8 استراتژی کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه – ویلیکو

اولین دلیل این هست که همه پیج های آماده عموما فالوورهاش فیک هست و دومین دلیل این هست که فالوورهای اون پیج آماده با حوزه کاری شما جذب نشده است و عموما بعد از اینکه شما پست گذاری انجام می دهید آن ها ریزش زیادی دارند و از شما دوری می کنند. اگر قرار است هشتگ معروف اینستاگرام را استفاده کنید دقت داشته باشید که از آن مواردی استفاده کنید که مربوط به حوزه کاری خودتان است. یا برای رویدادهای بین المللی استفاده می شن. پس می توانید پیش از آن که راه بیفتید از تمام مراحل سفر خود از جمله گرفتن ویزا و پاپورت تا داخل هواپیما و خلاصه تمام جزئیاتی که فکرش را می کنید، عکس و ویدئو تهیه کنید و مرتبا آن ها را در پیج خود بارگذاری نمایید. همین موضوع ممکنه خشم اینستاگرام رو بربی انگیزه و باعث بشه که اون هشتگ به یه هشتگ اسپم تبدیل بشه. که می شه با ایده پردازی و خلاقیت در اینستاگرام ازشون برای رشد کسب و کار بدون سرمایه استفاده کرد. 4. اگه فقط یه دونه هشتگ می خوایم بذاریم، از باکس هشتگ تو بخش گیف ها استفاده کنیم و باکس رو در حالت شفاف تنظیم کنیم. یعنی خیلی شفاف باید توی این قسمت بگید اگر شمارو دنبال کنه چه سودی بهش میرسه. This content was generated by GSA Content Generator Demoversion.

هشتگ گذاری در اینستاگرام بیشتر با چه هدفی انجام می شه؟

اما با جستجوی هشتگ در اینستاگرام می تونیم ببینیم چه تعداد پست در اون هشتگ منتشر شده. حداکثر تعداد هشتگ در اینستاگرام برای هر پست حدود 30 هشتگ و برای هر استوری حدود 10 تاست. یا دوست نداریم هشتگ گذاری در استوری اینستاگرام، استوری هامونو شلوغ کنیم. 3. هشتگ ها رو زیر المان های استوری قرار بدیم. برای هشتگ گذاری در اینستاگرام به طور حرفه ای و اصولی بهتره ببینیم هشتگ های اینستاگرامی به چه دسته هایی تقسیم می شن. هشتگ گذاری در اینستاگرام بیشتر با چه هدفی انجام می شه؟ وقتی ما در یکی از پست هامون از هشتگ خاصی استفاده می کنیم، پست ما در صفحه مربوط به اون هشتگ اینستاگرام نمایش داده می شه. خود برنامه عصر جدید دیگه جایی برای استفاده از این هشتگ زیر پست هاش نداشت… 5. و روش های خلاقانه دیگه ای که خودت کم کم به ذهنت میاد و می تونی ازشون استفاده کنی. 7. و یه عالمه فایده و کاربرد دیگه…

مهم ترینش اینه که می تونیم به رایگان یه عالمه فالور هدفمند و ارزشمند به دست بیاریم. ما برای به دست آوردن بهترین تعداد هشتگ در پیج اینستاگرام خودمون می تونیم با تست کردن و آزمون و خطا و بررسی نتایج آماری پیجمون پیش بریم. و اگه ما از این پست خوشمون بیاد، وارد پیج موردنظر می شیم و پیج رو فالو می کنیم و به فالور رایگان اون پیج تبدیل می شیم. چون در این صورت پست های ما به فالورهای اون هشتگ موردنظر نشون داده نمی شه. بجای اینکه هدفتان از تولیدمحتوا در اینستاگرام، فقط فروش محصولات و خدمات باشد، محتوایی تولیدکنید که به کاربران کمک کند، این کار باعث می شود تا علاوه براینکه تخصص خود را در حوزه موردنظر نشان دهید، کاربران به شما بیشتر اعتماد خواهندکرد. بنابراین در ابتدا باید به این سوال که ” ادمین اینستاگرام کیست؟ همانطور که در سئوی صفحات وب، هر قسمت از فعالیت شما باید روی کلمات کلیدی و فرعی متمرکز باشد، در اینستاگرام هم باید به همین شیوه عمل کنید. Content has been generated with GSA Content Generator Demoversion!

به جرات می توانیم بگوییم که تیم کارشناسان هم سایت به هیچ مخاطبی یا مشتری پیشنهاد خرید پیج آماده اینستاگرام را برای هیچ حوزه فعالیتی نمی دهد و این پیشنهاد رو که خیلی از سودجویان به مشتریان می دهند تنها یک دروغ و یک اشتباه هست. چرا؟ چون اینستاگرام در کشورمان محبوبیت زیادی دارد و هم اکنون این شبکه اجتماعی در ایران فیلتر نشده است و به همین امر سادگی در دسترس بودن و فعالیت در اینستاگرام راحت تر هست. قرار میگیرن و برای دسته بندی محتواهای مختلف در شبکه های مجازی مثل تلگرام، اینستاگرام، توییتر و … برای یافتن فالوورهای پیج اینستاگرام، میتوانید از میان مخاطبان جستوجو کنید. شما در این بخش میتوانید متوجه شوید که کاربرانتان را چه افرادی تشکیل میدهند. اگر حساب تجاری دارید با مراجعه به قسمت Instagram Insights میتوانید ببینید که چقدر ایمپرشن از طریق هشتگها دریافت کردید. چرا که با این کار امکان آنالیز کردن رفتار مخاطبا برامون ایجاد میشه و اگه کمی تحلیل بلد باشیم، می تونیم به سادگی نیز مخاطب رو شناسایی کنیم و بیزینسمونو متحول کنیم. با این کار، علاقه مخاطب به شما بیشتر خواهد شد. هرچی تعداد پست های منتشر شده با اون هشتگ بیشتر باشه یعنی هشتگ ترنتر و محبوب تره.