18 روش خلاقانه افزایش فالوور اینستاگرام (100% تضمینی) – وبدانه

کلمات مهم را ابتدا ذکر کنید: کپشنها در فید کاربر بعد از چند خط دیگر خوانده نمیشود لذا اطلاعات متقاعدکننده را همان بالا انتقال دهید. زمانیکه شما یک کاربر در اینستاگرام فالو میکنید، ممکن است که آنها فید شما را مشاهده کنند. با توجه به یادداشتی مشابه ، اکثر افراد ممکن است فکر کنند که اگر دنبال کنندگان زیادی نداشته باشید ، وضعیت خوبی ندارید. به بیان سادهتر اگر میخواهید فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشید باید از استوریهای اینستاگرام استفاده کنید. اگر از نامهای تجاری معتبر هستید، جعل تعداد فالوورها فاقد ارزش است و علاوه بر نبود مشتری، با کشف و حذف سریع اکانتهای «فیک» خیلی زودتر از آنچه تصور کنید هزینهی خود را بههدر خواهید داد. افرادی که تعداد زیادی فالوور دارند می توانند با استفاده از سیستم ربات اینستاگرام و تنظیم آن، فالوورهای فیک را از پیج خود حذف کنند. کاربران ابتدا شبکهای از محتوایی که توسط یک الگوریتم انتخاب شده مشاهده میکنند، سپس میتوانند برای اینکه محتوا را دقیقتر مشاهده کنند با استفاده از مجراهای برتری که در بالای صفحه نمایش نشان داده شده است انتخاب انجام دهند. این به شما کمک میکند اکانت اینستاگرام شما به شبکه بزرگتری از افراد نمایش داده شود. اگر این کار را بکنید هر کسی که استوری آنها را مشاهده کرد نام کاربری شما را نیز میبیند و روی اکانت شما کلیک میکند.

آموزش اینستاگرام

وقتی اکانت شما رشد کرد و فالوورهای بیشتری جذب کردید می توانید تعداد پست هایتان را کم کم افزایش دهید. برای مثال زمانیکه برند وسایل آشپزی له کروز در اسرائیل شروع به کار کرد از تبلیغات اینستاگرام برای دستیابی به ۷۰ درصد از مخاطبین هدف اینستاگرامیاش در دو ماه استفاده کرد. در اینصورت خواهید دید که چگونه به زودی موتور پیج شما در اینستاگرام شروع به حرکت میکند. این نحوه ایجاد تعامل به شما کمک میکند اکانتتان در معرض دید بیشتری از افراد قرار بگیرد. مخاطبین خودتان را از نظر مکانی، جمعیتی، دیگر کاربران و حتی رفتارها و گرایشات کلیدی مورد هدف قرار دهید. در Instagram قبل تر از نظر فنی، تنها راه کاربران Public و همهی برای عدم پذیرفتن و رد فالوور ها یا دنبالگرها block و بند کردن آنها بود که روشی ناراحت و ناگوار بود. تبلیغات اینستاگرام یک راه قدرتمند برای دستیابی سریع به فالوورهای جدید با قرار دادن محتوای آن در برابر افرادی است که ممکن است آن را نبینند میباشد. شنود اجتماعی یک راه بسیار عالی برای یافتن مکالمات مربوط به برند شماست. اینستاگرام یک مکان بسیار عالی برای بهرهوری از ویدیو لایو است.

زمانیکه یک ویدیو لایو پایان میپذیرد میتوانید انتخاب کنید که از بین برود یا به مدت ۲۴ ساعت در استوری شما باقی بماند. برای استفاده از مسابقه در اینستاگرام برای جذب فالوور از افراد بخواهید شما را فالو کنند و روی یکی از عکسهایتان با تگ کردن یک دوست در مسابقه شرکت کنند، برای داشتن بازدید بالاتر با یک اکانت اینستاگرامی در مسابقه همکاری کنید و از ورودیها بخواهید که هر دو اکانت را فالو کنند. می دانیم که اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار می باشد که خیلی از افراد به دنبال کسب درآمد از طریق آن هستند ، روش های مختلفی برای افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام وجود دارد که شما می بایست به آن توجه کنید. خیلی از شرکت ها و یا کسب و کارها نیازی به فروش بیشتر و یا اصلا فروش در این برنامه ندارند. این کار در کنار استفاده از روش برنامه افزایش فالوور اینستاگرام کمک زیادی به رشد شما می کند. در اینجا 50 نکته برای کمک به شما به نحو چشمگیری اینستاگرام را افزایش می دهیم. Article has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

افزایش فالوور

ما در چند نکته هم اکنون درمورد استوریها صحبت کردهایم، اما گفتن این نکته به صورت خاص ارزش دارد. این ربات ها بر اساس تنظیماتی که ما انجام می دهیم فعالیت می کنند. تگ کردن کسی آنها را تشویق میکند که با پست شما تعامل برقرار کنند و آن را با فالووینگهای خودشان به اشتراک بگذارند. زمانیکه شما کسی را در استوریهای اینستاگرام تگ میکنید، آنها میتوانند با زدن چند ضربه آن را در استوری خودشان به اشتراک بگذارند. کاربران روی آن مکان کلیک میکنند و تمام تصاویر و استوریهای پست شده از فروشگاه، رستوران یا اداره شما را مشاهده میکنند. استوریهای اینستاگرام ویژگیهای تعاملی را ارائه میدهد تا کاربران را متعامل کند؛ همانند نظرسنجی یا استیکرهای سوالی. استیکرهای نظرسنجی بازدیدهای ویدیوهای سه ثانیهای را در ۹۰% از کمپینهای بتا برای این ویژگی افزایش داده است. برنامهریزی برای پست به شما این امکان را میدهد که یک شبکه همگرا در اینستاگرام به وجود آورید که داستانی اساسی را روایت میکند.