11 فن برای افزایش فروش

اگر پست شما به اکسپلور راه پیدا کند به احتمال بسیار زیاد در معرض مخاطبان شما قرار میگیرد و احتمال اینکه مخاطبانتان تبدیل به مشتری شوند بسیار بالا خواهد بود. اگر شما شغلی دارید به عنوا مثال دکتر هستید می توانید dr قبل از یوزرنیم تان وارد کنید تا مخاطبان متوجه کسب و کار شما شوند. می توانید نام خودتان را بگذارید، به عنوان مثال amin, nima, niloofar و… برای کسب و کارهایی هم که در اینستاگرام فعالیت می کنند و تجاری هستند بهتر است عنوان کسب و کارشان را لحاظ کنند. نام اکانت خود را حتما فارسی انتخاب کنید شاید خیلی از افراد یوزرنیم شما را ندانند ولی با جستجو کردن فارسی نام صحفه شخصی یا تجاری شما خیلی راحت به مطالب پیج شما دسترسی پیدا می کنند. میتوانید از این راهها استفاده کنید و با افزایش Engagement یا نرخ تعامل پیج خود، وارد قسمت اکسپلور شوید. ما در تمام این این بخش پیج طنز را مثال می زنیم اما شما هر حوزه ای را میتوانید انتخاب کنید و فرقی ندارد اما نکته ی مهم این است که باید آن حوزه جذاب باشد. خوب است که نام اکانت شما با همان حروفی که نام و نام خانوادگی شما یا برند و نام سازمانی شما نوشته می شود باشد. Data has been created by GSA Content Generator Demoversion.

اینستاگرام چیست

اگر شما شغلی دارید، مثلا دکتر، عکاس و یا مترجم هستید، داخل نام اکانت این عنوان را قید کنید تا مخاطبان هدف خیلی راحت صحفه شما را پیدا کنند. به عنوان مثل اگر نام خانوادگی شما محمدی است و اگر بر حسب اتفاق این نام کاربری در اینستاگرام توسط فرد دیگری هم اشغال نشده باشد افرادی که دنبال شخص شما در اینستاگرام هستند خیلی سخت می توانند صفحه شما را از بقیه افرادی که هم نام خانوادگی شما هستند تشخیص بدهند. Pages: این تب صفحههایی که در پستهایشان از تگ مورد جستجوی شما استفاده کردهاند را نشان میدهد. ممکن است پول هم گرفته باشند اما از مرجعیت خودشان برای پیامی که فرد دیگری میدهد، استفاده میکنند و آنجا را هم محلی برای خدمت میبینند. وقتی وارد یک صفحه اینستاگرامی شوید، اولین چیزی که نظر شما را جلب میکند تصویر پروفایل آن صفحه است. قدم اول برای بهینهسازی پروفایل خود این است که یک تصویر جذاب و البته باکیفیت برای صفحه اینستاگرام خود طراحی کنید.

بهترین کار برای اینکه یک رمز خوب انتخاب کنید این است که رمز شما ترکیب حروف کوچک و بزرگ انگلیسی به همراه اعداد و حروف اضافه باشد. البته می توانید از طریق سایت اینستاگرام هم ثبت نام کنید و نیازی به دانلود اپلیکیشن نخواهید داشت. این گجت ها از سیستم عامل اختصاصی اپل یعنی iOS بهره میبرند، بنابراین کاربران آن ها باید نسخه آی او اسی اینستاگرام را دانلود و نصب نمایند. ۳- این برنامه کرک شده است و تیم رستا آی تی هیچ مسئولیتی فنی در قبال اجرا نشدن روی سیستم شما ندارد. بعد از اینکه اپلیکیشن نصب شد آن را اجرا کنید، سپس گزینه Sign up را بزنید. نصب و دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای iOS از طریق اپ استور (App Store) و همچنین مارکت های ایرانی مثل سیب اپ (SibApp) امکانپذیر است. قبل از اینکه شما یاد بگیرید که چطور یک حساب کاربری در این شبکه ی اجتماعی برای خود ایجاد کنید نیاز است که اپلیکیشن را از طریق Google Play دانلود کنید. This data was written by GSA Content Generator Demoversion!

دوست خود را تگ کنید.

یکی از ویژگی هایی که باعث می شود کاربران بتوانند راحت تر پروفایل شما را در اینستاگرام جستجو و پیدا کنند نام اکانت اینستاگرام است. یوزنیمی را انتخاب کنید که مخاطبان بتوانند راحت تر آن را جستجو کنند، هرچه کوتاه تر، قابل جستجو تر است. امروزه کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که در اینستاگرام یک اکانت نداشته باشد. دوست خود را تگ کنید. بدین ترتیب، افراد میتوانند برندهای موردنظر را در لایو خود اضافه کنند و محصولات متناسب را برای فروش معرفی کنند. یک راه مفید برای معرفی خودتان یا کسب و کارتان نوشتن بیو است. ایده های پولساز درآمد از اینستاگرام که بدون سرمایه می توان راه اندازی کرد را به شما معرفی کردیم. قبل از وارد کردن اطلاعات ایمیل یا شماره موبایل از صحت آن اطمینان حاصل کنید زیرا قرار است که یک کد فعال سازی برای شما ارسال شود. بسیاری از اینفلوئنسر ها و یا سلبریتی ها که فالوور های بسیار زیادی دارند، از این روش برای کسب درآمد استفاده میکنند. اشکال این روش مانند مثل قبل مشابه بودن تعداد زیادی از نام خانوادگی های افراد است.