما از بین رفته و دیگر تعاملی ندارند و حتی پست های پیج شما را هم نمی بینند که این مشکل برای پیج شما گاها بخاطر الگوریتم های اینستاگرام اتفاق می افتد. پست تکراری: در کنار علایم دیگر که نام بردیم اگر دیدید پیجی تصاویر تکراری و بدون مضمون منتشر می کند احتمالا این پیج هم فیک است و منتشر کردن این پست های تکراری صرفا برای این است که تعداد پست های موجهی برای خود ثبت کند.

فالوور رایگان اینستاگرام

این سایت قابلیت تشخیص فالوور فیک برای اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب را دارد. فالوور ارزان معمولا دارای قیمت پایینی بوده و بسیاری از افرادی که یک پیج اینستاگرام دارند، اقدام به خرید این نوع فالوور می کنند. اکثر افراد با هر محصولی که دارند می توانند از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنند. در واقع امروزه طراحی و ایجاد یک سایت فروش فالوور اینستاگرام، یکی از راه های آسان کسب درآمد از فضای مجازی است. این رقابت بی پایان است و اگر می خواهید به رتبه جست و جوی برتر یوتیوب برسید ، معاملات بیشتری را انجام دهید یا فروش برند خود را افزایش دهید ، خرید مشترکان یک راه مطمئن و راحت برای دستیابی به اهداف شماست. وجود اعداد در نام کاربری: خیلی از افراد هنگام ترک اینستاگرام و یا کوچ به آیدی جدیدی آیدی قبلی را تغییر می دهند و صرفا یکسری اعداد و حروف بی معنی می گذارند پس اگر چنین علایمی را کنار عدم تعامل با پست هایتان دیده اید با خیال راحت آن اکانت را در لیست سیاه خود برای حذف قرار دهید. این سایت هم صرفا برای توییتر توسعه پیدا کرده است.