9 روش ساده و کاربردی برای افزایش فالوور اینستاگرامی!

اگر عکس خود را عکسی یادگاری پست می کنید کپشن مناسب می تواند در ادراک مخاطب از عکس کمک کند تا آن حسی که شما هنگام عکس گرفتن دارید به مخاطب منتقل کنید. اگر تمایل دارید که از تصاویر موجود در گالری خود برای استوری استفاده کنید، همین صفحه پیش رو را به سمت بالا بکشید. یکی دیگر از کارهایی که برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می توانید انجام دهید استفاده از استوری هایی است که با پرسش یک سوال مخاطب را به چالش می کشد مثلا می توانید در استوری بپرسید اگر دنیا دکمه استپ یا رفتن با جلو را داشت شما از کدام استفاده می کردید ؟ همچنین برای ارسال نظر کافی است تا بر روی نماد نقل قول در زیر تصویر کلیک کرده و نظر خود را تایپ کنید. سپس فرد یا موضوع و یا هشتگ مورد نظر خود را در نوار جستجوی بالای صفحه تایپ کنید. دقت کنید که در همین قسمت می توانید هشتگ های مورد نظر خود را نیز تایپ کنید. چیزی باشد که کاربر بتواند ببیند یا بخواند. سعی کنید نظرها و کامنت های مفید را لایک کنید و یا اگر فالووری موضوع مهم و کمک خاصی به شما کرد، نام او یا پیام او را استوری کنید! This data has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

آموزش اینستاگرام

اگر مثلا فرد دیگری در عکس شما حضور دارد می توانید با تگ کردن او بر روی تصویر، فالوورها را به پیج او نیز هدایت کنید. هرگاه در اینستاگرام به دنبال دوستی باشید که نام او را می دانید، و یا بخواهید تصاویر با موضوع خاصی را جستجو کنید، باید وارد صفحه اکسپلور شوید. اگر بخواهید استوری شما برای افراد خاصی به اشتراک گذاشته شود، در قسمت Your Story کنار نام آنها تیک بزنید. برای دیدن تصاویر افرادی که فالو کرده ایم، تنها کافی است بر روی آیکون “خانه” در نوار پایین اینستاگرام ضربه بزنید. اکنون کافی است بر روی گزینه “Done” یا “انجام شد” ضربه بزنید. اکنون بر روی دکمه دایره ای شکل که در پایین صفحه قرار دارد ضربه بزنید تا عکس و یا ویدئوی مورد نظر خود را بگیرید. شما باید افرادی که به صورت غیر مستقیم یا مستقیم در حوزه شما فعالیت می کنند و تعداد فالوور آن ها تقریبا اندازه شماست، پیدا کنید و با آن ها ارتباط بگیرید. این روزها دانش مردم از اینستاگرام به اندازه ای رسیده که با مقایسه تعداد فالوور پیج اینستاگرام و تعداد لایک های هر پست متوجه بشوند که فالوورهای این پیج، فیک و یا به قولی خریدنی هستند.

نشان داده می شود.هشتگ ها اگر به جا و به صورت اصولی زیر پست ها استفاده شوند بازدید زیادی را برای پست های شما می آورند شما حتی می توانید از هشتگ ها روی استوری خود هم استفاده کنید و نکته جالبی که باید بدانید این است که هشتگ ها قابلیت فالو کردن را هم دارند. خوب است در همین ابتدا بدانید که با خرید فالوور واقعی اینستاگرام سلام ادز شاهد رشد چشم گیری در ویو پست اینستاگرامتان نیز خواهید بود. 1. ریزش فالوور پس از خرید پیج واقعی یک موضوع طبیعی است. پس سوالمان را این طور پاسخ می دهیم. به طور کلی هر کدام از این بخشها، ویژگیهای مربوط به خود را دارند که باید به درستی آنها را تکمیل کنید. هرچه مخاطبان شما بیشتر شوند فرصت بیشتری برای تعامل با کاربران و ایجاد تجربیات بینظیر برای آنها فراهم میشود. اینستاگرام به سرعت از یک برنامه سرگرمی برای کودکان به یک گزینه جدی برای بازاریابی محتوایی ، فروش، شبکه سازی و یک ابزار عالی جهت ایجاد مخاطب برای اشخاص و یا برند ها تبدیل شده است. با توجه به اینکه اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مبتنی بر پایه تصویر است، باید بتوانید با تولید تصاویر جذاب و خلاقانه و انتشار آن ها در پروفایل خود، ویترینی جذاب برای کاربران ایجاد کنید. Post has been created with GSA Content Generator DEMO.

هستید، چیزی را که مردم میخواهند به آنها بدهید.

مثلاً اگر کلمه کلیدی شما «شیرینی پزی» است، کلمات کلیدی فرعی عبارت هایی مثل «کیک فنجانی» (cupcake)، «کیک عروسی» (wedding cake) و غیره هستند. مشاهده خواهید کرد که اینستاگرام تمام تصاویری که افراد با عبارت مورد نظر شما هشتگ گذاری کرده اند را نمایش می دهد. بر روی هر یک از آنها که کلیک کنید دریایی از این تصاویر را مشاهده خواهید کرد. بنابراین اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستید، چیزی را که مردم میخواهند به آنها بدهید. استفاده از استوری برای تگ کردن همکاران و یا پرسش و پاسخ در بخش نظرات نیز از دیگر روشهایی هستند که میتوانید با استفاده از آنها با کاربران تعامل داشته باشید. اینفلوئنسرها را به صورت کامل در مقاله اینفلوئنسر چیست معرفی کرده ایم، می توانید از آن مقاله نیز در این امر استفاده کنید. تمامی تصاویر به همراه نظراتی که دیگران برای آن تصاویر ارسال کرده اند نمایش داده می شود.