9 ترفند هشتگ گذاری در اینستاگرام – مدیر سبز

الگوریتم صفحه اکسپلور اینستاگرام چگونه کار میکند؟ داستان شکلگیری اینستاگرام هم در نوع خود جالب توجه است. در این صورت عواقب خوبی برای پیج شما نخواهد داشت! پست هایتان دو رقمی نشده باشد نباید این انتظار را داشت. همانطور که گفتیم الگوریتمهای صفحه اکسپلور بر اساس سلایق شخصی پستها را گزینش میکند. در وحله اول همانطور که پیشتر هم اشاره شد، هدف اینستاگرام از افزودن این قابلیت کمک به اینفلوئنسرها و جلب رضایت آنهاست و در مرحله بعد با این کار توانسته حسابهای شخصی، حسابهای مربوط به کسب و کار و حسابهای اینففلوئنسرها را از هم تفکیک کند. اما یکی از دانشجوهای من با کمک فرمول 4 مرحله ای من تونست در عرض 2 هفته 3 میلیون درآمدزایی از پیجش داشته باشه با اینکه کمتر از دو هزار فالوئر داشت و تازه کارشو تو اینستا آغاز کرده بود. به ظاهر پیج تان توجه ویژه ای داشته باشید و مثل یک تازه وارد، یک گوشه و ساکت ننشینید. برای اینستاگرام اینفلوئنسرها و بازاریابان اهمیت ویژه ای دارند و برای اینکه افراد بتواندد بهتر به استفاده تجاری از اینستاگرام بپردازند؛ این حساب را فعال نمود.

اینستاگرام چیست

تا اطلاعات و گزارشهای دقیق تری را در اختیار افراد قرار دهد. افراد کم حوصله در فضای مجازی زیاد وجود دارد. در قسمت view insight بغیر از آمارها به شما گزارش میدهد که چند نفر پروفایل شما را بخاطر این پست دیده اند و چند نفر شما را فالو کرده اند. در صورتی که حساب creator account را فعال نموده باشید و البته صفحه اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل نموده باشید. این نظم و ترتیب، نه تنها شامل ظاهر صفحه می شود بلکه در زمان آپلود کردن پست و استوری نیز تاثیر گذار است. با توجه کردن به این موارد، می توانید بهترین زمان را برای پست گذاشتن در صفحه تان، مشخص کنید. همچنین با استفاده از قابلیت تقریبا جدید اینستاگرام مبنی بر ارسال تصاویر بهصورت آلبومی، سبب شوید تا کاربران با ورق زدن پست، زمان بیشتری را هنگام تماشای پستهای شما صرف کنند. همانطور که می دانید، پست های اینستاگرام دائمی هستند و تا زمانی که آن ها را حذف نکنید، همیشه در پروفایل شما باقی می مانند.

همانطور که گفتم، برای داشتن یک صفحه بیزینسی موفق، لازم است که باید ها و نباید های پیج کاری اینستاگرام را بشناسید. همانطور که می دانید، همه حرف ها و توصیه ها برای پیج کاری اینستاگرام، در جهت افزایش میزان فروش هستند. استوری گذاشتن، یکی از بهترین روش های افزایش تعامل با مخاطبان به شمار می رود. اولین قدم که باید در جهت افزایش دسترسی اینستاگرام خود بردارید ، بهینه سازی پروفیلتان است. در حالت Reels چهار آیکون در سمت چپ صفحه میبینید. جذب مخاطب به سمت اطلاعات بیشتری که در لینک قرار میدهید. در بخش بعد به مراحل ساخت برنامه محتوا خواهیم پرداخت. امکاناتی از جمله آنالیز دقیق تر صفحه، آمارهای رشد صفحه و امکان مدیریت پیامها از جمله قابلیتهای این حساب هستند که در ادامه بیشتر در مورد هر بخش توضیح میدهیم. اکسپلورر اینستا دنیایی دیگر است و در این مقاله گنجایش ندارد و در بخش دیگر به طور مفصل در مورد آن توضیح می دهیم، ولی در بخش الگوریتم اینستاگرام اکسپلورر می خواهیم کمی با شما صحبت کنیم تا بدانید چه زمانی پستها در اکسپلورر قرار خواهند گرفت با کاسب باشی همراه باشید. بنابراین اینستاگرام هم روز در تلاش است تا قابلیتهای بیشتری ایجاد نماید تا این دسته از طرفدارانش را حفظ کند. Post has been created with GSA Content Generator DEMO!

در اینستاگرام حتی این عادت هم رواج دارد که پس از پُر کردنِ متنِ کپشن با هشتگ، بقیهی هشتگها را در کامنتها بگذارند. 4. مراحل ۲ تا ۴ را حداقل پنج بار تکرار کنید. اما اگر تنها از ابزار داخلی خود اینستاگرام یا همان insight استفاده می نمایید بهتر است از حساب creator account استفاده نمایید تا بتوانید آمارهای بیشتری دریافت کنید. ریاست جمهوری افغانستان این حمله را وحشیانه خوانده و اعلام کرد که ۶ هزارو ۱۰۰ زندانی طالبان را به خواست جامعه بینالمللی و مردم این کشور آزاد کردند تا پایان خونریزی و جنگ را به ارمغان بیاورد اما مردم هنوز هم شاهد خشونت و ادامه جنگ نامشروع آنان میباشند. در این مطلب، تمام نکات مربوط به پیج کاری اینستاگرام را با هم مرور کردیم. استفاده از استیکر ها در اینستاگرامحذف و ویرایش پستچطور باید عکس ها و فیلم هایی را که پست کرده ام را حذف کنم؟ پس اعتدال را فراموش نکنید. یکی از مهم ترین مورد هایی که نباید فراموش کنید، ابزارهای اینستاگرام هست. آنچه که نباید فراموش کنید، ساعت مناسب آپلود پست و استوری هست. ضمنا در ابتدا این حساب برای حسابهایی که بالای 10 هزار فالوور داشتند فعال بود. در ادامه، تعدادی از آن ها را برای شما می شمارم.