3 روش جذب فالوور

در اینجا 50 نکته راهنمایی و آموزش برای کمک به شما ارائه شده است تا یکی از بهترین ترفند ها برای جمع کردن فالوور این است که دیگران را فالوآموزش اینستاگرام – چطور فالوور و لایکهای بیشتری داشته باشیم؟ اگر می خواهید نسبت به رقبا دیده شوید بهتر است کارهای متفاوت تری را ارائه دهید. قرار دادن کامنت برای دیگران باعث می شود تا شانس دیده شدن صفحه شما افزایش پیدا کنید. به اینکه امیدوار باشید مردم هشتگ شما را پیدا میکنند، بسنده نکنید و خودتان کاری کنید تا هشتگتان به چشم آنها بیاید. سعی کنید فعالیت روزانه و مفیدی در اینستاگرام داشته باشید ، استوری و پست های مفید باعث افزایش فالوور می شود. سعی کنین پیج های هم حوزه خودتون رو فالو کنین و پیگیر فعالیت های اونها در اینستاگرام باشین. سعی کنید محتواها را خودتان بسازید و مربوط به کسب و کار خودتان باشد. این مورد را مانند یک شبکه ارتباطی که فقط بدون کارت ویزیت است ببینید. This article has been written by GSA Content Generator Demoversion!

افزایش فالوور

حداقل هفته ای یک بار لینک های موجود در bio خود را به محبوب ترین یا تازه ترین مطالب وبسایتتان تغییر دهید تا ترافیک قابل توجهی را جذب وبسایت خود کنید. این کار باعث جذب فالوور می شود. شما می توانید بسته به نوع کسب و کار و محصولاتتان لینک های مختلفی بگذارید و در کمپین ها و زمان های مختلف استفاده های مختلفی از این لینک ها بکنید. مواردی که در ادامه توضیح میدهم، روشهای کاملاً طبیعی و البته رایگان برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام تان است و در مورد روشهایی مثل استفاده از برنامههای فالور بگیر اینستاگرام و دیگر روشهای غیر طبیعی نیست. اگر مخاطبان شما در سن و گروه اجتماعی خاصی هستند، قرار دادن عکس ها و محتواهای بی ربط به علاقه و انگیزه ای که آن ها را به صفحه شما مرتبط ساخته است، زمینه unfollow شدن شما را فراهم می کند. از این ایده های جذاب برای کپشن، هشتگ ها، پروفایل و دیگر قسمت های اینستاگرام خود استفاده کرده، بدانید چه چیزی را در اینستاگرام پست میکنید. کمپانی wework در ترکیب هشتگ ها و کلمات بسیار خلاقانه است و همچنین از یک ترکیب جالب از انها استفاده میکند. خانمی که به دنبال خرید مانتو میگردد قطعا با دیدن یک کیف و کفش هم به ذوق آمده و به پیج های دیگر سر خواهد زد.

آموزش اینستاگرام

Post has been created with GSA Content Generator Demoversion.

فالوورهای شما لینک استوری تان را چگونه می بینند؟

نکته: تنها روی عکسهای جدیدی که در یکی دو روز گذشته منتشر شدهاند نظر بنویسید. طبق آمار منتشر شده از وبسایت Forrester در سال ۲۰۱۴، نرخ مشارکت برند ها در اینستاگرام به شکلی خارق العاده، ۵۸ برابر بیشتر از فیسبوک است! در حالی که بیشتر برند های قدیمی مثل مگس بر زمین افتاده اند، national Geographic در سرتاسر دنیای دیجیتال رشد کرده و تبدیل به یکی از برند های موفق اینستاگرام با بیش از ۵۰ میلیون فالور شده است. و سپس میتوانید به شکل عادی، با آنها ارتباط داشته و تحت تاثیرشان قرار دهید تا شخص یا برند مورد علاقه شان شوید. یا مثلاً اگر اینستاگرام پیج شما را به دلیل نقض قوانین بلاک کند، شما نمیتوانید با پیجهای دیگر تعامل برقرار کنید و همین موارد میتواند مانعی برای افزایش فالور اینستاگرام تان باشد. فالوورهای شما لینک استوری تان را چگونه می بینند؟ می دانیم که اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار می باشد که خیلی از افراد به دنبال کسب درآمد از طریق آن هستند ، روش های مختلفی برای افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام وجود دارد که شما می بایست به آن توجه کنید.

در این صورت خودتان میتوانید از تنوع آنها استفاده کنید.

برای ساخت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن، همانطور که در ثبت نام از طریق سایت اینستاگرام ملاحظه کردید، بعد از زدن روی عبارت Sign up with Email or Phone Number صفحه زیر را میبینید. هشتگهای بسیار خاص، مانند کلمات کلیدی که دارای عمر بیشتری هستند عمل میکنند و افراد خاصی که مد نظر شما هستند را به سمتتان سوق میدهند. شما بهتر است خود را در پیج خود معرفی کنید و به راحتی به سوالات آنها پاسخ دهید ، این کار باعث می شود تا کاربران بیشتری جذب کنید. راههای بسیاری وجود دارد که با استفاده از آنها عنوان خود را بهتر کرده و مخاطبان را به آن جذب کنید و اجازه دهید که «شخصیت» نام تجاری شما بدرخشد. در این صورت خودتان میتوانید از تنوع آنها استفاده کنید. تمام ذهنیت خود را که تا این قسمت از این مطلب از نمناک بدست آورده اید را چند ثانیه کنار بگذارید و خودتان را یک کاربر اینستاگرام ساده تصور کنید. اینها چند گام کوچک میتوانند تغییراتی اساسی ایجاد کنند.