10 راز پنهان دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام – آپدیت 2021

در ادامه چند نکتهی ساده وعملی به شما یاد میدهیم تا بتوانید به راحتی پست خود را در صفحه اکسپلور نمایش بدهید. بنابراین اگه اصول هشتگ گذاری در اینستاگرام رو یاد بگیریم می تونیم بدون هیچ هزینه ای پیجمون و در نهایت بیزینسمونو رشد بدیم. اما تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام انرژی و تایم زیادی میطلبد. اکسپلور اینستاگرام یکی از راه های دیده شدن و مطرح شدن در اینستاگرام است که با استفاده از آن می توانید فالوور های خود را افزایش دهید. میدانید یکی از مهم ترین شرط هایی که با آن می توانید محتوای خود را وارد اکسپلور کنید چیست؟ این کار را می توانید به کمک اپلیکیشن های Over ، PicMonkey، Mojo و Inshot انجام دهید. ۴. از فالوور های خودتان درخواست کنید تا در چالش و مسابقاتی که شما برگزار می کنید شرکت کنند. به همان مثال شرکت تولید البسه بازگردیم: در بازههای زمانی معین، با توجه به کمپین پیشرو، اقدام به انتشار محتوایی همانند: “چگونه در زمستان لایه لایه لباس پوشیده و همچنان خوشتیپ باشیم” یا “ترکیبهای رنگی مناسب فصل پاییز” بکنید. Data was generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

پیج چه کسانی را در اینستاگرام دنبال می کنند؟

طرفداران دوست دارند گاهی با این وجهه از کسب و کار شما ارتباط داشته باشند. بهتر است از خودتان بپرسید که مخاطبان شما واقعاً به چه چیزی احتیاج دارند و یا به دنبال چه چیزی هستند و کسب و کار شما و یا محتوایی که در پیجتان بارگذاری میکنید چطور میتواند به آنها کمک کند و و آن ها را جذب کند؟ مشتریان و مخاطبان هدف شما چه کسانی و به دنبال چه چیز هستند؟ باید متوجه شوید افراد مورد نظر تان به دنبال چه چیزی هستند و به چه محتوایی علاقمند هستند. پیج چه کسانی را در اینستاگرام دنبال می کنند؟ فرض کنید شما درزمینهٔ فروش کتاب مشغول به فعالیت هستید؛ حال در صفحات مختلف اینستاگرام جستوجو میکنید و یک صفحه ۷۰ هزارنفری را که در آن جدیدترین داباسمشها قرار میگیرد، پیدا میکنید و در آن تبلیغ میکنید. همچنین هشتگها در پینترست قابل جستجو نیستند بنابراین برای پیدا کردن محتوای مورد نظر خود باید کلمات کلیدی مرتبط با آن را جستجو کنید. دوستانتان هم برای اینکه از طریق این بارکد شما را پیدا کنند، باید به بخش QR Code در اینستاگرام خود رفته و بارکد ارسالی شما را اسکن کنند. اگر میخواهید محصولاتتان را به فروش برسانید و یا بازدید محتوای پیج خودتان را بالا ببرید ، ابتدا باید بدانید قرار است به چه کسانی بفروشید و یا آن ها را برای چه کسانی به اشتراک بگذارید. This was created by GSA Content Generator DEMO.

آیا می خواهید درآمد میلیونی از اینستاگرام داشته باشید؟

اکانت و محتوای پیج اینستاگرام آنها به چه صورت است؟ البته ناگفته نماند قبلا اکسپلور اینستاگرام تقریبا به همین شکل عمل میکرد، قبلا به این صورت بود که میومد محبوبترین پستهای موجود رو بر اساس تعداد لایک و بازدید و … قانون دوم: محتوای نمایش داده شده در اکسپلور بر اساس پستهایی است که کاربر قبلا با آنها درگیر بوده است و آن ها را جستجوکرده است. راههای و تکنیکهای وجود دارد برای اینکه بتوانیم پستها و حتی استوریهایمان را به اکسپلور اینستاگرام بفرستیم و از آنجایی که این کار بسیار مفید و سودمند است به خصوص برای صاحبان پیج، ما این تکنیکها را برایتان توضیح دادهایم؛ با ما همراه باشید. نکته مهم برای این نوع از کسب درآمد به جذب فالوورهای بیشتر مربوط میشود. آیا می خواهید درآمد میلیونی از اینستاگرام داشته باشید؟ ما در این مقاله با شغل های پردرآمد اینستاگرام آشنا شدیم و فهمیدیم که میزان درآمد از اینستاگرام چقدر است. ۲. از هشتگ های مرتبط با موضوع پست هایتان استفاده کنید. صفحه اکسپلور اینستاگرام (Instagram Explore) مهمترین صفحه این شبکه اجتماعی است که شما میتونید برترین پستهای منتشر شده در اینستاگرام را بستگی به سلایق یا علاقمندیهای خودتون مشاهده کنید. This post was generated by GSA Content Generator DEMO!

در مرحله اول، با ضربه زدن روی نماد نمودار میله ای در بالا سمت راست صفحه نمایه خود، از Instagram Insights بازدید کنید. سلام دوستان امروز در این مقاله از گروه فنی رایانهکمک ،قرار تو این آموزش به شما بگیم چطور میتوانید به اکسپلور اینستاگرام راه بیابید با ما تا انتهای مطلب همراه باشید. مطمئنا شما هم پی به قدرت فوق العاده اینستاگرام برده اید. هم چنین خدمات پنتازوم در مدیریت سایت شامل مشاوره به شما در نحوه پیش بردن و تبلیغات در فضای اینستاگرام نیز می باشد. این دستور العمل ها هشتگ های اسپم را محدود کرده و تجربه بهتری را برای همه کاربران اینستاگرام ایجاد می کند. این پستها طبق فعالیتهای قبلی شما انتخاب میشوند ، یعنی هر موضوعی که شما بیشتر دراینستاگرام جستجو میکنید و لایک کنید از الگوریتمهایی که برای دنبال کردن فعالیت شما در اینستاگرام تعبیه شده است، پیروی میکنند. اگر پست های شما در این بخش نمایان شوند به این معناست که شما میتوانید شاهد چند برابر افزایش فالوور و همینطور افزایش کامنت و افزایش لایک میشوید چرا که دیگر نه تنها پست های شما را فالوور هایتان میبینند بلکه کسانی که شما را دنبال نکرده اند هم برایشان قابل مشاهده است. This article has been generated by GSA Content Generator Demoversion!