10 ابزار مفید برای کمک به تولید محتوای بهتر


ابزار تولید محتوا

نوشتن محتوا بخشی ضروری از تلاش های بازاریابی محتوای هر کسب و کار است. عصر دیجیتالی که در آن زندگی می کنیم برای کسب و کارهای آنلاین برای پیشی گرفتن از رقبا، نوشتن محتوای فوق العاده خوب که مشتریان فعلی را پرورش می دهد و مشتریان جدید را جذب می کند، مهم است. نه تنها این، بلکه ایجاد محتوای منحصر به فرد و ارزشمند می تواند به افزایش آگاهی از برند، جمع آوری سرنخ ها و جایگاه شرکت شما به عنوان یک رهبر فکری در صنعت شما کمک کند. اگر کسب و کاری دارید و به فکر سرمایه گذاری در بازاریابی محتوا هستید، در این مقاله چند ابزار پیشنهادی و کاربردی برای تولید محتوای جذاب و خوب را معرفی کرده ایم.

Google Trends

هر مقاله با یک ایده شروع می شود و آن ایده با یک کلمه کلیدی شروع می شود. بیشترین جستجوی کلمه کلیدی احتمالاً مقاله ای را ایجاد می کند که برای خواننده مفید باشد، و اینجاست که Google Trends وارد می شود.

Google Trends می‌تواند به شما کمک کند تا میزان ورود یک مورد جستجو به موتور جستجوی Google را ردیابی کنید و می‌تواند داده‌های مهمی در مورد علاقه کاربر، موقعیت جغرافیایی، و فهرست حجم جستجو به شما بدهد، که به شما نشان می‌دهد کدام یک محبوب‌ترین است. هستند.

ابزار تولید محتوا برای کلمات کلیدی

درست مانند Google Trend، BuzzSumo می تواند به شما کمک کند کلمات کلیدی مختلف را کشف کنید و تصمیم بگیرید کدام یک برای تولید محتوای شما مناسب هستند. به عنوان یک ابزار تحقیق، می‌توان از آن برای کشف بیشترین اشتراک‌گذاری محتوای آنلاین استفاده کرد و به شما در انتخاب ایده‌های محتوای مناسب برای مخاطبان هدفتان کمک کرد.

همچنین برای بررسی عملکرد انواع مختلف محتوا و تعامل آنها در رسانه های اجتماعی عالی است.

ویرایشگر متن آنلاین

ویرایش زنده راه حلی سریع برای تولید و ویرایش متون فارسی در وب است. با این ابزار می توانید اشتباهات املایی را تنظیم کنید، جملات خود را دیالوگ کنید. همچنین تنظیم نقطه ویرگول، علامت گذاری، گرامر از دیگر امکانات این سایت می باشد.

با این سرویس مطمئن خواهید شد که در متن تولید محتوای خود غلط املایی نداشته باشید.

CoSchedule

CoSchedule Headline Analyzer برای ایجاد سرفصل هایی که توجه خواننده را جلب می کند مفید است. در جستجوی گوگل، عنوان یک مقاله تنها چیزی است که مردم می توانند ببینند، و به این معنی است که باید دقیق و قدرتمند باشد.

برای انجام این کار، ابزار CoSchedule به شما یک رتبه بندی SEO می دهد و به شما می گوید که یک عنوان برای به دست آوردن ترافیک وب سایت، ایجاد علاقه و ایجاد تعامل بیشتر چقدر قدرتمند است.

YoastSEO

هر مقاله با کیفیت بالا باید رتبه خوبی داشته باشد تا توسط عموم دیده شود و YoastSEO اینجاست تا به شما کمک کند. این افزونه به عنوان یک افزونه وردپرس کار می کند و می تواند به بررسی کیفیت محتوای شما و ارائه پیشنهاداتی برای بهبود کمک کند.

توضیحات متا و عناوین سئو را ارائه می دهد که می توانند در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشند، خوانایی را فراهم کنند و عملکرد لینک های داخلی را ارزیابی کنند.

برای نوشتن محتوای سبز و سئو; قطعا به ابزارهای قدرتمندی مانند Yoast Seo نیاز خواهید داشت. Yoast SEO بیش از 3 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که آن را به یکی از قابل اعتمادترین افزونه های SEO در جهان تبدیل می کند. Yoast SEO ویژگی های زیادی را برای کمک به بهبود محتوای شما و سازگاری آن با موتورهای جستجو ارائه می دهد.

ویرایشگر اسناد ما Bit است، یک ابزار همکاری اسناد مبتنی بر ابر عصر جدید. اگر به دنبال یک ویرایشگر جدید، پیشرفته و در عین حال ساده هستید، دیگر به دنبال آن نباشید!

ویژگی اصلی Bit Editor امکان همکاری با همتایان خود در نوشتن پروژه ها است. چندین نفر می‌توانند همزمان روی یک سند بیتی در زمان واقعی همکاری کنند.

اگر روی یک پروژه انفرادی کار می کنید و نیاز به پیشنهاد و بازخورد سایر نویسندگان یا دوستان دارید، می توانید آنها را به سند دعوت کنید. دوستان یا تیم شما می توانند تغییرات را برجسته کنند، نظرات اضافه کنند و حتی بدون ترک سند با شما چت کنند.

Bit Editor زمانی متمایز می شود که در حال جمع آوری تحقیقات هستید یا نیاز به گنجاندن انواع مختلف دارایی های دیجیتال در اسناد خود دارید. می‌توانید به راحتی پیوندهای وب را اضافه کنید که به طور خودکار به نشانک‌های بصری تبدیل می‌شوند که شامل تصویر، عنوان و توضیحاتی است که می‌توانید ویرایش کنید.

همچنین می‌توانید با افزودن یک پیوند وب قابل اشتراک‌گذاری، جاسازی‌های غنی مانند ویدیوهای YouTube، صفحات گسترده Google، توییت‌های توییتر و موارد دیگر را مستقیماً به سند Beat خود اضافه کنید.

با این حال، چیزی که یک ابزار نوشتن عالی را می سازد، ویرایشگر آن است. ویرایشگر بیت هوشمند و حداقل برای نوشتن بدون حواس پرتی عالی است. دیگر خبری از روبان های دهان به دهان با زبانه ها و دکمه های گیج کننده و حواس پرت کننده نیست.

فقط شروع به تایپ روی بوم خالی کنید و آماده هستید. اگر می خواهید متن را قالب بندی کنید، فقط کلمه / جمله / پاراگراف را برجسته کنید و با مجموعه پنهانی از ابزارهای قالب بندی روبرو خواهید شد!

در مجموع، بیت یک ویرایشگر مدرن است که نوشتن را سرگرم کننده و حواس پرت می کند!

ابزار تولید محتوا

آیا راز بهبود نوشتن خود را می دانید؟ نوشتن.

هر چه بیشتر بنویسید کمتر درباره افکارتان قضاوت می کنید و بیشتر می نویسید. اگر می خواهید در یک محیط معمولی به نوشتن عادت کنید و دیگر با ویرایشگر سایت یا برنامه word سروکار نداشته باشید، صفحه روزانه ابزاری برای شماست.

صفحه روزانه هر روز صبح یک پیام ایمیل برای شما ارسال می شود که شما را مجبور می کند شروع به تایپ کنید. سپس تمام روز این فرصت را دارید که پاسخ خود را بنویسید.

این ابزار نوشتن به عنوان بهترین دوست شما عمل می کند و به شما انگیزه می دهد که هر روز صبح از رختخواب بلند شوید و شروع به نوشتن افکار خود کنید. این یک برنامه عالی برای ایجاد یک روال و ساختار برای عادت نوشتن شما است.

جلوگیری از سرقت ادبی

از ابزاری مانند CopyScape برای جلوگیری از سرقت ادبی استفاده کنید. این ابزار محتوای شما را اسکن می کند و آن را با سایر مطالب موجود در اینترنت مقایسه می کند و شباهت های آنها را به شما نشان می دهد.

به طور خلاصه، به شما کمک می کند محتوای اصلی تولید کنید و در عین حال از خطر سرقت ادبی جلوگیری کنید، که می تواند به عملکرد وب سایت و نتایج ترافیک شما آسیب برساند.

ابزار طراحی گرافیک

بیشتر محتوای وبلاگ مبتنی بر متن است، اما شما همیشه به تصاویر بصری برای همراهی آن نیاز دارید. از Canva برای دریافت تصاویر جذابی که می توانند محتوای شما را برجسته کنند، استفاده کنید.

می‌توانید از تصاویر استوک استفاده کنید، اما با Canva می‌توانید الگوهای زیادی را برای کار و سپس سفارشی کردن کار خود (با طیف وسیعی از عناصر بصری، برچسب‌ها، متن و موارد دیگر) دریافت کنید.

StayFocus

تصور کنید – شما یک ایده عالی برای وبلاگ خود دارید، همه آن را در ذهن دارید، و نمی توانید به اندازه کافی سریع بنویسید و آن را به دنیا نشان دهید.

چند ثانیه بعد، متوجه می شوید که در حال تماشای ویدیوهای طرفدارانی در یوتیوب هستید که بهترین دوستتان برای شما ایمیل کرده است و تمام ایده های پست وبلاگ شگفت انگیز خود را فراموش می کنید! غم انگیز است، اینطور نیست؟

حواس پرتی نقش بسیار مهمی در جلوگیری از پیشرفت ما در زندگی ایفا می کند و زمانی که سعی می کنید تمرکز خود را حفظ کنید و بنویسید، نقش مهم تری دارند.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم StayFocusd را امتحان کنید، یک افزونه کروم که وب سایت های درخواستی شما را مسدود می کند و از پرت شدن حواس شما جلوگیری می کند.

StayFocusd بهره وری شما را افزایش می دهد و شما را مجبور می کند با محدود کردن مدت زمانی که می توانید در وب سایت های هدر رفته صرف کنید، روی نوشته خود تمرکز کنید.

این بسیار قابل تنظیم است زیرا می توانید آن را طوری پیکربندی کنید که کل وب سایت ها، زیر دامنه ها یا حتی محتوای خاصی را در صفحه مسدود کند (فیلم ها، بازی ها، تصاویر، فرم ها و غیره).