6 راز ورود به اکسپلور اینستاگرام + ویدیو (معرفی 6 روش) – الفبان

یعنی الگوریتم اینستاگرام میاد رفتار شما رو زیر نظر میگیره و می بینه چه افرادی رو فالو می کنید، چه پست هایی رو لایک می کنید، چه ویدیوهای رو می بینید، به چه کسانی دایرکت می دید و خلاصه هر رفتاری که دارید رو زیر نظر می گیره و بر اساس رفتار شما اکسپلور شما رو می چینه. مخاطبین شما عام و یا خاص از چه نوع پست هایی لذت می برند؟ اگر محصول یا خدماتی که ندارید که از طریق اینستاگرام بفروش برسانید، می توانید از همکاری در فروش اینستاگرام استفاده کنید. البته اینستاگرام نرمافزارهای شناسایی مکان را دارد و اگر برخلاف واقعیت، موقعیت مکانی خود را در پست منتشر کنید، آن را تشخیص میدهد. با طنزهای ویدئویی جالب خودش که بعضا بهصورت سریالهای اینستاگرامی آنها را تولید و منتشر میکرد مشهور شد و حضورش در تبلیغات تلویزیونی هم مورد توجه طرفدارانش قرار گرفت. یه قانون طلایی هنگام انتخاب پربازدیدترین هشتگ ها اینستاگرام وجود دارد: تنها از هشتگ های مرتبط با برند، حوزه کاری و مخاطبین خود استفاده کنید.

ی زیاد حاشیه نروید.

حتی قصد داریم تا برای شما بیان کنیم این افراد چگونه به این پول های هنگفت میرسند و راز های زندگی انها چیست ؟ راز ناگفته درباره نوشتن جذابترین کپشنهای اینستاگرام این است که از یک فرمول یا راهنمای مشخص برای خلق و انتشار متنهای جذاب در اینستاگرام پیروی کنیم. تا آن موقع از شما دعوت میکنیم که حتما به تماشای این ویدیو بنشینید و نظرات و پیشنهاداتتان را با ما در میان بگذارید. ۳. با هشتگ های زیاد حاشیه نروید. بنابراین پست های که در قسمت سرچ اینستا می بینیم براساس این موارد است. این موضوع اهمیت بالایی دارد چون خیلی از افراد زندگی شخصی و واقعی بسیاری از افراد مشهور اینستا را نیمدانند و همانطور که میدانید خیلی از انها سعی دارند تا خوشی ها و خوبی های زندگی خود را برای جذب فالوور به اشتراک بگذارند و حتی در بعضی از موارد ناگواری های به دروغ را بزرگ میکنند و به اشتراک میگذارند . یکی دیگر از روش های کسب درامد از اینستا گرفتن تبلیغات است. این موضوع دلیلی ندارد جز راه های کسب درامد افراد معروف در اینستاگرام که در بیشتر مواقع اکتیو بودن و فعالیت بالایی که دارند به منزله ی کسب درامد است چون همانطور که میدانید هر چه فالوور های زیاد تری داشته باشید کسب درامد شما چندین برابر میشود .

هر کسی چطور چیده میشه؟

هدفش اینه که تا پست های رو به کاربر نشون بده که کاربر علاقه بهش داره که مخاطب هاشو بیشتر داخل اپلیکیشنش نگه داره! یک حسی به آدمها بدهید تا قوه خلاقیتشان روشن شود. سعی کنید در تبلیغات آدمها را ترغیب کنید تا شرکت کنید. هرچقدر تبلیغات شما در اینستاگرام هیجان انگیزتر باشد آدمها بیشتر به آن توجه میکنند. شاید در بعضی از مواقع این فعالیت و اکتیو بودن را برای شما به صورت عادی نشان دهند اما این موضوع در بیشتر مواقع از قصد است و به دلیل پارامتر هایی است که اینستاگرام گذاشته است و باید افراد رعایت کنند . Based on Photos You Like: اگه زیر پستی این عبارت رو دیدید یعنی این پست برای این به شما نشان داده میشه که قبلا عکس هایی که لایک کردی شبیه به این بوده و ما چون میدونیم این علاقه تو هستش اینو بهت نشون می دیم! بعدش اکسپلور هر کسی چطور چیده میشه؟ اگر کمی به محتوای اکسپلور خودتون دقت کنید می بیند که تقریبا اکسپلور شما براساس علایق شما چیده شده! اگر نتوانستید فیلم را ببنید حتماً دانلودش کنید، یا اگر هم نت کافی نداشتید، صفحه را بوک مارک (bookmark) کنید تا بعدا آن را ببینید. یعنی اگه شما به فوتبال علاقه داشته باشید و برید پست های فوتبالی رو ببینید و لایک کنید و ذخیره کنید بعد از چند روز متوجه می شوید که کل اکسپلور شما پر شده از پست های فوتبالی و این طبیعی است چون اینستاگرام داره طبق رفتار شما عمل می کنه. Content has been created by GSA Content Generator Demoversion!

را پیشنهاد می کنیم؟

یعنی اینکه در ساعات پر رفت و آمد تبلیغتان را منتشر کنید. زمانیکه شما در عکسی را در اینستاگرام منتشر میکنید میخواهید افراد حاضر در عکس را معرفی کنید از قابلیت تگ کردن میتوانید استفاده کنید. تگ کردن از روش های بسیار معمول جذب مخاطب و افزایش فالوور است. به طور معمول این معاملات تأثیرگذار شامل ایجاد محتوای تبلیغات در اینستاگرام ، یک پست ، یک فیلم یا یک Story – است و بعضی اوقات مجوز استفاده از این برند را در سایت خود یا یک تبلیغ ارائه می دهد. و دیگر اینکه مطلب خوبی را ارائه بدهید. را ارائه می دهند. آیا کسب درآمد از اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم؟ این پیشنهاد میتواند شامل آموزش رایگان یا تخفیف ویژه یا موارد دیگر باشد. شما باید محتوای پیجتون شامل عکس پروفایل ، متن بیو و پست ها را مفید و جذاب کنید. پست کنید می توانید تشخیص بدهید که زمانی که خط آبی به متن سیاه تبدیل شد، هشتگ شکست خورد. راههای زیادی وجود دارد تا به یک پست تبلیغاتی در اینستاگرام هیجان بدهید. اگر دقت کرده باشید هر چه تعداد اسلاید های یک پست بیشتر است ٬ اینگیجمنت بیشتری نیز دریافت میکند . اگر در مراحل ساخت یک تبلیغ خوب برای اینستاگرام با مشکل مواجه شدید، من اینجا هستم.