17 ایده کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستا اصلاً کار راحتی نیست و باید وقت زیادی را برای آن صرف کنید. البته این بدان معنا نیست که کاربرانی که بیشتر از موبایل استفاده می کنند اصلاً به سراغ وبسایتهای اینترنتی نمی روند. با شنیدن اسم بلاگر ممکن است همین الان به یاد چند بلاگر بیفتید که آنها را فالو کردهاید یا فقط آنها را میشناسید. آنها از این محتوا یا به کمک این محتوا درآمد کسب میکنند. ما قصد نداریم در اینجا مبلغ تبلیغی که این عزیزان می گیرند را شرح دهیم اما با توجه به تعداد تبلیغاتی که در روز انجام می دهند، می دانیم که ماهانه بالا ۵۰۰ میلیون تومان درآمد دارند. همانطور که می دانید در حال حاضر یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی در کشور ما اینستاگرام است. یکی دیگر از روش های کسب درامد از اینستاگرام که خیلی از کاربران انجام میدهند، در اینستاگرام اقدام به فروش محصولات دیگران می کنند. به همین خاطر میخواست که مستقل شود و کسب و کار خودش را راه بیاندازد. اگر بودجه ای بالای ۲۰ میلیون دارید میتوانید از این راه نیز درآمد های خوبی را کسب نمایید. بهطور کلی، فروش محصولات و خدمات در اینستاگرام از دو راه انجام میشود. یکی دیگر از کارهایی که می توانید در اینستاگرام انجام دهید و از آن کسب درآمد کنید، جذب فالوور برای دیگران است.

اینستاگرام چیست

یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است. با وجود ظهور یک باره شبکه اجتماعی اینستاگرام حجم ها و درخواست ها بیشتر به سمت اینستاگرام سوق پیدا کرد. در این بین هم ایده های پولساز زیادی وجود دارد که شما با تمرکز بر روی این ایده ها می توانید آن ها را پیدا کنید. به همین دلیل، یک بازار کامل در آن جا وجود دارد که می توانید شات اوت خود را بفروشید.شما فقط باید یک استوری ارسال کنید و در ازای آن پول به دست آورید. مانند سایت های شرط بندی که ممکن است یک شبه کل سرمایه تان را از دست بدهید. برای مثال اگر شما یک معلم زبان انگلیسی هستید میتوانید از طریق اینستاگرام و آموزشهای تیکهای مخاطب جذب کنید و تبلیغات داشته باشید و در تلگرام نیز فایلهای مربوط به فعالیتتان را قرار بدهید و در آنجا نیز تبلیغات انجام دهید. اگر به زبان انگلیسی تا حدودی مسلط باشید میتوانید کلیپهای تیکتاکرهای خارجی را ترجمه و زیرنویس کنید و در اینستاگرام قرار دهید. تا اینجا انواع پیج ها و شغل های پردرآمد اینستاگرام را شناختیم. ما در اکثر موارد بالا به نحوه کسب درآمد از اینستاگرام پرداختیم، پس میتوان با یک برنامه ریزی درست و حساب شده و توجه بیشتر و با دقت نظر نسبت به ایجاد پیج های اینستاگرامی و اهمیت بیشتر به کیفیت کار در اینستاگرام درآمد قابل توجهی از آن به دست آورد.

یا بسیاری از خانمهای خانهدار که در سفره آرایی، میوه آرایی، آشپزی یا بافتنی و هنرهایی از این دست مهارت دارند؛ میتوانند کلیپهای آموزشی درست کنند. چه چیز باعث شده است تا به این درآمد ها دست پیدا کنند. اما تا کی قراراست که وابسته به دیگران باشید؟ جواب این سوال کاملا به خودتون بستگی داره، ایا بلدید عکس های حرفه ای بسازید؟ سپس ویژگی های محصول را به طور دقیق و حرفه ای یکجا یادداشت کنید. حتی افرادی هستند که در بازاریابی اینستاگرام خبره میشوند و بعد از آن اقدام به فروش دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام میکنند. این افراد بخشی از خدمات خود را در اینستاگرام ارائه میدهند و برای دانلود آموزش کسب درآمد از اینستاگرام شما را به سایتشان هدایت میکنند. سپس یک اکانت youtube بسازید و سپس در آنجا بسته به موضوع مورد نظر کلیپ مخصوص خود را پیدا کنید. همچنین برای آموزش تصویری کسب درآمد از اینستاگرام میتوانید به خود اینستاگرام مراجعه کنید. شما میتوانید اینستاگرام مارکتینگ را به صورت آنلاین نیز آموزش ببینید دوره آنلاین اینستاگرام مارکتینگ هیچ تفاوتی با دوره عمومی اینستاگرام مارکتینگ را ندارد و در حقیقت همان مباحث به شما عزیزان آموزش داده می شود امروزه به دلیل شرایط کرونا اگر می خواهید در خانه آموزش ببینید و دوره اینستاگرام مارکتینگ و دوره آنلاین اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام را در خانه یاد بگیریم آریا تهران برای شما دوره آنلاین اینستاگرام مارکتینگ رانیز در نظر گرفته است.

پس به شدت مراقب این حیله ها باشید.

این افراد با ساخت کلیپ های طنز درآمد های میلیونی را در ماه برای خود به ارمغان می آورند. بعد از افزایش فالوور، نوبت به این می رسد که یک آنالیز برای پیج خود داشته باشید. برای این کار شما می توانید با استعداد خود توجه صاحبان برند های مختلف را جلب کنید و بعد برای آن ها در صفحه های مجازی محتوا های تبلیغاتی بسازید. صاحبان کسب وکار به دلیل مشغله زیاد مدیریت پیج خود را به کسانی میدهند که بتوانند آن را مدیریت کنند. پس به شدت مراقب این حیله ها باشید. البته این مهم است که قبل از شروع، برنامه و استراتژی داشته باشید ولی به این فکر نکنید که حتماً همه چیز برای شروع باید عالی باشد. ولی در بسیاری از مواقع ممکن است شما نتیجه مطلوبی نمیگیرید. همانطور که در مقاله هشتگ در اینستاگرام به شما عرض کردیم ما چندین پیج در اینستاگرام داریم. چرا من نمیتوانم به دنبال هشتگ های خاصی بگردم؟

درآمد از اینستاگرام

This was created with the help of GSA Content Generator DEMO!