100 آموزش برای افزایش فالوور اینستاگرام

اگر از 10 هزار فالوور عبور کرده باشید، شما می توانید در استوری هایتان لینک بگذارید و با این امکان فوق العاده خیلی بیشتر می توانید کاربرانتان را ترغیب کنید تا وارد لینکی شوند که شما از آن ها درخواست می کنید. با این حال تا زمانی که شما متعهد و مسئولیت پذیر باشید، با به کارگیری استراتژی صحیح در امر افزایش فالوور اینستاگرام موفق خواهید شد. با رعایت همه یا ۲ مورد از موارد بالا تا حد خوبی میتوانید یک توضیحات خوب آماده نمایید و سردر پیجتان قرار دهید و کاری کنید که کاربران به سرعت با خواندن همان بیو شما را در جا فالو کنند. مثلا فالو کنید تا به سرعت کسب و کار اینترنتیتان را راه اندازی کنید و گرنه در آنقدر در این مسیر سردرگم میشوید که قادر به راه اندازی کسب و کار اینترنتی نخواهید بود. البته این راه خیلی پایه ای و بسیار زمانبر است، اگر نیاز به افزایش فالوور اینستاگرام با سرعت بیشتری دارید، بخش بعدی این مقاله را از دست ندهید! پس شما می توانید هشتگ های مرتبط به موضوع فعالیت کسب و کار خود را به ربات معرفی کنید (که برای انتخاب بهتر هشتگ ها در مقاله ای جدا صحبت خواهیم کرد) تا ربات در سراسر اینستاگرام کاربران ایرانی را که با این هشتگ ها فعالیت داشته به راحتی جذب پیج شما کند!

برای مشاهده این آموزش روش اصلی افزایش فالوور اینستاگرام به روش سرور ها که فوق العالده کامل و جامع است می توانید از لینک زیر خریداری کرده و کسب و کار خیلی خوبی راه اندازی کنید که حداقل ماهیانه ۳ میلیون تومان درآمد داشته باشید… شاید انجام کار بالا کاری حوصله بر به نظر برسد اما باور کنید اگر همین حالا خودتان را موظف به انجام همین کارهای ساده نکنید، نمیتوانید این ۱۱ روش را هم با یک برنامه مداوم و عملی روی پیجتان انجام دهید. اگر مخاطبان هدف من در صفحه اینستاگرام رونق هم از دنیای دیجیتال مارکتینگ محتوا ببینند و هم از دنیای برنامه نویسی و شبکه، مسلما صفحه من را یک صفحه تخصصی نمی بینند و آن را فالو نمی کنند. استوری در اصل به این علت به اینستاگرام اضافه شد که کاربران راهی داشته باشند تا کارهای روزمره شان و همینطور اتفاقات هیجان انگیز در روز را پشت سر هم مدام در آن قسمت قرار دهند به همین خاطر نام آن را نیز استوری یا داستان گذاشته اند. حال که با اینفلوئنسرها و نحوه درآمدزایی آن ها آشنا شدیم به سراغ نحوه همکاری با آن ها خواهیم رفت. حال باید آن ها را در پیج مان نگه داریم و همینطور کاری کنیم ظاهر پیج ما آنطوری باشد که فالوورها برای ما بسیار اهمیت دارند و ما واقعا برای آنها در حالت کار و فعالیت روی پیج مان هستیم. Article has been created with GSA Content Generator DEMO.

ما تا الان یاد گرفتیم که چطور به طور طبیعی و قطعی فالوورهای واقعی و مرتبط با پیج مان را پیدا و جذب کنیم. حال ما ۹۱ نفر را فالو کرده ایم و مقدار ۱۱۱ سکه را جمع آوری کردیم. برای فعال کردن این ویژگی ، به صفحه اکانت فرد مورد نظر بروید ، روی نماد سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید و گزینه Turn on Post Notifications را انتخاب کنید. شما می توانید بسته به نوع کسب و کار و محصولاتتان لینک های مختلفی بگذارید و در کمپین ها و زمان های مختلف استفاده های مختلفی از این لینک ها بکنید. در صفحه Edit Profile می توانید تعیین کنید که چگونه نام شما نمایش داده شود (واقعی یا نام مستعار) ، دسته اینستاگرام خود را تغییر دهید ، به یک وب سایت خارجی لینک دهید (فقط یک مورد مجاز است) و بیوگرافی اضافه کنید. اما بر خلاف این باور طبق تحقیقات، کاربران به کپشنهای بلند زیر پست ها واکنش مثبتتری نشان دادند.

چرا که کپشن بلند تمام و کمال همه چیز را توضیح میدهد و همینطور این حس به مخاطب القا میشود که این یک محتوای کپی نیست و مدیر پیج برای این پست و توضیحاتش بسیار زحمت کشیده است و همین از سوی کاربر به عنوان احترام تلقی میشود. اشتراک گذاری یک ویدیو تقریباً به همین روش انجام می شود ، اما می توانید طول کلیپ را نیز انتخاب کنید یا یک مونتاژ از چندین فیلم تهیه کنید. با فرض اینکه همه مجوزهای دسترسی به دوربین و میکروفون قبلاً به اینستاگرام داده شده است ، به سادگی می توانید لاید خود را شروع کنید ! کپی برداری از حساب اینستاگرام رقیب کار جالبی نیست، اما این خیلی هوشمندانه است که اینستاگرام رقبای خود را بررسی کنید و ببینید که چه نوع محتواهایی بیشتر مورد پسند مخاطبان است، با فرض اینکه مخاطبان شما یکسان هستند این به شما در شناخت بهتر مخاطبان کمک میکند. در چه ساعاتی پست های شما بیشترین بازدید را داشته است.