12 تا بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برای اندروید و آیفون – لرن پارسی

بسیاری از شرکتهای بزرگ برای متقاعد کردن مردم و جلب توجه بیشتر، از تصویر یا نام افراد شناخته شده در کنار محصولاتشان استفاده میکنند. بیوگرافی شما هم از مهمترین بخش های صفحه شما برای تاثیر گذاری روی مخاطب است. انجام تک تک کار هایی که در بالا گفتیم برای افزایش فالوور تاثیر گذار است. اگر در زمینه تولید محتوا برای پیجتان مشکل دارید، پیشنهاد میکنم حتماً مقاله بهترین ایدههای تولید محتوا در اینستاگرام را بخوانید که در آن، علاوه بر اینکه ایدههای خیلی جذابی را یاد میگیرید، با اپلیکیشنهای خیلی خوبی هم برای ساخت و ویرایش عکس یا ویدیو آشنا میشوید. از طرفی فالوورهای بدل ویژگیهای منفی هم دارند، از جمله اینکه با شما تعامل دو جانبه ندارند، در مقایسه با فالوورهای اصلی، با اهداف شما سنخیتی ندارند، گاهی نظراتی نامناسب و نامتناسب با موضوع درج میکنند، تبلیغات ناخواسته با خود به همراه دارند، توسط اینستاگرام شناسایی و مسدود میشوند، برخلاف سیاستها و قوانین اینستاگرام فروخته میشوند، به اعتبار کاربران تاثیرگذار اینستاگرام صدمه میزنند و موجب کسب درآمد نمیشوند.

در هر صورت ریزش در فرایند خرید فالوور اتفاق میافتد.

یک اتفاق خاص را در صفحه خود رقم بزنید. ⭕️ میتوانید پیجی تحت عنوان فروش فالوور و لایک بزنید و خدمات اینستاگرام بفروشید. در هر صورت ریزش در فرایند خرید فالوور اتفاق میافتد. به طور کلی فالوور ایرانی فقط نباید به بهانه افزایش تعداد فالوور های شما خریداری شود؛ بلکه خرید فالوور ایرانی اینستاگرام باید به صورت هدفمند انجام بشود. بطور کلی سه دلیل اصلی برای استفاده از اینستاگرام وجود دارد: ایجاد ارتباط با دوستان و خانواده و اطلاع از وضعیت ایشان که در این صورت هیچ نیازی به خرید و افزایش تعداد فالوورها احساس نمیشود، زیرا این فالوورهای مجازی شناختی از شما ندارند، درنتیجه علاقهای به محتوای تولید و اشتراکی شما نیز نخواهند داشت. به چالش کشیدن باعث جذب فوق العاده کاربر برای شما خواهد بود. با توجه به خواسته کاربر برای آنها محتوا تولید کنید و مشتریان دست به جیبتون را راضی نگه دارید. هشتگ ها در اینستاگرام فقط برای وصل کردن کاربران به علاقه مندی هایشان ساخته شدند. ارتباط با این صفحات هم شما را به عده ای دیگر از علاقه مندانتان نشان می دهد هم با آوردن شما در بخش پیشنهادات موجب بالا رفتن مخاطبین شما خواهد شد. Content was created by GSA Content Generator DEMO!

از نشانههای اکانتهای بدل میتوان به فقدان یا تعداد کم تصاویر پروفایل و هوش ارتباطی ضعیف با کاربران دیگر اشاره کرد. این پیج یکی از بهترین پیجهای اینستاگرام هست که برای محتواها و پستهایی که منتشر میکند یک الگوی منظم در نظر گرفته و با یک نگاه به پستها میتوانید بفهمید که دوست دارید با کلیک روی کدام پست از خواندش لذت ببرید. صفحه خشک که فقط روزانه مطالبی را منتشر می کند برای مخاطب جذابیت کمی دارد. این برنامه بسیار بصری است و هموار در هر دو تلفن Android و iOS کار می کند. این کار کمک میکند در ذهن مخاطبان خود باقی بمانید. اگر افراد و کاربران اینستاگرام از موضوع و محتوای صفحه شما آگاه نباشند، داشتن یک پروفایل کاملاً مجهز هیچ ارزشی نخواهد داشت، بنابراین پروفایل خود را در هر جایی که می توانید قرار دهید و آن را تبلیغ کنید. بنابراین به هشتگها توجه ویژهای داشته باشید. Article has been created by GSA Content Generator DEMO!

افزایش فالوور

این نوع فالوورها تمام ویژگیهای فالوورهای واقعی را دارند؛ بنابراین میتوانند نسبت به پستها و استوریهایی که منتشر میکنید، واکنش نشان بدهند. دراین آموزش سعی داریم شمارا با یک ترفند ویژه کد نویسی شده آشنا کنیم که هم در ویندوز و هم در اندروید میتوانید استفاده کنید و بصورت رایگان و بدون زحمت خاصی فالوور واقعی ادد کنید . برای مشاهده روش های دیگر، مقاله چگونه به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنیم؟ سپس روش های بازیابی رمز اینستاگرام به سه طریق بازیابی پسورد ایستاگرام با ایمیل، بازیابی پسورد اینستاگرام با پیامک و بازیابی پسورد اینستاگرام با فیس بوک آموزش داده خواهد شد. سعی کنید دنبال کنندگان این افراد را فالوو در این صورت، درصد برگشت Follow هم افزایش خواهد یافت و این خود یکی روش واقعی برای افزایش فالوور در اینستاگرام میباشد. برای این کار میتوانید ازقسمت insights خود اینستاگرام یا ابزارهای دیگر که مخصوص این کار هستند استفاده کنید.